0
clear
  • Sykesha 2018 Нов Стил Јаже, Верига Накит Розово Злато Миленичиња Куче Ѓердани Љубители Метал Newfoundland Pendant Ѓердани Пад На Превозот
  • -20%
  • -20%
Sykesha 2018 Нов Стил Јаже, Верига Накит Розово Злато Миленичиња Куче Ѓердани Љубители Метал Newfoundland Pendant Ѓердани Пад На Превозот

Sykesha 2018 Нов Стил Јаже, Верига Накит Розово Злато Миленичиња Куче Ѓердани Љубители Метал Newfoundland Pendant Ѓердани Пад

DEN 143.52
DEN 103.00

Достапност
Производот е достапен


Превозот : Ние брод нарачки преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ( CPOSPP) , Кина Пост Регистрирани Воздух Mail (CPAM), e Packet, курирската служба DHL. За CPOSPP, CPAM, можете да ги пратите вашите нарачки од линкот подолу : За e Packet , можете да ги пратите вашите нарачки од линкот подолу : За DHL , можете да ги пратите вашите нарачки од линкот подолу :
Големина на : pendant мерки за прибл. 3.1 x 1.6 см (1.2 x 0.65 инчи). Синџир мерки 17.7 инчи (45 cm).
1. Aliexpress прифаќа следниве начини на плаќање :
Виза, QIWI, Зачувам, Кредитна Картичка, Western Union и Т/Т(Банкарски)
2. Купувачот Заштита :
Aliexpress ослободување на плаќање на нас само откако ќе се потврди на испорака на вашата нарачка.
Ако пакетот е изгубена, украдена или оштетена, ние може да има објект, се заменува за слободни или да ви даде 100% целосно покривање, вклучувајќи го и превозот сте платиле.

Кон својствата

Метална боја:
Роуз Златна Боја
Бренд Име:
sykesha
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
љубителите'
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
KXL2171
Обликотшема:
Животните
Pendant Големина:
3.1*1.6 СМ
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Легура
Должина:
45cm

Производи во категоријата

12 Парчиња / Многу Двојна Риба Керамички Ѓердани Монистра Камен Шарм Приврзоци Долго Tassel Ѓердан Ткаат Си

Item Type Ѓердани парична Казна или Модата, Модниот Бренд Име DIANSHANGKAITUOZHE Метали Тип на Нерѓосувачки Челик Ро

Ако се меша цел повеќе од $180, бесплатен превозот : DHL,Aramex, Fedex или ЕМС Име : Срцето & Круг Interlocking Шема Рим Диг

започнетекрајот======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======Опис На ПроизводотГолемина : Кол : 2.5 c

Материјал : Алуминиум Големина : P=50+7cm Тежина : околу 80g Квалитет : 1pc / многу Забелешка : Поради рака мерка,

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА26gмушка дијаметар : 6mmЗАБЕЛЕШКА : Можеби слика боја има малку поинако

Топло Препорачувам ID : 6766Име : 925 sterling silver pendant ѓердан за жените Големина : Прилагодлив,4145см Носи Повод : Св

Опис на производот : СОВРШЕН Подарок за Роденден, Подароци, Партија, ноќта на Вештерките и Божиќ.Материј

2018 Мода Долго Златна Боја од не 'Рѓосувачки Челик Ѓердан за Мажи Jewlery Дрвото на Животот Ѓердани Приврзоц

Браун природни барок слатководни бисер&школка влакно ѓердан жените pendant ѓердан накит во сребрена тока з

Crematiom Спомен НакитОпис На Производот*Повеќе од 10 години на производство, искуство, custome дизајн,слободни

Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци ,царински и други давачки во текот на прев

Трговија на големо 10piece Нерѓосувачки Челик Злато Шарм Бар Pendant Ѓердани За Жените Геометрија Тенка Лента

dianxiaobao_1dianxiaobao_2ПРЕВОЗОТ* Сите Нарачки ќе бидат обработени во рок од 5 дена Вие ќе бидете информирани online о

Please wait...