0
clear
  • JAAFAR Нов врвен бренд природни 8 mm, класа на природен камен нови микро црна CZ нараквица, дарот на мажите накит мода жени
  • -20%
  • -20%
JAAFAR Нов врвен бренд природни 8 mm, класа на природен камен нови микро црна CZ нараквица, дарот на мажите накит мода жени

JAAFAR Нов врвен бренд природни 8 mm, класа на природен камен нови микро црна CZ нараквица, дарот на мажите накит мода жени

DEN 320.64
DEN 192.00

Достапност
Производот е достапен


bienvenue à notre magasin
pas de Commande Минимум, usine En Грос, бон Prix
si l'ordre est moins де $180, livraison gratuite poteau де Ла Chine оу poteau де хонг конг
si l'ordre est плус де $180, livraison gratuite DHL, EMS, Fedex
опис du produit

Кон својствата

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Бренд Име:
JAAFAR
Поставување Тип:
Отворајќи Поставување
Метали Тип:
бакарни легури
Затворач Тип:
Пролет-прстен-clasps
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
AS291
Стил:
Гроздобер
Функција:
Период Tracker
Нараквици Тип:
ID Нараквици
Обликотшема:
Геометриски
Пол:
Унисекс
Материјал:
Кубен Циркони
Форми:
Тегови
Име:
Неколку Que гира Камен Хривнија
Тежина:
19g
Должина:
19CM
Место на Потекло:
Guangdong Кина
ОДГОВАРА ЗА:
Давање на љубов
Европската Американска Мода:
Монистра Нараквици
Материјал:
Цирконот + бакар монистра

Производи во категоријата

bienvenue à notre magasinpas de Commande Минимум, usine En Грос, бон Prixsi l'ordre est moins де $180, livraison gratuite poteau де Ла Chine оу poteau де хонг к

TDIYJ Врежани во Живо се Смеат Љубов Отвори Ткаенината Хривнија Персоналните Почетна Алка Хривнија за Жен

Превозот Начин(Слободни)Delievery ВремеЦел ВредностКина Пост Обичен Мал Пакет ПлусКина Пост Воздух Mail3060 де

TDIYJ Нови Нерѓосувачки Челик Врежани Ти си Мојот Сонце Рака Печат Ткаенината Мантрата Хривнија Алка За Ж

ИЗВЕСТУВАЊЕ!!!1.Минимална Нарачка е 7 (микс предмети)!Нарачки стигнат до 7 или повеќе,може да се меша предм

име на производ : Fashion ID Хривнијахривнија тежина : 15.0 g / pc(приближно)хривнија должина : 21cmхривнија ширина :

Изберете боја, тип на wristband, пораката, и било кој дизајн или лого.Повратни информации : Задоволството на к

5 em}h6{}blockquote : пред blockquote : по п : пред п : по{content : "content : none}blockquote,п{цитати : "" ""}blockquote{маргина : 1em 40px}dfn{fontстил :

Плетење Нараквици за Мажи 24 K Вистински Злато Позлатен Лав Главата Шарм Јаже Ткаат Плетенка Пол Мажи Под

1 : можете engrave име / лого на накит? Одговор 1 : да,ние може да engrave зборови / едноставен знак 2 : колку букви мо

Силиконски хривнија главно содржи : Silkscreen печатени, Debossed, Врежана, или debossed Печатени.Опис На Производот1.

Добредојдовте на Godbless U продавница!П : Дали имате минимум цел количина или вредност?A : Нема минимум цел к

Noallons être responsable се прелива remboursement оу remplacement 10,75 / pièce Commandes(25)Дама belle ronde vert jade boucles.

Големина : 202x12x2mm; 180x12x2mm;202x25x2mm; 280x25x2mmПревозот : 1 Предмети се испраќаат само по плаќање е потврдено.Поврат

2016 година Топла Продажба Европската Хривнија Мода Вистински Злато Позлатен монистра CZ Око Hamsa Шарм Прил

ИМЕ на ПРОИЗВОД : ID Нерѓосувачки челик Хривнија ПЛОЧА : 18 K Злато / Нерѓосувачки челик, 3 Пати, Не е Лесно Д

Големина : 202x12x2mm; 180x12x2mm; 202x25x2mm; 180x25x2mmПревозот : 1 Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било с

sпревозотНашите торба mail поштенската пратката, Други Курир да ја испорача товар.Време На ИспоракаБеспл

bienvenue à mon magasinpas de Commande Минимум, usine En Грос, бон Prixsi l'ordre est moins де $180, livraison gratuite poteau де Ла Chine оу poteau де хонг ко

Различни бои и големини на располагање Ова значи дека тие се лесни за читање и пишување не ќе се фаќа за

Please wait...