0
clear
  • 45A 45amp контролор, изградена во lcd дисплеј соларен панел регулаторот VS4524BN со MT50 далечински метар EPEVER PWM
  • -20%
  • -20%
45A 45amp контролор, изградена во lcd дисплеј соларен панел регулаторот VS4524BN со MT50 далечински метар EPEVER PWM

45A 45amp контролор, изградена во lcd дисплеј соларен панел регулаторот VS4524BN со MT50 далечински метар EPEVER PWM

DEN 5232.00
DEN 4604.00

Достапност
Производот е достапен

Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
45 A 45amp контролор, изградена во lcd дисплеј соларен панел регулаторот VS4524 BN
со MT50 далечински метар EPEVER PWM
Плаќање :
1. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, T/T,
2. Ако ни e-mail и не слушаат одговор, ве молиме e-mail повторно преку Alibaba систем како што понекогаш нашите mail сервери имаат грешки. Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 3 дена од денот на испорака. Вашата акција ќе ни помогне да им понудиме на нашите млеко и леб. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.
Враќање :
1. Купувачот е одговорен за сите превозот на трошоците направени.
Испорака :
1. Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адреси. Ако не можете да проверите веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно. Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања или друг проблем, кои се во надлежност на превозот услуга. EMS изразат испорака обично трае 3-7 работни дена во зависност од земјата доставени до. Ние обезбедуваме 1 години гаранција . Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. Ние гарантираме за да брод од рок од 48 часа по исплата потврда (освен Одмор).
Повратни информации :
1. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 24 часа .
Контакт :
1. Предмети вратени по 7 дена од денот на испорака се само прифатливи за поправка. Ние зависи од нашите Alibaba углед и задоволство на клиентите за да се успее. Ако сте љубители на мојот предмети ве молам оставете ме добар фидбек. Но, превозот цената и осигурување не се враќа. Ве молиме бидете сигурни дека превозот адреса е точна. Ве молиме контактирајте со нас ако не го добие тоа во текот над 4 недели , ние ќе се реши овој проблем во многу кратко време. 7 до 15 работни дена (исклучени сабота & недела, Јавни Празници) за повеќето од НАС/велика БРИТАНИЈА/AU дестинации .

Кон својствата

Примена:
Осветлување Контролер,Сончев Систем Контролер,Полнач Контролер,Соларни Работна Станица,Напон, Контролер
Максимална Струја:
45A
is_customized:
Yes
Бренд Име:
EPSOLAR
Број На Модел На:
VS4524BN
производител:
EPsolar/EPEVER

Производи во категоријата

10 A 12 V / 24 V соларен контролер за мали соларни дома , PWM контролер со хуманизирано дизајн и прекрасен изгл

Нов Тип! 20 A 12 V 24 V Авто интелигенција Соларни Задолжен Контролор РегулаториСо Тајмер и сензор за светло,

Сите Прикажува Само за Малопродажната Цена, Масовно Купување Добредојдовте да Контактирате со нас за Д

Карактеристики1) Автоматска идентификација за Iphone и други паметен телефон2) 5 V константен напон излез3) А

Сите Прикажува Само за Малопродажната Цена, Масовно Купување Добредојдовте да Контактирате со нас за Д

Купи со доверба! Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14

Нашиот производ донесува целосна печат целосно водоотпорен дизајн кој се прилагодат на тешките влажно

Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адреси Ние обезбедуваме 1 години гаранција Ако не може

7 до 15 работни дена (исклучени сабота & недела, Јавни Празници) за повеќето од НАС / велика БРИТАНИЈА / AU де

Сите Прикажува Само за Малопродажната Цена, Масовно Купување Добредојдовте да Контактирате со нас за Д

Ве молиме оставете порака во Трговијата Менаџер3 Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригина

Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот и може д

На MT50 (standard edition) се добива со 2 еден метар долг кабел Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адр

Сите Прикажува Само за Малопродажната Цена, Масовно Купување Добредојдовте да Контактирате со нас за Д

1 Безбедносни ИнструкцииВЕ МОЛИМЕ ПРОЧИТАЈТЕ ГИ ОВИЕ ИНСТРУКЦИИ ВНИМАТЕЛНО ПРЕД ДА ИНСТАЛАЦИЈА ИЛИ РАБ

304 од не ' Рѓосувачки Челик Навој Еден Крајот Топлинска Цевка Патрон Грејачи 16x400mm 2000 W напон 220 V DN20 (25мм)Им

Повратни информации : Ние зависи од нашите Alibaba углед и задоволство на клиентите за да се успее.Сите наши

Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни на неутрален повратни информации.Враќа

Ако не можете да проверите веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се пов

Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката Ве молиме контактирајте со нас ако не г

2 V 24 V системПолнење на чекањеMPPT+PWM РЕЖИМТемпературата На Работа10~60°CТемпература На Чување30~70°CВлажност

PWM 30 A 20 A 10 A Соларни Задолжен Контролор 12 V 24 V Авто со Backсветлина LCD Дисплеј Двојна USB 5 V Соларни Регулаторо

Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 7 дена од денот на испорака.Сите предмети мор

8 VБатеријата Под Напон За Обновување12 VВлезен напон над Shutoff16 VPV Напон На Светлинатаза Контрола На1 VPV Нап

Сите Прикажува Само за Малопродажната Цена, Масовно Купување Добредојдовте да Контактирате со нас за Д

Контакт : 1 Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања или друг проблем, кои се во надлежност на пре

4469 Автоматско управување со работата на соларен панел и батеријата во сончевиот систем...

Please wait...