0
clear
  • AA014 BENAO Бесплатен превозот прилагодено дизајн Гумени ПВЦ Воздух Blimp ,Гумени Рекламирање Хелиум Авион Летачки Балон за продажба
  • -20%
  • -20%
AA014 BENAO Бесплатен превозот прилагодено дизајн Гумени ПВЦ Воздух Blimp ,Гумени Рекламирање Хелиум Авион Летачки Балон за продажба

AA014 BENAO Бесплатен превозот прилагодено дизајн Гумени ПВЦ Воздух Blimp ,Гумени Рекламирање Хелиум Авион Летачки Балон за продажба

DEN 12384.00

Достапност
Производот е достапен


Производство на време 7-10 работни денови.
Ве молиме Љубезно се Прошири 5 дена од денот на превозот време откако ќе се стави ред !!!
Експрес испорака време 3-6 дена (Нормално)
Нормално ние брод на производ со Федекс/UPS/ DHL/ Aramex/DPEX
Од Февруари 2 , ред прифатени, но ние ќе бидат во можност да организира вашата нарачка по Feb 25, поради Кинеската Нова Година! Ви посакувам најдоброто.
Ви благодариме ^_^
Опис На Производот
6m Гумени авион/blimp/zeppelin Рекламирање Балон Спецификација за Производ/Модели
овој производ може да Wildely се користи во репродукцијата центар, забавен парк, летни настани. тоа може да донесе најдобри adversting ефект за вас и вашиот бизнис 0.18 mm Дебелина Воздух blimp Големина : 6m најконкурентна цена под ист квалитет. Помина SGS, EN71-1, EN71-2,En71-3, Доведе Слободни 4m/5m/6m/7m/8m/9m/10m достапни Практичност Фотографија, Reprinting не е дозволено. Боја Неусогласеност Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја. ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно. Dudy & Данок Купувачи се одговорни за сите дополнителни царински давачки,давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки "Превозот не е вклучен плаќање во замена за приемот на производот"

Кон својствата

Големина:
4m, 6m, 8m
дизајн:
Голем Отворен Гумени Рекреација
Број На Модел На:
AA014
Возраст Опсег:
Grownups
Материјал:
ПВЦ
Бренд Име:
BENAO
Тип:
гумени хелиум балон авион
боја:
жолта или прилагодите
Материјал:
0.18 thinkness балон
Тип:
Рекламирањето на производот
Сертификат:
SGS EN71-1 -2 -3
Употреба:
за огласување
Додатоци:
Поправка Колекции
Големина:
4m
Гаранција:
180 дена
Предност:
Фабрика цена & висок квалитет
Место на Потекло :
Guangdong Кина (Копно)

Производи во категоријата

Гумени вода брануваа за продажба,гумени вода лебди,вода скокови Материјал ПВЦ церада (вода доказ и оган

отворено фудбалско игралиште гумени фудбалски терен / гумени фудбалскиот терен / гумени фудбал полеЗа

Ако не сте добиле објектот во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас Ако email не се одг

ако не ви припаѓа на овие земји и области, pls контактирајте нè за потврда на превозот цена пред да се напр

игралиште куќа игри шарени отворено Топлопродажба затворен големи Вода слајд / комерцијални гумени slid

Што може да се плати од страна на T / T, Western Union,Paypal.Ве молиме бидете сигурни дека бојата што сакате,нашиот

Што гарантира постојат?A : 1 години гаранција за Квалитет за да се избегне вашиот поsaleservice ризик и бесплат

Она што боите на вода брануваа можете да изберете од?A : на цената на водата брануваа се исти.Поројниот до

Божиќ Оркестарот 1.8 m / 5.9 ft Мавтајќи Рака Татко Божиќ Гумени Дедо Мраз Божиќ Отворено Божиќ Декорација за

Производство на време 710 работни денови.Ве молиме Љубезно се Прошири 5 дена од денот на превозот време от

Производство на време 710 работни денови.Ве молиме Љубезно се Прошири 5 дена од денот на превозот време от

Но, тоа е повеќе удобен и брз.Сите ваши информации се добредојдени ви благодариме за вашиот вид разбирањ

Гумени Воздух Песна Австралија, Мини Гумени Воздух Песна За ПродажбаСпецификација : Големина : 6m L*2m W*0.2 м

Вода Брануваа 2 M со Дијаметар од 0.6 мм ПВЦ Гумени Круг Брануваа Склад Цена Гумени ИграчкиСпецификации : М

Опис : Предмет тип : Дрвен бродПрименливи возраст : Над 3Функција : Додадете забава за бебето бањаМатериј

Совети1.Повеќе детали,ве молиме contack нас за да ви помогнеме.2 м дијаметар за возрасни и деца.Поројниот дож

Бесплатен Превозот Airtack 8x2x0.2m Гумени Воздух Песна Гумени Мат Воздух Песна Гимнастика Брануваа Мат Добре

Материјал на надувување структура е ПВЦ мушама и транспарентен ПВЦ прозорец или 600 D оксфорд ткаенина и

Опис на производот 10*4.3*4.6 м гумени отскокнување куќа со слајд ,0.55 мм пвц Гумени нешто големо за деца Мола

Please wait...