0
clear
  • Андроид 6.0 Octa Core 2GB RAM меморија+32GB ROM 10.1 инчен Автомобил DVD Плеер За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Sagitar2012 Tiguan 2017 GPS Navi Стерео Радио
  • -20%
  • -20%
Андроид 6.0 Octa Core 2GB RAM меморија+32GB ROM 10.1 инчен Автомобил DVD Плеер За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Sagitar2012 Tiguan 2017 GPS Navi Стерео Радио

Андроид 6.0 Octa Core 2GB RAM меморија+32GB ROM 10.1 инчен Автомобил DVD Плеер За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Sagitar2012 Tiguan 2017

DEN 18144.00
DEN 15060.00

Достапност
Производот е достапен

Над 95% може да се дојде до купувачите без никакви Даноци. Ние обично се пишува на објектот име "автомобил видео систем".4 V Max Моќност : Излез 4*45 W AMP IC : TDA 7851 L (4*45 W MOSFET quad мост моќност засилувач - најдобар квалитет на звукот) Работење/Складирање Temp. ако преферирате други express, ве молиме слободно контактирајте со нас директно Тие обично се 10-20 работни денови за испорака до повеќето од меѓународните градови.5 D+IPS+Nano Допир Капацитивни Екран Интернет Wi Fi : Вграден Wi Fi, 802.0, Поддржува A2 DP Bluetooth IC MT6625 Именик : Поддршка на Микрофон : Изградена во (Надворешна Поддршка) Датотеката за Управување со Главните Функции : Поддршка даунлоадирајте, инсталирајте и избришете повеќе од илјадници на андроид апликации Службен Софтвер Edit : Поддршка за читање и уредување на Word/Excel/Powerpoint/PDF/TXT Алатки за Комуникација : Skype, Gmail, Twitter, Facebook, VK итн 3 D Игри : Поддршка Хардверски Спецификации Работен Напон : DC+10. Во нашето искуство, околу 10% предмети ќе трае подолго отколку што се должи на царинење.6 GHz RAM меморија : DDR3 2 GB Nand Флеш Меморија : Octa Core 32 GB Menu(OSD) Јазици : руски, англиски, Кинески, шпански, португалски, италијански, француски, Холандски, турски, шведски, норвешки, полски, Јапонски, корејски, Malayu, Индонезиски (над 60 видови) Стандардни Карактеристики : 4 G SIM Поддршка + DVD + Navi + FM/AM Радио + Bluetooth + Мултимедијални + USB + ПОМОШЕН + Wi Fi + Огледало Линк Факултативна Acces s : DAB+ Тјунер; TPMS; DVR; OBD II; DTV Кутија(ДИГИТАЛНА-T2/MPEG4/ISDB-T); Rear Camera; Микрофон. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Корисниците се одговорни за далечинско областа на плаќање () ако курир потврдува дека вашата адреса припаѓа на оддалечена област. Ве молиме да не информирате на причината на вашата нарачка поништување и да ни испрати јасна слика или видео како доказ. Фото : JPG, BMP, JEPG, GIF, PNG и др.
Гаранција и Враќање :
Сите наши објекти се тестирани за да се обезбеди работи правилно пред превозот. Ако купувачите имаат подобар метод за да им помогне јасно царинската управа, ве молиме контактирајте со нас.

Кон својствата

Специјални Функции:
CD Player,Bluetooth,Екран на Допир,ТВ,Мобилен Телефон,ДВД Плеер,MP3 Плеери,FM Предавателот,CD-RW,Радио Тјунер,Вграден GPS
Фолксваген Модел:
Tiguan
Инсталирајте Големина:
2 din
Дигитални Медиуми Формат:
Mp3,JPEG,Mp4,CD,WMA
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Големина На Дисплеј:
>10
Бренд Име:
Ownice
Материјал Тип:
ABS
Напон:
12V
боја:
Црна
Објектот Големина:
44*28*16
Име На Модел:
1913P
Резолуција:
1024 * 600
Компјутерската Меморија Големина:
2G
Објектот Тежина:
3.5kg
Од Моќ:
4 * 45W
Octa Core ПРОЦЕСОР:
MT3562 Octa Core, ARMCortex-A53, 1.3-1.6 GHz
Макс Надворешна Меморија:
64g
Оперативен Систем:
Андроид
Екранот:
10.1 инчен 2.5 D+IPS+Нано HD Капацитивни Пиксели
ROM:
32g
На OSD Јазици:
Хинди, Словенечки, Велшки, Хаити Creole, Српски, Шпански, Турски, Ru

Производи во категоријата

Оригиналниот Matsushita DVD navi се вози механизам RAE3370 loader за Тојота Dens Chevy Chrysler Направи&dge Патување Навигација с

Над 95% може да се дојде до купувачите без никакви Даноци Овие трошоци се на купувачот одговорност Ние об

0 (64bit) ПРОЦЕСОРОТ & Фреквенција : MT3562 Octa Core, ARMCortexA53, 1 Ве молиме да не информирате на причината на вашата на

НОВИ DVS8010 DVS8010 V DVS8230 W DVS8013 V DVS8000 DVD диск loader палубата механизам за DNX5180 DNX6040 EX DNX6980 DNX7180 DVD GPS

Бренд нови и оригинални SOHR48 R48 CD ласерски леќи SOHR48 CD Ласерски леќи

Оригинални нови RAE3050 RAE3051 RAE3052 Ласерски леќи RAE3050 RAE3051 RAE3052 Автомобил DVD ласерски леќи

добредојдовте на нашата продавницаПревозот : 1.Предмети се испраќаат само по уплата.2.Ве молиме проверет

Ако купувачите имаат подобар метод за да им помогне јасно царинската управа, ве молиме контактирајте со

100% СОСЕМА НОВ Fujitsu десет 4 CD механизам CH05431 loader за Тојота Sequoia Тундра Сиена гласовни навигација DENSO 86120 е ра

8 GHz· Оперативен Систем : Android 6.0 2 G RAM меморија автомобил dvd плеер за T / oyota Hilux VI / OS Стариот C / amry Пр / шум R / AV4

најпопуларните и најсилните функција : Андроид 7 евиденцијата ќе биде спасенавтоматски во Nand Flash / GPS Кар

6 GHz RAM меморија : DDR3 2 GB Nand Флеш Меморија : Octa Core 32 GB Menu(OSD) Јазици : руски, англиски, Кинески, шпански, португа

Оригинални нови SFP101 N 15 PINS Со loader P101 N 15 PINS Со механизам од оригиналниот

Оригиналниот ДВДM5 DVD М5 SFHD88 SFHD88 S SFHD88 CPH DVD ласерски леќи со механизам

20 видови на јазикGPS Конзола Јазик : вистинскиот глас и јазикот на екранот зависат од GPS софтвер кога се ко

Оригинални нови тјурингова види213 VSCM 213 VSCM CD VCD Ласерски изберете прозорци за видео системот

Оригинални нови CK5000 CK5000 NEW bluetooth модул за ХОНДА, ТОЈОТА BMW МЕРЦЕДЕС LEXАвтомобил navitation систем

100% Нови и Оригинални Автомобил Еден Диск, CD Loader FD4 EF01 MP01 AA 18 C21 A

100% оригинални нови HPC1 LX HPC1 L HPC1 LX HPC1 L CD ласерски леќи

Оригинални и нови DV53 U11 V еден автомобил DVD механизам за ACURE BMW автомобил dvd систем за навигација

: 20℃ +70℃ / 40℃ +80℃ПревозотМеѓународни Купувачи – ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и

Оригинални нови SFBD415 BD415 SFBD415 Сина леќа / SFBD415 / SFBD415 E BD19 ЛЕЌА ( SFBD415 SFBD415 E SFBD415 E20 L SFBD415 E20 L ЛЕЌА

Гаранцијата ќе ги покрие штетата од несоодветна инсталација, незгода, злоупотреба, злоупотреба, несоод

YATOUR Дигитална Музика Промени USB / SD / ПОМОШЕН MP3 Адаптер е revolutional замена на производот за CD Промени.Специф

OOTDTY 3.5" TFT LCD екран во Боја Следи Екран DVD, VCD За Автомобил Задните Видите Копија КамераОписи : Оваа LCD монит

Please wait...