0
clear
  • Модерната прозорец завеси дома декорација мода ткаенини за завеси дневна соба 3D Божиќ украси за прозорецот третман balcon
  • -20%
  • -20%
Модерната прозорец завеси дома декорација мода ткаенини за завеси дневна соба 3D Божиќ украси за прозорецот третман balcon

Модерната прозорец завеси дома декорација мода ткаенини за завеси дневна соба 3D Божиќ украси за прозорецот третман balcon

DEN 5040.00
DEN 4032.00

Достапност
Производот е достапен

Ве молиме овозможи 1-3cm devition поради hemmin Доколку големината не е погодна за вас, ве молиме контактирајте со нас слободно. ви благодарам на Оваа 3d завеса е куки висат процес, што е Повеќе од три-димензионални. Ако купите две парчиња или повеќе во мојата продавница може да уживаат надвор од 5% попуст. Материјал : Полиестер затемнување ткаенина густина на 230g/м2 Карактеристики : Blackout, Анти-УВ, Спречување на Бучава, Спречување на зрачење Печатење : 3d Дигитална реактивен печатење, не исчезнат, минатата светли бои. ви благодарам на Оваа ткаенина има истата шема pillowcase/перница капак и туш завеса, ако треба, ве молиме контактирајте со нас.комуникација, најдобар начин да ги разреши евентуалните спорови, ако мислите дека добро, ве молам, дај ми го Фалат и пет-ѕвезда, ви благодариме За Даноци Обично не треба да се плаќаат даноци, но понекогаш пакет може да треба да плаќање на увозни давачки во многу мал број земји, овие трошоци се на купувачот одговорност . За било какви прашања ве молиме контактирајте со нас. Повратни информации ве Молиме позитивни оставете ја вашата повратна информација по добивањето на објектот, Ако не сте задоволни со нашите производи или услуги, ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации, Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши било која од вашите прашања, ние ќе бидеме среќни да се направи добар бизнис со вас. Ние секогаш користете брзо превозот начини за слободни,како што се Fedex,UPS,TNT,DHL, и одлучуваат употреба кои шпедиција, ако сакате конкретни шпедиција, оставете порака до нас. ви благодариме
Ширина на мерење на начинот На 3d завеса широк еднаков на прозорецот рим род должина. ве молиме нежно ја мие и употреба на пегла на задната страна ќе бидат рамни.
Висина мерење метод
Боја 1
Плаќање во Моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money и банкарски трансфер. Ние ќе го направи завеси, токму како на вашите барања За руски Клиенти, pls љубезно ве молиме да го КОРИСТИТЕ ВАШИОТ ПОЛНО ИМЕ на место со цел, благодарение може да се slightliy разликата во бојата малку, бидејќи на компјутерски монитор settings.3937008 инчи Ако ви треба други големина, ве молам оставете ме messager.
Функција : 100% сосема нов и висок квалитет, сенчење го оценувате about90%. Shippment Обично превозот ќе се организира во рамките на 1-3 дневна по плаќање. и ќе добиете заврши sewed завеси со куки. Големина (Wx H) и Износ : Широк 180cm x Висина 220cm(вклучува една парче, а моделот е завршен) Широк 200cm x Висина 180cm (вклучува една парче, а моделот е завршен) Широк x 220cm Висина 180cm (вклучува една парче, а моделот е завршен) Широк 230cm x Висина 240cm (вклучува две парчиња, 2* wide115*Висина 240cm, лево и десно како на сликата) Широк 240cm x Висина 260cm (вклучува две парчиња, 2* wide120*Висина 260cm, лево и десно како на сликата) Широк 264cm x Висина 265cm (вклучува две парчиња, 2* wide132*Висина 265cm, лево и десно како на сликата) Широк 300cm x Висина 265cm (вклучува две парчиња, 2* wide150*Висина 265cm, лево и десно како на сликата) Широк 320cm x Висина 265cm (вклучува две парчиња, 2* wide160*Висина 265cm, лево и десно како на сликата) Широк 360cm x Висина 265cm (вклучува две парчиња, 2* wide180*Висина 265cm, лево и десно како на сликата) 1 cm = 0.

Кон својствата

Големина:
W200cm H180cm, W220cm H180cm, W180cm H220cm, W230cm H240cm, W260cm H240cm, W264cm H265cm, W300cm H265cm, W320cm H265cm, W360cm H265cm
Стил:
Модерна
Функција:
Декорација + Целосна Светлина Засенчување
Бренд Име:
IvaRose ДОМА ТЕКСТИЛ
Употреба:
Кафуле,Хотел,Канцеларија,Дома
Тип:
Цевка Завеса
Формат:
јаже
Применливи Прозорец Тип:
Француски Прозорецот
Техника:
Ткаени
Инсталација Тип:
Надворешноста Инсталација
Шаблон Тип:
Сценско
Локација:
дневна соба
is_customized:
Yes
Обработка Додатоци Цена:
исклучени
Шема:
Печатени
Број На Модел На:
010656-80
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Материјал:
100% Полиестер

Производи во категоријата

Име ; завеси за дневна соба / завеси / tulle завеси / 3d завеси / завеси за спалната соба / затемнување зав

Име ; завеси за дневна соба / завеси / tulle завеси / 3d завеси / завеси за спалната соба / затемнување зав

Име ; завеси за дневна соба / завеси / tulle завеси / 3d завеси / завеси за спалната соба / затемнување зав

и ќе добиете заврши sewed завеси со куки исто така, можете да кликнете на"работа" или "плати сега" копче за с

Име ; завеси за дневна соба / завеси / tulle завеси / 3d завеси / завеси за спалната соба / затемнување зав

Име ; завеси за дневна соба / завеси / tulle завеси / 3d завеси / завеси за спалната соба / затемнување зав

Цртан филм Здраво Був Животинско Цвет Вратата Завеса Дневна Соба и Спалната соба Бања, Кујна половина В

Име ; завеси за дневна соба / завеси / tulle завеси / 3d завеси / завеси за спалната соба / затемнување зав

Исто така да Прилагодите на омилени фотографии во она што го сакате (Крпа / Перница / Постер / Мат / Ќебе / П

1Преглед• Цената е за 1 метар завеса или 1 метар tulle• Tieback,tassel,монистра,куки не вклучуваат• За целиот про

1.Завеси width=2x A (двапати на прачка или патеката на пенкалото).2.Завеси должина= B / C / D (до вашиот прозорец

Име ; завеси за дневна соба / завеси / tulle завеси / 3d завеси / завеси за спалната соба / затемнување зав

Карактеристики : 1,Објект Состојба : 100% Сосема Нов 2,Материјал : Voile 3,Боја : Бела(Како што Сликите Покажу

Големи попусти Големи попусти Големи попусти Големи попусти Големи попусти Големи попусти Големи попу

Име ; завеси за дневна соба / завеси / tulle завеси / 3d завеси / завеси за спалната соба / затемнување зав

исто така, можете да кликнете на"работа" или "плати сега" копче за снимање на исходот, ако немате alixpress acount

Име ; завеси за дневна соба / завеси / tulle завеси / 3d завеси / завеси за спалната соба / затемнување зав

Please wait...