0
clear
  • должина 400MM Тема 3/8 универзална прилагодливи на ветер ладење цевка со прекинувач и Магнетна база вентили за воздух, масло водовод
  • -20%
  • -20%
должина 400MM Тема 3/8 универзална прилагодливи на ветер ладење цевка со прекинувач и Магнетна база вентили за воздух, масло водовод

должина 400MM Тема 3/8 универзална прилагодливи на ветер ладење цевка со прекинувач и Магнетна база вентили за воздух, масло

DEN 767.04
DEN 729.00

Достапност
Производот е достапен

должина 400 MM Тема 3/8" универзална прилагодливи на ветер ладење цевка со прекинувач и Магнетна база вентили за воздух, масло водовод

Кон својствата

боја:
должина 400mm
Спецификација:
3/8
Број На Модел На:
WXLQG-001-3
Тип:
Вентили
Име на производ:
должина 400MM Тема 3/8 универзална насока за ладење цевка со прекинувач

Производи во категоријата

75 mm дебелината е 0 УСЛУГА транзит време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викен

1 / 4" Aro тип пневматски воздух брз спојка, брзо спојување(Женски)

Дијафрагмата пумпа ќе усвојат различни материјали, како што се BunaN гума, Chloroprene гума, fluororubber, Тефлон, спор

TN серија Двојновратило двонасочни цилиндар

Контактирајте со НАС1 Нашата цел е задоволството на клиентите! 6.Ние може да се направи кориснички произ

Пневматски воздух месинг топката вентил

TN серија Двојновратило двонасочни цилиндар

МАЛ Алуминиум Легура Мини Цилиндар пневматски цилиндри воздух цилиндар

Објектот спецификите Состојба : Нова Гаранција : 6 месеци Мотор Број : 4 D95 Тип : пумпа за Вода Модел : PC605 PC606

АКО НЕ ПОСТОЈАТ ПОСЕБНИ БАРАЊА, СТАНДАРДНАТА КОСА КИНА ПОСТ ВОЗДУХ ТРГОВСКИОТ ЦЕНТАР АКО ВИ ТРЕБА ДРУГИ

Точка име : ротирачки стегање цилиндар MKBСоздаден големина : MKB16 / MKB20 / MKB25Мозочен удар големина : 10мм / 20mm /

TN серија Двојновратило двонасочни цилиндар

1 / 2"Притисни и се Повлече Тип Хидраулични Брзи Спојки

TN серија Двојновратило двонасочни цилиндар

CY1 L32500 СКМ тип CY1 S CY1 B CY1 L серија 32милиметри понесе 500mm удар Топката Черупка Имајќи Magnetically Заедно Rodless Цили

M16x1.5"Притисни и се Повлече Тип Хидраулични Брзи Спојки

TN серија Двојновратило двонасочни цилиндар

5 Компјутери 1 / 2"PT Машки Конец да 12mm Црево Barb Месинг Директно Спојка Фитинг Опис Превозот и Плаќање Врати

AFC2000 Филтер за Воздух Модератор Комбинација Lubricator Комбинации 1 / 4" Порта FRL Унија Воздухот Третман на Наф

Боја : СинаМатеријал : Месинг / Метал СлучајТемпература / Притисок Скали за : Едноставен Тип : R12 / R22 / R502 0

Производ Објект : AIRTAC Тип 4 V41015 Воздушен Вентил 5 Порт 2 Позиција ЕлектромагнетниотСпецификацијаНапон : AC

Lash Прилагодувач Lifter За 200204 Dodge Дакота Durango Ram меморија Џип Слобода 3.7 L V6 SOHC

Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, ако сте задоволни со нашите производи и ус

SC серија Пневматски двонасочни Стандард Воздух Цилиндар

TN серија Двојновратило двонасочни цилиндар

Please wait...