0
clear
  • Трговија на големо Јагода Природни Кристал Pendant Вода Капка Pendant Џемпер Синџир Ѓердан Убавина за Жените Девојка Кристал Накит
  • -20%
  • -20%
Трговија на големо Јагода Природни Кристал Pendant Вода Капка Pendant Џемпер Синџир Ѓердан Убавина за Жените Девојка Кристал Накит

Трговија на големо Јагода Природни Кристал Pendant Вода Капка Pendant Џемпер Синџир Ѓердан Убавина за Жените Девојка Кристал

DEN 816.96
DEN 776.00

Достапност
Производот е достапен

Добредојдовте на Ченг Pin ќе б -Ние Само се фокусира на квалитетот и модата- Опис на Производот : 【Име на Производ】 Природни Јагода кристал вода капка pendant ѓердан 【Спецификација】 Pendant Големина за : 36*26*15mm *****Реална Слика*****

Кон својствата

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Приврзоци Тип:
Solitaire
Бренд Име:
JoursNeige
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Обликотшема:
Капка Вода
Број На Модел На:
GDSJ099
Пол:
Жените
Метали Тип:
s925 сребро.
Функција:
среќа
Материјал:
природни јагода кристално
Pendant:
водена капка pendant
Pendant Големина:
околу 36*26*15mm
среќа љубов брак:
pendant ѓердан

Производи во категоријата

2 Нашиот накит е направен со најголема прецизност и силните контрола на квалитетот : DBK062 Земја на Произв

BONISKISS Неговата & Нејзиниот Неколку Кралската Круна Прстен Pendant Љубов Ѓердан Вљубените Циркон Кристал Ак

Ние ќе ви обезбедиме најдобро решение.Повратни Информации & По Продажба На Услуги : 1.Ние се професионалн

Предмети со цел ќе биде предаден во рок од 2 дена по уплатата е завршен Превозот метод зависи од цел изно

Teeny Заби 2 ПАРЧИЊА Цртан филм Силикони Желка Teether Привезоци,Желка силикони teething играчки,Слатки Желка chomp

) Пакет Големина : 20cm x 20cm x 20cm (7 Ако ви треба добра итно, ве молиме, изберете ја DHL, или ЕМС превозот метод и

метал : стаклоDIY треба лепакголемина на топка : 20mm*15mm20sets / многу можете да добиете не заврши производи...

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА ! 100pcs / многу 18mm Ѓумбир Snap Копчето База на Стан Меѓусебно Додатоци за

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА ! Doreen Монистра Легура Snap Копчето База Слајд Snap Butoon 18mm База Одговара 18

Ако не доби својата цел за време на испорака датум,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас,ние ќе

Добредојдовте На Нашата ПродавницаНајдобар Избор За вас да се избере подарок за вашите пријатели или с

Материјал : Бел Бисер ШколкаГолемина на(Приближно) : 64x36 MMТежина(Приближно) : 10 gКоличина : 1 buc

Материјал : Зелена AventurineГолемина на(Приближно) : 65x12 MMТежина(Приближно) : 14 gКоличина : 1 bucСликите се земен

Материјал : Сина ПесочникГолемина на(Приближно) : 40x28x5 MMТежина(Приближно) : 7 gКоличина : 1 buc

Лесно reshaped и оштетена па поради тоа најчесто се комбинираат со други метали за да се произведе повеќе из

316l Хируршки Нерѓосувачки Челик Ароматерапијата Етерично Масло Diffuser Ѓердан Pendant Locket Накит Круг Парфем Loc

Здраво, Добредојдовте на нашата продавница!Материјал : Бакар, CZ циркониКоличина : 10 парчињаГолемината : 1

Објектот во слики е точно оној што ќе ја добие Сите слики биле направени во дневна светлина.Опис : Матери

Трговија на големо 50pcs Зелена Aventurine Камен Приврзоци Природни Хексагонална легура столб Приврзоци & ѓерд

Teeny Заби 5 компјутери буковата Нови Торта Приврзоци Teether Бебе Креветчето Играчка Teething Додатоци DIY Дрво Teet

Нашата продавница вебстраница : Материјал : Стакло шишеБелешки : нема нафта во шише ,тоа е празна шишеГол

Здраво, Добредојдовте на нашата продавница!Материјал : Бакар, CZ циркониКоличина : 10 парчињаГолемина : 12x18

Please wait...