0
clear
  • Бесплатен Превозот 20pcs/многу Кристал морска ѕвезда Копчето Кристал Flatback Копчето DIY Цвет Централен Свадба Разубавувањето LSB012
  • -20%
  • -20%
Бесплатен Превозот 20pcs/многу Кристал морска ѕвезда Копчето Кристал Flatback Копчето DIY Цвет Централен Свадба Разубавувањето LSB012

Бесплатен Превозот 20pcs/многу Кристал морска ѕвезда Копчето Кристал Flatback Копчето DIY Цвет Централен Свадба Разубавувањето

DEN 576.00

Достапност
Производот е достапен


Напомена :
Ако цел износ е повеќе од Ние ќе брод на стоките од експрес за слободни превозот.
Повратни информации :
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.
Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
Политика На Враќање :
Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.
Ние ќе понуди целосна наплата за вас, ако производот е било кој квалитет на проблемот.
Контакт со нас на :
Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме за вашата поддршка !

Кон својствата

Тип На Производ:
Копчиња
Функција:
Мие,Еко-Пријателски,Без Никел,Хемиско Чистење
Метал Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
LSB012
Декорација:
Rhinestones
Копчето Тип:
Во Комбинација Копчето
Техника:
позлата
Стил:
Flatback
Бренд Име:
MYG
Обликот:
Ѕвезда
Материјал:
Метал
Големина:
30mm(1.2 inch)
позлата:
Роуз Злато

Производи во категоријата

Различни големини, различни цени, ве молиме контактирајте со нас за другите, ви благодарам.За продажба н

Материјал : ДрвоГолемина на : 50 MMБоја : Како На СликатаКоличина : 100 компјутериТочка Бр.Сите производот(ит

Главната ВоведМешани случајно од акциите бои.Можеби некои бои не се исти како шоу,ве молиме да се ЗАБЕЛЕ

10 Pcs / Многу 18 MM Круг AB Боја Diy Додатоци Фестивал Оркестарот Дијаметар DIY Одговара Накит Додатоци Материја

200pcs Розова Сјај Искра Смола Круг Копчиња Многу добро се користи за scrapbooking,шиење,украси и други DIY проект

1000pcs 2 Дупки 15mm Дрво КопчињаМногу добро се користи за scrapbooking,шиење и други DIY проекти.Големина : Прибл за 15

1000pcs 10мм Дрво Цвет Копчиња Многу добро се користи за scrapbooking,шиење и други DIY проекти Големина : Прибл за 10

НОВИОТ Бесплатен Превозот 10 Pc 10ММ Транспарентен Мачка Очи бисер Кристал копчето златно мини метални ко

Количина : 300 парчиња {Состојба : 100% Сосема Нов}Големина : околу 9mm*18mm (1"=25.4 mm)Боја : се погледне на сликаТопл

Објектот Информации *Состојба : 100% Нов Висок Квалитет *Материјал : Смола *Големина : Години : 6mm*Конверзија

ПлаќањеЗачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние ви препорачуваме да изберете Зачувам, таа го под

бесплатен превозот преку Кина Пост Воздух Mail Дијаметар : 8 / 10 / 12 / 14 / 16 / 18 / 20mm Боја : исто како на сликата п

* ОПИС НА ПРОИЗВОДОТ[[[+++ Облека Блуза Додаток За Шиење Чадор Дрвени Копчиња Природна Боја Суспензија Дек

Материјал : АкриликГолемина : Како На СликатаБоја : Како На СликатаКоличина : 1000 PCSТочка Бр.Сите производ

Објектот Информации *Состојба : 100% Нов Висок Квалитет *Материјал : Смола *Големина : Години : 6mm*Конверзија

Оваа листа е за 1000 компјутери / многу Сива Круг Мини Смола Копчиња За Кукла Облека Многу добро се користи

Нови 20pcs 10*14 MM Вода Капка боја Кристал копчето за шиење облека свадба покани ги красат копчето метал scrapboo

50pcs Аква Флорални Печатени Стара Шик Копчиња Многу добро се користи за scrapbooking,шиење,украси и други DIY про

Оваа листа е за 1000 компјутери / многу Црно Бела Сива Мешани Круг Мини Смола Копчиња За Кукла Облека Многу

Доколку Нарачката до Ние Брод од Страна на EPACKET Бесплатен Превозот Начин за 30 MM 12 Pcs / многу Новороденче Fla

Please wait...