0
clear
  • HOOZZ.Стр Handpicked Висок Квалитет 18K Жолто Злато Tahitian Образован Бисер Pendant во Ангел Црна Жените Ѓердан Приврзоци
  • -20%
  • -20%
HOOZZ.Стр Handpicked Висок Квалитет 18K Жолто Злато Tahitian Образован Бисер Pendant во Ангел Црна Жените Ѓердан Приврзоци

HOOZZ.Стр Handpicked Висок Квалитет 18K Жолто Злато Tahitian Образован Бисер Pendant во Ангел Црна Жените Ѓердан Приврзоци

DEN 11952.00

Достапност
Производот е достапен

Се облекуваат до тоа или фустан таа надолу со овој Класичен Tahitian pendant; дел што оди со сè. Оваа вистина круг бисер има длабок сјај со богата, живописни тонови, и мазна површина. На Tahitian е поставена на цврста, 18 K злато бејл кој е слободен да се движи со вас кога се носи. Овој бисер е достапен во различни големини од 9-12mm и АА+ квалитет. Секој од нашите приврзоци се состои од еден, Tahitian бисер суспендиран од 18 K 18" кутија синџир и 18 K злато бејл во вашиот избор на жолто злато.
вистински образован бисер
гаранција
овој документ гарантира дека сите бисери користи за да се создаде овој производ се 100% вистински образован TAH бисери директно од бисери фарми на Островот Тахити .овие бисери никогаш не биле обоена во било кој начин или форма
HOOZZ.Стр гарантира дека производот примени претставува најдобрите бисери во изборот handpicked за својот Сјај квалитет .боја и чистота

Кон својствата

Гем Боја:
Црна
Големина На Бисер:
9-10мм се 10-11mm, 11-12mm
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Парична казна
Бренд Име:
HOOZZ.P
Обликотшема:
Круг
Метали Тип:
Жолто Злато
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Certificate Type:
CNAS
Pendant Големина:
0.27 инчен
Број На Модел На:
HZTAHBP
Сертификат Број:
Никој
Главниот Камен:
бисер
Бисер Тип:
Tahitian Бисери
Страна Камен:
Никој
is_customized:
Yes
Метал Печат:
18k
Стил:
Класичен
синџир:
18 инчен 18K Жолто Злато

Производи во категоријата

Трговија на големо 50pcs Зелена Aventurine Камен Приврзоци Природни Хексагонална легура столб Приврзоци & ѓерд

Лесно reshaped и оштетена па поради тоа најчесто се комбинираат со други метали за да се произведе повеќе из

Материјал : Жолта CarnelianГолемина на(Приближно) : 40x28x5 MMТежина(Приближно) : 7 gКоличина : 1 buc

торбаТибетската Стил Легура Голема Привезоци, Божиќ Дедо Мраз, Антички БронзаГолемина : за 34mm широк, 66mm

Teeny Заби 5 КОМПЈУТЕРИ Шупливи Срце Облик на Силиконски Teether Pendant Бебе Teether BPA Free Силикони Монистра За Ѓерда

DIY треба лепакметал : стаклоголемина на топка : 38mm*25mm3sets / многу можете да добиете не заврши производи...

Добредојдовте на ya xuan продавница !Топло совети различни луѓе "естетски, културни, економски услови" разл

【детали за производот】 Круг 8 микро циркон накит најде во облик на бакар е класичен стил на бисер pendant и

Сребро магнет 25мм 30мм обичен Ароматерапијата Етерично Масло хируршки Нерѓосувачки Челик Парфем Diffuser Loc

Можеби како Тип : Овален Облик на Жица Завиткан скапоцен камен Pendant Исцелување Накит Големина Детали(При

Teeny Заби 5 компјутери буковата Нови Торта Приврзоци Teether Бебе Креветчето Играчка Teething Додатоци DIY Дрво Teet

Вие само ни испрати слика и да ми кажете, големината, нашиот дизајнер ќе го стори производи според вашет

Предмети со цел ќе биде предаден во рок од 2 дена по уплатата е завршен Превозот метод зависи од цел изно

Нашата продавница вебстраница : Материјал : Стакло шишеБелешки : нема нафта во шише ,тоа е празна шишеГол

Ако не доби својата цел за време на испорака датум,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас,ние ќе

Ако имате посебни барања, ве молиме оставете ја вашата порака, ние ќе се потрудиме да ги задоволат вашит

Чекор 1 Подготви се лизга на хартија,и вратоврска на вашиот прст.Чекор 2 Направи на раскрсницата на харт

Материјал : Сина ПесочникГолемина на(Приближно) : 40x28x5 MMТежина(Приближно) : 7 gКоличина : 1 buc

Добредојдовте На Нашата ПродавницаНајдобар Избор За вас да се избере подарок за вашите пријатели или с

Добредојдовте на нашата продавница!Сребро Пеперутки Етерично Масло Diffuser За Ароматерапијата Pendant316 L не '

316l Хируршки Нерѓосувачки Челик Ароматерапијата Етерично Масло Diffuser Ѓердан Pendant Locket Накит Круг Парфем Loc

Здраво, Добредојдовте на нашата продавница!Материјал : Бакар, CZ циркониКоличина : 10 парчињаГолемината : 2

Teeny Заби 10 компјутери буковата Нови Лос Приврзоци Teether Бебе Креветчето Играчка Teething Додатоци DIY Дрво Teethin

Ако имате посебни барања, ве молиме оставете ја вашата порака, ние ќе се потрудиме да ги задоволат вашит

Ние ќе ви обезбедиме најдобро решение.Повратни Информации & По Продажба На Услуги : 1.Ние се професионалн

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА ! Doreen Монистра Легура Snap Копчето База Слајд Snap Butoon 18mm База Одговара 18

Вашата нарачка ќе биде предаден во рок од 48 часа по уплатата подолу е проценет испорака брзина за вашиот

) Пакет Големина : 20cm x 20cm x 20cm (7 Ако ви треба добра итно, ве молиме, изберете ја DHL, или ЕМС превозот метод и

Please wait...