0
clear
  • 925 Sterling Silver Поставен Пурпурна & Зелена Кристал Приврзоци Ѓердани Прекрасна Птица Мода Накит За Жените
  • -20%
  • -20%
925 Sterling Silver Поставен Пурпурна & Зелена Кристал Приврзоци Ѓердани Прекрасна Птица Мода Накит За Жените

925 Sterling Silver Поставен Пурпурна & Зелена Кристал Приврзоци Ѓердани Прекрасна Птица Мода Накит За Жените

DEN 1054.56

Достапност
Производот е достапен


Накит Тип Pendant Ѓердан
Род Жени/Девојки
Материјал 925 Sterling Silver
Pendant Големина 34*19mm
Повод Подароци, Партија, Ангажман, Годишнина
Количина Примерок цел/ Микс цел/ Прилагодите е добредојден

Кон својствата

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Pendant Големина:
34*19mm
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Број На Модел На:
GNX0367
Материјал:
Кубен Циркони
Стил:
Тренди
Функција:
Расположение Tracker
is_customized:
Yes
Бренд Име:
Ангел Свири
Синџир Тип:
Линк Синџир
Потекло:
Жеџијанг, Кина(Копно)
Пол:
Деца, Мажи, Унисекс, Жени
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Божиќ Подарок...
Тежина:
4.6g
Метал Тип:
925 Sterling silver
Синџир Тип:
Rolo Синџир 1.6 mm
товарни:
Бесплатен превозот
Должина:
17 inches+2 inches extender

Производи во категоријата

dianxiaobao_1dianxiaobao_2100% Сосема НовОва е нова казна модерен накит со непобедлива цена.Погоден за лична носи или

Crematiom Спомен НакитОпис На Производот*Повеќе од 10 години на производство, искуство, custome дизајн,слободни

Item Type Ѓердани парична Казна или Модата, Модниот Бренд Име DIANSHANGKAITUOZHE Метали Тип на Нерѓосувачки Челик Ро

Материјал : Алуминиум Големина : P=50+7cm Тежина : околу 80g Квалитет : 1pc / многу Забелешка : Поради рака мерка,

Ѓердан ID : 6321 25% ПОПУСТ парче 4.98 100 25% ПОПУСТ парче 4.98 100 40% ПОПУСТ парче 4.60 100 25% ПОПУСТ парче 5.11 100 25% ПОПУСТ п

1,Фабрика Продажба Директно На Големо Главно,Добредојдовте Dropship 2,Од Нерѓосувачки Челик,Никогаш Нема Да

ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТПРОИЗВОД НАСТАВАKinel турски Pendant Ѓердан Љубов Срце Црвено Џеб Часовници За Жени Џемп

2017 Топла Продажба на рачно изработени геометриски Анкара Копчето Лигавче памук Ѓердан Африкански Печа

Ако се меша цел повеќе од $180, бесплатен превозот : DHL,Aramex, Fedex или ЕМС Име : Срцето & Круг Interlocking Шема Рим Диг

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА26gмушка дијаметар : 6mmЗАБЕЛЕШКА : Можеби слика боја има малку поинако

Прифати Капка Shpping (без фактура или цена во пакет) производот ќе биде добро спакувани и испратете го на в

Pendant Големина : 5.5x3.3 см (1cm=0.394 во) Синџир Должина : 45+5 cm Тежина : 20 g~Снабдувач вовед Ние се високи фабрика сн

Ако објектите се оштетени или загубени кога се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета и

Трговија на големо 10piece Нерѓосувачки Челик Злато Шарм Бар Pendant Ѓердани За Жените Геометрија Тенка Лента

Боја : Сина Материјал : Опал Камен / 925 Sterling Silver Стил : Hamasa Рака Накит Должина : 14mm*24mm Тежина : 1.8 g

добредојдовте во мојата продавница!Опис на производот*Повеќе од 10 години на производство, искуство, custom

2018 Мода Долго Златна Боја од не 'Рѓосувачки Челик Ѓердан за Мажи Jewlery Дрвото на Животот Ѓердани Приврзоц

30 парче / многу Керамички Приврзоци Ѓердан Долго Tassel Beaded Цвет Изјава Шарм Џемпер Синџир Ѓердан Жените Мо

5 Colors Глеѓ христос спасителот Свети Бенедикт Медал Златен Позлатен Крст Крсте Pendant Ѓердани 24 инчи Синџир

Добредојдовте на XLan е Продавница !Ве молиме Додадете Вашите Омилени Продавници !Слики Покажуваат​Гроз

започнетекрајот======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======Опис На ПроизводотГолемина : Кол : 2.5 c

МатеријалБисер;каменБисер89mmКамен8ммСтилКласиченДолжина50cmБојаБела;зеленаТежина46gШарм бел компир сла

SOITIS Класичен Мажи Жени Крстот Pendant Христијанската Религија Ѓердан од не ' Рѓосувачки ЧеликЛинк Синџир Ѓ

Нова Романтична Дизајн Прилично се Зголеми Светат во Темница Pendant Краток Ѓердан Љубовникот Подарок Нак

Please wait...