0
clear
  • 10pcs Срце облик на злато сребро кристал кристал копчиња рачно изработени Свадба декорација метални токи
  • -20%
  • -20%
10pcs Срце облик на злато сребро кристал кристал копчиња рачно изработени Свадба декорација метални токи

10pcs Срце облик на злато сребро кристал кристал копчиња рачно изработени Свадба декорација метални токи

DEN 190.56
DEN 171.00

Достапност
Производот е достапен


10pcs Срце облик на злато сребро кристал кристал копчиња рачно изработени Свадба декорација метални токи MOQ : 10pc
Тежина : 2g / парче
Материјал : месинг/кристал
Големина : 20mm
Употреба : облека, webbing, свадба и други сјајна декорација, откривајќи ги нивните шарм.
Ние сме добро познати растителни во Провинцијата Жеџијанг во Кина повеќе од десет - годишниот тргување искуство за сите видови на додатоци на rhinestones, сега да го следат трендот на започнете бизнис на онлајн продавница, продажба на клиенти од целиот свет со трговија на големо цена на висок квалитет на производите.
Повратни информации :
Вашата позитивни повратни информации е многу ценети, ве молиме да се просветлат со 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ние ќе ви испратиме малку подарок за нивните класификациите на детали кога ќе нарачате од нас следниот пат! !!
Ако имате било какви прашања во врска со стоката доби, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било повратни информации, ние сме сигурни дека ќе се најде решение да се реши проблемот и да се направи сте задоволни.

Кон својствата

боја:
Сребро, Злато, МЕША
Тип На Производ:
Копчиња
Бренд Име:
Lkeran
Декорација:
Rhinestones
Стил:
Flatback
Метал Тип:
Дувачкиот
Техника:
позлата
Копчето Тип:
Snap Копчето
Обликот:
Срцето
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
20mm

Производи во категоријата

Напомена : Ако цел износ е повеќе од Ние ќе брод на стоките од експрес за слободни превозот.Повратни инфо

На доделување на датум е 15 работни дена.2) Секој врати треба да бидат засновани на докази...

НОВИОТ Бесплатен Превозот 10 Pc 10ММ Транспарентен Мачка Очи бисер Кристал копчето златно мини метални ко

Различни големини, различни цени, ве молиме контактирајте со нас за другите, ви благодарам.За продажба н

бесплатен превозот преку Кина Пост Воздух Mail Дијаметар : 8 / 10 / 12 / 14 / 16 / 18 / 20mm Боја : исто како на сликата п

10 Pcs / Многу 18 MM Круг AB Боја Diy Додатоци Фестивал Оркестарот Дијаметар DIY Одговара Накит Додатоци Материја

* ОПИС НА ПРОИЗВОДОТ[[[+++ Облека Блуза Додаток За Шиење Чадор Дрвени Копчиња Природна Боја Суспензија Дек

Главната ВоведМешани случајно од акциите бои.Можеби некои бои не се исти како шоу,ве молиме да се ЗАБЕЛЕ

Количина : 300 парчиња {Состојба : 100% Сосема Нов}Големина : околу 9mm*18mm (1"=25.4 mm)Боја : се погледне на сликаТопл

Оваа листа е за 1000 компјутери / многу Црно Бела Сива Мешани Круг Мини Смола Копчиња За Кукла Облека Многу

Доколку Нарачката до Ние Брод од Страна на EPACKET Бесплатен Превозот Начин за 30 MM 12 Pcs / многу Новороденче Fla

Answer : ___________________________ Note : 2.Ако вашата цел .Ние ќе го испрати од Кина Пост Обичен Мал Пакет( Без следење на б

Име : Висок Квалитет На Природен Кафена Црна Вистински Бивол Рог Копчето Одговараат Јакна Палто Грб Го П

Оваа листа е за 1000 компјутери / многу Сива Круг Мини Смола Копчиња За Кукла Облека Многу добро се користи

ПлаќањеЗачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние ви препорачуваме да изберете Зачувам, таа го под

200pcs Розова Сјај Искра Смола Круг Копчиња Многу добро се користи за scrapbooking,шиење,украси и други DIY проект

Сосема нов и висок квалитет! Материјал : Plastice Боја : Мешани Прибл : Срце со големина од 15 mm Бубамара големи

СЈАЈ Бренд 100 PCs Смола за Шиење Мини Копчето Scrapbooking Печурки Форма Мешани 2 Дупки Costura Botones bottoni botoes JS8007 6mmМа

Материјал : ДрвоГолемина на : 50 MMБоја : Како На СликатаКоличина : 100 компјутериТочка Бр.Сите производот(ит

Превозот : Повеќето наредби ќе биде предаден во рок од 23 дена по исплата потврда "Бесплатен Превозот" пре

Нови 20pcs 10*14 MM Вода Капка боја Кристал копчето за шиење облека свадба покани ги красат копчето метал scrapboo

* ОПИС НА ПРОИЗВОДОТ[[[+++ Облека Блуза Додаток За Шиење Чадор Дрвени Копчиња Природна Боја Суспензија Дек

Објектот Информации *Состојба : 100% Нов Висок Квалитет *Материјал : Смола *Големина : Години : 6mm*Конверзија

Материјал : СмолаГолемина на : Appro : 14mmконверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченБоја : Како СликаКоличина : Ќ

ПлаќањеЗачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние ви препорачуваме да изберете Зачувам, таа го под

Материјал : АкриликГолемина : Како На СликатаБоја : Како На СликатаКоличина : 1000 PCSТочка Бр.Сите производ

******************** Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! ***********************Производ функцијаМатеријал : Zine мета

Карактеристики : Сосема Нов и добар квалитет креативни копчиња.Спецификации : Големина : 13mmPls забелешка :

Please wait...