0
clear
  • Занаети Дијамант Везови Срце камен DIY Дијамант Сликарство Крстот Бод Колекции Плоштадот Кристал Дома Декор SD120
  • -20%
  • -20%
Занаети Дијамант Везови Срце камен DIY Дијамант Сликарство Крстот Бод Колекции Плоштадот Кристал Дома Декор SD120

Занаети Дијамант Везови Срце камен DIY Дијамант Сликарство Крстот Бод Колекции Плоштадот Кристал Дома Декор SD120

DEN 403.20
DEN 282.00

Достапност
Производот е достапен


За Ефектот
Поголем големина, подобар ефект! Секој дијамант големина : 2.5x2.5мм. Ако сликата е комплексен, мала големина, ќе не е многу добро! Ако ви треба голем големината на никакви слики, ве молиме контактирајте со нас!
За Нас Нашите дијамант сликарство се полу-готови, не вклучуваат рамка. Ние ќе се обезбеди дијамант везови алатки за вашиот направи. И ние ќе сместени 20% повеќе дијаманти ! Иако нашите производи не е најевтин, но квалитетот на нашите производи е најдобар! Кога ќе се заврши тоа, можете да испраќате фотографии од вашите слики за нас, ние ќе го покаже тоа да купувачи од целиот свет го цениме! Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме! Ако не сте задоволни со производот и услугата, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и било неутрален повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Ви благодариме!
Експрес Испорака
Внимание! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната.Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, ве молиме контактирајте со нас. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас.
Забелешка
Burer ќе биде одговорен за даноци,царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress berified адреса
Услови За Продажба
Ако не сте задоволни со објектот, тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот. ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозот на трошоците веднаш штом ќе се добие објект. Но купувачот треба плати се врати превозот.
Добредојдовте Да Ја Посетите Следниот Пат !
Посетете Ја Нашата Продавница

Кон својствата

Големина:
20X25cm, 24X30cm, 30X40cm, 40X50cm, 45X60cm, 50X65cm, 55X75cm
Стил:
Модерна
Бренд Име:
Fullcang
Материјал:
Смола
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Pasting Област:
Целосна
Шаблон Тип:
Срцето
Број на Бои:
20~40 бои
Материјал на Дијамант:
плоштад Кристал
детали:
Целосна смола дијаманти со слика
is_customized:
Yes
Употреба:
Семејството и хотел декорација, роденден и празник подароци, итн
Стил број:
SD120

Производи во категоријата

Внимание : Нашата дијамант сликарство е без рамка,и тоа не е готов слика,што треба да заврши себе.Име на п

сакате Плоштадот diy сликарство кажи ми ако ве МолимеИзберете шаблон Тип : / / / / / Store Име : SHUOSI Фабрика П

Драги ценети купувачи, ве Молиме да обрнете внимание! Ние се продава дијамант слики се полуготовиот про

*Изразат обично имаат царина прашање, во тој случај, ве молиме да соработувацаринската да плаќаат данок.

Добредојдовте на Слика рачно изработени ПродавницаДобр о пожаловать в Живопись Магазин ручной работыС

тоа само ќе ве однесе 1 минута, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации (5 ѕвез

Комбинација на овие два стилови ќе го направи слика се појави за да биде повеќе домот, во текстура со shinni

Внимание : A : Нашата дијамант сликарство е без рамка Б : тоа не е готов слика ,што треба да заврши себе , C :

Собрани смола дијамант шема мора да се земе точка внатре намалување на линија, а потоа се намали парчиња

[DIY дијамант сликарство карактеристика]1 За да исечете некоја добра фигура на цртежи се одржи сортирана

Посетете Ја Нашата ПродавницаДијамант colth големинаDefintion СликаПроизводството Чекори1, Отворете ја кутиј

Дали треба да се плати за тарифни? Тоа зависи од тарифната политика на својата земја Дијамант Додаток Ус

не квалитет проблем) DIY дијамант привлече личност од било која возраст може да се направи, бидејќи, вклуч

Отворете го вашиот парцела, проверете колекции дали сите делови се целосно или не Отворен мал дел од сел

Се користи за да клип за џвакање вежба пинцети, пластичен послужавник.Ставките коишто се вклучени : 1 Реф

Добредојдовте на Слика рачно изработени ПродавницаДобр о пожаловать в Живопись Магазин ручной работыС

Добредојдовте на Слика рачно изработени ПродавницаДобр о пожаловать в Живопись Магазин ручной работыС

по добра борба, остатокот на јазот на лепак соодветните симболи на дијаманти.П : Може ли да се направи ди

Дијамант слика : 5Висока вискозност и Доволно Дијамант1* Ние користиме двострано лепило на вискозитет, н

Добредојдовте на Слика рачно изработени ПродавницаДобр о пожаловать в Живопись Магазин ручной работыС

Please wait...