0
clear
  • ЗА DELL ЗА POWEREDGE R510 R515 12 BAY DELL H200 PERC H700 САС SATA A B РАЦИЈА КАБЛИ
  • -20%
  • -20%
ЗА DELL ЗА POWEREDGE R510 R515 12 BAY DELL H200 PERC H700 САС SATA A B РАЦИЈА КАБЛИ

ЗА DELL ЗА POWEREDGE R510 R515 12 BAY DELL H200 PERC H700 САС SATA A B РАЦИЈА КАБЛИ

DEN 1609.44

Достапност
Производот е достапен

Ние сме одговорни за размена и испрати друг да ти со авион Парцела или на курирската служба DHL.Вратени предмети мора да биде иста состојба како што ја добиле. Купувачите ги сноси сите одговорности за сите дополнителни трошоци настанати (ако ги има).Вашето задоволство е наша цел. Предмети може да биде вратена за размена во рамките на 7-14 дена.
Ве молиме пополнете ја RMA форма за секое враќање предмети.Ако сте од Русија,ве Молиме изберете EMS и Кина Пост Воздух Mail. Проверете дали недостатокот на електронски изолација gummed хартија.Answer : ___________________________ Note : Превозот на трошоците прикажани вклучуваат гориво надоместоци. Кога ќе платат за тоа, бидете сигурни да ни даде точни детали, како што се примачот име, адреса, post code, град име, телефонски број , ви благодариме!
3. Ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас преку Али - Пораката пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации ,Ние веруваме дека секој проблем може да се реши со отворен и пријателски разговор.Ние нудиме 30 дена гаранција за нашите производи . Затоа што други го Изразат веројатно се врати на Царината. Проверка на изгледот, како што се turps, прашина, метални лемење или други валкани белег на одборот.Неисправни предмети мора да бидат пријавени во рок од 7 дена по примањето на предметите.По приемот на стоката ве молиме тест одеднаш, ако има проблеми контактирајте со нас и да ни се врати во рок од 14 дена на ваш трошок, после 14 дена ние не нудиме целосна наплата . Клучот е во тоа што треба да ми го кажете вашето име и презиме , Детални Адреса,ви благодариме . ние, исто така, прифаќа paypal за плаќање .EMS,UPS-от,Fedex,DHL : Превозот ограничување на веб-страница објавени на време ќе преовладува. Проверете внатрешниот и надворешниот приклучок на LCD екранот , Две меморија, DVD возачот, Мрежна конекција, Гласовни, Глувче, Тастатура, Dial, USB, SD-конектор, КОМПЈУТЕР, 3. Ако ви треба брод товар назад и да побара наплата (стоки, работи, но сакате испрати назад), ние само може да ви вратат товар , нема да наплата на превозот цена, ве молиме да се разбере !
ПОВРАТНИ информации
1.Ве молиме увид во квалитетот и состојбата на стока, особено LCD LED стакло екранот, пред да се направи потпис на дишните патишта Сметка.
ГАРАНЦИЈА
1. но ние можеме да брод на друг, еден по добиеме оној што го испрати назад .Пост Превозот : транспорт време е долга,ако ви треба добра итна ,ве молиме да не изберете го ова.Ако сте од Бразил,ве молиме да ми кажете на CPF или CNPJ,без тоа,стоката ќе се врати од страна на Царината. И ,овие Пост испорака не може да се следи и може да резултира со одложувања или изгубени парцели.
Пакет :
За да бидат спакувани во Писмото, анти-статички кеси, завиткани од меур торба, во тетрапак;
ПРЕВОЗОТ
1.

Кон својствата

Должина на кабел:
0.2 m
Тип:
Дада Трансфер На Кабел
Број На Модел На:
R510 R515
Пакет:
Yes
Производи Статус:
Акции
Бренд Име:
ASDFGHJK

Производи во категоријата

Опис име на Производ : DCIN Приклучок за Кабелот за Дел Број # : DC30100 SE00 DC30100 R100Состојба : Акции Гаранција : 60д

Високи перформанси врска помеѓу HDMI и MiniHDMI кабли.Злато позлатен контакти.статус : minihdmi Машки да HDMI Женски

FH35 W Серија Приклучок Конектор 21 / 23 / 25 / 33 / 35 / 39 / 41 / 45 / 61 Pin 0.3 Теренот Задните Clamshell За Мобилни Компјутерск

Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет.Флексибилни, трајни amd пламен отпорни функција.Користете ј

FPC Конектор Приклучок за 0.3 Теренот 35pin Двојноpin Погрешнонога Флип Clamshell За Мобилен Телефонски КабелОпис

15 pin Машки SATA Power 6 Pin Женски PCIeМногу моќ supplys во нови компјутери има само SATA power конектори за дискови...

S Терминал DIN Конектор, Аудио Џек 5 дупки 5 основни MDC503 S Терминалопис на производот : Заштита на животната

Нашата цел е задоволството на клиентите!7 Плаќањето мора да се изврши within3 дена од денот на нарачката Вие

Потсетување : 1.Информации за производот доаѓа од интернет,но нашите слики се реални ,ние брод вашата нар

Алуминиум легура се Зголеми злато USBC USB 3.1 Тип В Машки Да Micro USB 2.0 Женски Адаптер за Полнач МикроUSB ТипC Кон

DC Моќност Џек Конектор со Кабел Штекерот за Лаптоп Lenovo Yoga 13 135934 135935 DC во кабелски приклучок порта DC во ка

Бренд нови90 дена ГаранцијаОвој кабел се тестирани пред поштенски и Во добра состојба.Превозот : 1 Ние мо

USB 2.0 Тип Машки на Женски Продолжување Кабелот за Податоци Со Екстра DC 5.5*2.1 mm Моќ ПриклучокДали еден USB по

Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка Ние само брод да се потврди цел адреси Време На Исп

SATA Женски IDE 44 Pin Конвертор Адаптер PCBA за Лаптоп & 2.5" Хард Диск2.5 инчен SATA SSD или HDD Дискот за да IDE 44pin конвер

ftdi ft232r rs232 сериски да rj45 конзола кабел rollover кабел за cisco рутер h3c huawei fortinet смрека рутер

Овој конектор е погоден за : 24 AWG, 23 AWG, 22 AWG (голи бакарна жица со дијаметар 0.500.64 mm) lan кабли!Ве молиме поглед

Ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас преку Али Пораката пред да ја напушти неутрални ил

Ве молиме пополнете ја RMA форма за секое враќање предмети.3 V COMS батеријата, дали Батеријата на полнење и

ИмеНОВА За Dell Прецизност 5510 & XPS15 9550 HDD Хард Диск Конектор Кабел XDYGX + HDD Заградата Caddy 3 FDY3 +Завртки+Гума Жел

ОписИме на производ : ЗаврткаДел број FRU# : Состојба : НоваГаранција : НикојКомпатибилен : X60 X61 СеријаПаке

Здраво Пријател, за Ова производи, имаме голем Број Акции сега ! Можете директно Плаќање, ние ќе ви покаж

Вистински Нов лаптоп, ЛЦД LVDS Видео кабел За HP Павилјон 1515AC Flex Кабел P / N AHL50 DC020027 J00ПЛАЌАЊЕНие го прифатат

ОписИме на производ : ЗаврткаДел број FRU# : Состојба : НоваГаранција : НикојКомпатибилен : R400 СеријаПакето

Опис : Бесплатен превозот DIY компјутер фан пластични школка 3pin plug пластични школка со игла терминалТип :

Please wait...