0
clear
  • Sorbern Extrem Висока Пета Прилагодено Дебели Платформи Жените Пумпа Чевли Секси Фетиш Чевли Покажуваат Пистата Пумпи Плус Големина EU34-46
  • -20%
  • -20%
Sorbern Extrem Висока Пета Прилагодено Дебели Платформи Жените Пумпа Чевли Секси Фетиш Чевли Покажуваат Пистата Пумпи Плус Големина EU34-46

Sorbern Extrem Висока Пета Прилагодено Дебели Платформи Жените Пумпа Чевли Секси Фетиш Чевли Покажуваат Пистата Пумпи Плус Големина

DEN 14352.00
DEN 12917.00

Достапност
Производот е достапен


12402 Препорачувам
Сите чевли се направени-за ред,па ние треба 3-5 работа обработка дена да се направи чевли за вас,некои сложени стил
може да треба повеќе дена,ве молиме љубезно чека трпеливо. Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад. A : Да ,пакетот ние само го прогласи за "чевли" на лебл ,не постои никаква подетални информации на чевли ,па pls не грижете се . Обработка време на сопствени чевли ќе биде околу 5-7 дена за да се заврши.
Пета висина може да биде над 30cm , па само се игра вашата имагинација. П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена? А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение! Добредојдовте reorders и пад на превозот ,ние ќе ви ги даде екстра попуст. Ние ќе се обидеме потрудиме да се избегне било кој квалитет на проблемот. Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.Други Политики : Ние не сме одговорни за било царински давачки или увоз доход.
Ако сте итна потреба, ве молиме контактирајте со нас пред цел.
Custom-услуга подолу се достапни : available :
Промена на материјал или боја ;
Промена чевли стилови,како што се промена на тенки пета да буци пета,коленото високи чизми до над колената високи чизми,високи потпетици за да
оптоварување потпетици,додадете bowknot,додадете ремени итн. П : дали постои следење на Број за мојот објект? A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката статус на соодветниот веб-сајт. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање.
Обичај пета висина или платформа,пета висина е исти со платформа, па еднаш потврди пета висина, платформа ќе
исто така е потврдено. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по добивањето тоа. П : Дали овој производ доаѓаат со тајно во пакет?бидејќи не сакам луѓето да знаат што во него.Гаранција и Гаранција : 100% од сите испорачани производи со добар квалитет и под строги испитување пред превозот. ние може да им даде на вашиот екстра dicount, ако цел повеќе парчиња .Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : не ми се допаѓа бојата и моделот и големината не се вклопуваат ,може да специјално прилагодено ? Да ,сите чевли поддршка обичај ,и обичај е слободен,pls контактирајте со нас пред да направите нарачка .
【 Стил 】 : Extrem Висока Пета Жените Пумпи 【 Големина 】 : EUR34#-46# 【 Пета 】 : 35 CM 【 Платформа 】 : 28 CM 【 Забелешка 】 : Пета & Платформа ќе биде малку различен од големината 【 Горниот 】 : СТП 【 Обичај Услуга 】 : ДА
Скенирање на следете го QR кодот за да добиете повеќе попуст на телефонот
1.

Кон својствата

Чевли Големина:
34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Insole Материјал:
PU
Повод:
Office & Кариера
Моден Елемент:
Платформа
is_handmade:
Yes
Платформа Висина:
7cm И До
Пети Форма:
Ѕиркаат Пети
Пумпа Тип:
Т-Рака
Затворање Тип:
Тока Рака
Број На Модел На:
DZ001
Стил:
Новина
Горниот Материјал:
PU
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Пета Тип:
Плоштад пета
Сезоната:
Лето
Обвивка Материјал:
PU
Бренд Име:
SORBERN
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Со Платформи:
Yes
Outsole Материјал:
Гума
Обичај Материјал:
на располагање
прилагодено боја:
на располагање
Обичај Пета Висина:
на располагање
Обичај Чевли Ширина:
на располагање
црвено bottoms:
на располагање
екстремно високи потпетици:
Yes
Дизајнер На Чевли Жените Луксузни 2017:
Yes

Производи во категоријата

12914 ПрепорачувамСите чевли се направениза ред,па ние треба 79 работа обработка дена да се направи чевли з

НИ 3.5 = ЕВРА 33 = Нога Должина 21.5 cm НАС 4 = ЕВРА 34 = Нога Должина 22.0 cmНИ 5 = ЕУР 35 = Нога Должина 22.5 cm НИ 6 = ЕВРА 36 =

Ние сме фабрика директни продажби,нашиот чевли е со висок квалитет! Проверете Ја Вашата Големина Сега!!!

Lasyarrow Stiletto Висока Пета Свадба Чевли Гладијатор Чевли Жена се Лизга На Фустан Пумпи Намали Испис Секси По

Во исто време ,можете да проверите " Точка спецификите ".АКО не ми се допаѓа ?Ако не ви се допаѓа нашиот пр

00 / пар Ако вашата цел е голема, ве молиме контактирајте со нас за да се пресмета цена, ние може да понуди

SKU : LF30476 Цветни Печатење е, мора да ја имаат оваа сезона и со овие симпатична висока пета пумпи Карактери

Се препорачуваДобредојдовте дојде до Batzuzhi Официјалната ПродавницаДраги Ценети Клиенти,1) ве Молиме изб

Ако сте задоволни со објектот што сте го добиле Ве молиме да не го користите стоката, ако сакате да се вр

НИ 3.5 = ЕВРА 33 = Нога Должина 21.5 cm НАС 4 = ЕВРА 34 = Нога Должина 22.0 cmНИ 5 = ЕУР 35 = Нога Должина 22.5 cm НИ 6 = ЕВРА 36 =

Оригиналната Намера 2017 Висок квалитет на Жените Пумпи Секси Посочи Пети Тенки Потпетици Пумпи Леопард

modname=ckeditorПета висина : 11cmплатформа висина : 1cmКупувачот туш и вистински фотографии :

4 Увозни давачки&данок се на купувачот одговорност 2 Ние го одбие reture стоката назад, без никакви квалитет

започнетекрајотГолемина : 34,35,36,37,38,39,, големината.Материјал : СтадотоПета Висина : 9 CMБоја : погледнете ка

..Ако добијам чевли,нема квалитет проблем ,но не ми се допаѓа тоа?Ве молиме Контактирајте со нас прво.ние

Внимание Pls : 1.Ве молиме, изберете ја големината според вашиот метри должина 2.Тоа е подобро да се одберат

Сите чевли се направениза ред,па ние треба 57 работни обработка дена да се направи чевли за вас.Ако сте ит

ако сакате мали димензии, ве молиме, напишете марка да ми на цел, како што ни 3 големина, како во големина

Ќе бидат насочени на работа и преку Али плати Ние би сакале да работиме заедно со вас за решавање на како

Плаќање : 1 Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ.Ако имате било какви прашања во донесувањето на плаќањето, ве молиме ко

Please wait...