0
clear
  • JIANHUA Со 42mm цевка машина 16mm-32-милиметри Ppr Заварувач, Вода Заварувач, Температура Controled Пластична Цевка заварување машина
  • -20%
  • -20%
JIANHUA Со 42mm цевка машина 16mm-32-милиметри Ppr Заварувач, Вода Заварувач, Температура Controled Пластична Цевка заварување машина

JIANHUA Со 42mm цевка машина 16mm-32-милиметри Ppr Заварувач, Вода Заварувач, Температура Controled Пластична Цевка заварување

DEN 512.64
DEN 487.00

Достапност
Производот е достапен

ние ги доставуваме 7 дена размена/политика за наплата;
4.
Тука искрено добредојде на нашите пријатели од двата дома и во странство да ни се придружат и да се создаде брилијантна иднина! Ние сме подготвени да влезат во деловен однос со вас врз основа на рамноправност и взаемна корист! Ако постои нешто што може да се стори за да ви помогне, ние ќе бидеме повеќе од среќни да го стори тоа.
Моќност : 600 W
Напон : 220 V/110
Фрекфенција : 50/60 HZ
Употреба : pipework,
ЈП/ppr/пвц/вода гас геотермална цевка заварување Машина
Димензии : 16mm на 32-милиметри
Тежина : 1.
Нашата Предност :
нашата цена е разумна, бидејќи имаме добар извор. брза испорака : ние ќе брод вашата стока во рок од 24 часа по comfirm со вашата исплата .
Вашиот Benifit :
1. ние ги доставуваме од врата до врата превозот услуга;
3.
Овој производ е со прецизна контрола на температура, висока сигурност, добро безбедност и уникатен не-стап пластични соголување технологија.
започнете
крајот
започнете
JIANHUA Со 42mm цевка машина 16mm-32-милиметри Ppr Заварувач, Вода Заварувач, Температура Controled Пластична Цевка заварување машина
Продавница оглас :
Ние сите стоки фабрика за директна продажба, со строга квалитетот, ве молиме да се купи стока производ слика со JIANHUA трговска марка на!
Ј-00 CC
ppr цевки заварување машини се извезуваат во многу земји ширум светот.
Локација :
Жеџијанг, Кина (Копно)
Година Утврди :
2003 година
Година започнете извоз :
2006 година
Број На Вработени :
50 - 100 Луѓе
Вкупниот Годишен Обем На Продажба :
САД$5 Милиони
Главните Пазари :
Источна Европа, Јужна Америка, Западна Европа, Среден Исток, Океанија
Производ Сертификати :
CE,CE,ПОТВРДАТА ЗА РЕГИСТРАЦИЈА,
Zhuji Град Diankou Shenghai Електрони Метали Фабрика се наоѓа во Жеџијанг во Кина, е претпријатие за производство, специјализирани во гасоводот алатки, цевки, секачи, цевки заварување машини, цевката од пушката заварување машини, водоводни цевки и фитинзи, ладење алатки и други хардвер алатки со напредно производство на опрема и технологија. ние ќе го следат вашиот предмети по брод вашата предмети секој ден, нашата услуга по продажбата е најдобар. можете да уживате во големи попусти откако ќе стане да биде нашиот редовен клиент
Производ слика :
Бренд Заварување мувла Греење температура : Тежина : Фреквенција : превозот Употреба : JIANHUA 16mm,20mm ,25мм,32-милиметри да се користи 260 1kg 50/60 HZ НЕМА слободни
pipework,
ЈП/ppr/пвц/вода гас геотермална цевка заварување Машина
Здраво пријател! Поради царинската причини, истиот материјал се справи и scisorrs боја случајно се испратени, ви благодариме!
За слика : Сите наши слики се направени во вид на оригиналниот производ слики , графички обработка не е забрането да го копирате и да го украдат!
За нас :
Бизнис Тип :
Производител
Главни Производи :
цевка машина,цевки заварување машина,притисок тест пумпа водоводџија алатки итн.

Кон својствата

Напон:
110V, 220V
боја:
Црвена, Црна
Тежина:
1.4kg
Употреба:
pipework, пластика/PE/PPR цевки за заварување
Број На Модел На:
Ј-00CC
Димензии:
16mm - 32-милиметри
Бренд Име:
JIANHUA
Заварување Област:
100%
моќност:
600W
Фреквенција:
50/60Hz
Напон:
220v/110v
Греење температура:
Тип:
Водоводџија алатки
моќност:
600W
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Употреба:
pipework, ЈП/ppr/вода/ гас геотермална цевка заварување Машина
Температурата controled:
Yes
Пакет:
Хартија кутија пакет
Со 42mm цевка машина:
Yes
Напон:
220/110V

Производи во категоријата

Extruding пиштол за лемење geomembrane PP PE резервоарот за водаExtruding пиштол за лемење geomembraneРака Екструдер LST610 D се

Особено, лесно blistering по период на брчки, што резултира во нерамна површина, бидејќи температурата на воз

Оперативен дискпакување : Гаранција : 12 месеци.Кога печатење на инкџет печатари маргините од екранот, тр

нашата цена е разумна, бидејќи имаме добар извор.3 кг 50 / 60 HZ слободниpipework,ЈП / ppr / пвц / вода гас геотермалн

оваа грејач е многу добар квалитет со германски материјал и на блискиот нерѓосувачки материјал е специ

Крило обвивка10.Без лепак спојување, температура прилагодливи брзина, со повратни информации сензор на

тоа може да биде и употребата 3 заварување калапи во исто времекога ќе го купите ppr заварување машина, 5 U

Модел : LC3000 CLC3000 Cново е euipped со рачка и црвени ласерски покажувач Тоа е напредно на troditional модел Тоа е поху

Моќност : 600 W Напон : 220 V Фрекфенција : 50 HZ Употреба : PE / ppr / пвц / вода гас геотермална цевка заварување Маш

ИМЕ НА ПРОИЗВОДИ : Штекер фузија заварување машинаГОЛЕМИНА СЕ ДВИЖИ : DN20DN63ПРИМЕНА : за цевки и цевки, фит

Локација : Жеџијанг, Кина (Копно)Година Утврди : 2003 годинаГодина започнете извоз : 2006 годинаБрој На Врабо

Моќност : 600 W Напон : 220 V Фрекфенција : 50 HZ Употреба : PE / ppr / пвц / вода гас геотермална цевка заварување Маш

Линк кабел9 правец на регулативата knob7.Машината е мал, светлина, тежина само 15 кг, со прилагодливи брзина

ние ги доставуваме од врата до врата превозот услуга;3.Локација : Жеџијанг, Кина (Копно)Година Утврди : 2003

ние ги доставуваме 7 дена размена / политика за наплата;4 брза испорака : ние ќе брод вашата стока во рок о

Почитувани Клиенти, ви Благодариме за вашиот избере нашиот производ Сакав да разјасниме една работа : н

Вашиот Benifit : 1 ние ги доставуваме од врата до врата превозот услуга;3.Моќност : 800 WНапон : 220 V / 110Фрекфенциј

Без лепак спојување, температура прилагодливи брзина, со повратни информации сензор на температура, во

Please wait...