0
clear
  • 500pcs Hummer Clasps Куки Злато/Родиум/бронза/KC злато За Накит Додатоци Монистра Накит Изработка на Накит Наоди Компоненти
  • -20%
  • -20%
500pcs Hummer Clasps Куки Злато/Родиум/бронза/KC злато За Накит Додатоци Монистра Накит Изработка на Накит Наоди Компоненти

500pcs Hummer Clasps Куки Злато/Родиум/бронза/KC злато За Накит Додатоци Монистра Накит Изработка на Накит Наоди Компоненти

DEN 767.04
DEN 422.00

Достапност
Производот е достапен


Кон својствата

Големина:
12mm
Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Висина:
0.6cm
Објектот Ширина:
0.6cm
Број На Модел На:
12x6mm
Метали Тип:
Цинк Легура
Производ Карактеристики:
hummer clasps
Материјал:
Метал
Објектот Тежина:
1g
Објектот Должина:
1.2cm
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Објектот Дијаметар:
0.6inch

Производи во категоријата

Предмет : мобилен телефон ремениГолемина : околу 56mmКоличина : 300pcs / многуМесто на потекло : КинаПревозот :

тие се направени од цинк легурарамки е фитинг за 18x25mm cabochonпрстен големина е за 18mmна coor е антички сребрен

Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T / T,Western

Добредојдовте на Убава Џек!Трговија на големо 1 Pairs Природен Камен Flashy Labradorite Пред Drilled Earring Мушка 22x11x4mm 3.51

За Метална Боја : Сребро позлатен, злато позлатен, родиум позлатен, антички бронза, антички бакар, gunmetal ц

Боја : Кралска Сина Materail : Вистинска кожа кабелот споиГолемина : 4mm ДијаметарКоличина : 1 дворСостојба : пл

SAUVOO 20pcs / многу Родиум Боја Круг Кабелот Clasps Конектори Крајот Капи одговара 8мм Кожа Кабелот Јажиња DIY На

Можете да изберете боја ви се сакате и сакате големинаНа пример : Blue / црвени / бели 18 / 27 / 7 20 " 20 PCS Не пак

Ако сакате точка(а) брзо пристигнување ,ние ќе ги искористиме ЕМС или DHL или UPSот , кој обично трае 35 ден е

Дупка : 10мм дијаметарШколка Meas : 18x11mm.Боја : сребро позлатен над месингКоличина : 3 сетови (Ние го прифаќам

Нерѓосувачки Челик Види Бенд Замена Копчето Пеперутка Watchbands Распоредување Види Бендови Затворач Појас

За Метална Боја : Сребро позлатен, злато позлатен, родиум позлатен, антички бронза, антички бакар, gunmetal ц

Точка ИМЕ : Bo Yu Te (50 Парчиња / Многу) 13*13*13 MM Легура Монистра Шарм Ѓердани Diy Лилјак Антички Бронза Позлатен

за мешан предмети следи состојбата со достапноста ,не може да бидете сигурни дека бои и дезени за да бид

Опис На Производотголемина : 10ммбоја : злато,сребро.количина : 20pcs Плаќање Ние го прифаќаме методи за пла

*♥*❤ *♥* .· : ** : ·.ƸӜƷ.· : ** : ·.*♥*❤ *♥* · : ** : ·.ƸӜƷ.· : ** : · ♥❤ ♥★ Количина : 1pcs★ Материјал : Вол коска★ Голем

Синџир материјал железо Синџир модел 5mm 6mm 7mm 8мм дебели Факултативна Синџир процес на преработка позлат

*♥*❤ *♥* .· : ** : ·.ƸӜƷ.· : ** : ·.*♥*❤ *♥* · : ** : ·.ƸӜƷ.· : ** : · ♥❤ ♥★ Количина : 1strand / 108pcs ( како на сликата покажу

DscriptionМонистра, Големина : 4mmМатеријали : Африка ТиркизнаМонистра Облик : Тркалезна МонистраКвалитет : АА

Опис На Производотголемина : 10мм,12mm,15mmбоја : злато,сребро.количина : 10pcs Плаќање Ние го прифаќаме методи з

DscriptionМонистра, Големина : 7mmМатеријали : Lampwork Стаклени МонистраМонистра Облик : Рамни КругКвалитет : ААА

Можете да изберете боја ви се сакате и сакате големинаНа пример : Blue / црвени / бели 18 / 27 / 7 20 " 20 PCS Не пак

10pcs Антички Бронза / Родиум / Црна Боја Долго Линк Ѓердан Синџири Рефус Со Hummer Clasps Diy Накит Одлуки 60cm / 23inch Z

Добредојдовте на мечките, но не за utiful џек ! Новиот Дизајн Врежан птица Labradorite Евтини Ѓердан Pendant 53*38*9mm 15.56

*♥*❤ *♥* .· : ** : ·.ƸӜƷ.· : ** : ·.*♥*❤ *♥* · : ** : ·.ƸӜƷ.· : ** : · ♥❤ ♥★ Количина : 1pcs★ Материјал : boxwood★ Големина :

CPAM опција,ќе испрати парцела преку EMS / Федекс( освен за далечински countrices,plz контактирајте со нас ).Ви Благ

ПРЕДГОВОР : Драг Пријател,Тоа е тешко за нас да се започне бизнис така вашето мислење има големо влијани

Задоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања

Please wait...