0
clear
  • Santic 2018 Зима Велосипедизам Панталони Топлинска Руно Windproof Топло Отворено Велосипедизам Работи Слободно Руно Панталони Азиска Црна
  • -20%
  • -20%
Santic 2018 Зима Велосипедизам Панталони Топлинска Руно Windproof Топло Отворено Велосипедизам Работи Слободно Руно Панталони Азиска Црна

Santic 2018 Зима Велосипедизам Панталони Топлинска Руно Windproof Топло Отворено Велосипедизам Работи Слободно Руно Панталони

DEN 2124.96
DEN 1912.00

Достапност
Производот е достапен

Ве молиме контактирајте со нас пред спорови или напуштање на било какви негативни или неутрални повратни информации. Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт,адреса,пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот 's информации.
>> Повратни информации
1. Ви благодариме!
3.Ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 7 работни дена по уплатата е потврдено. Мажите го направија дефекти не се гарантира, како што се скршени, рбет и така натаму. За било какви предмети,ве молиме испратете со ЕМС или на вашата локална пост, кога испрати назад. Тоа'll само да ви треба 1 минута,но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас.Купувачите на почетокот на потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите. Најдобар начин е директно онлајн плаќање,можете да изберете за себе.Ви благодариме за разбирањето!. (ако сакате да ја декларираат стоката како друг објект името, или да се определи некоја вредност за обичај, ве молиме да не информирате кога правење на нарачката)
>> Врати и Гаранција
1.Ние бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail,стигнат до најголемиот број на земји во рамките 35-60 работни дена. Ако исплатата не е достапна, вашата цел ќе биде автоматски затворена.Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис 's развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.
>>ПРЕВОЗОТ УСЛОВИ
1. Покрај купувачот треба да бидат одговорни за било каква такса и/или должност обвинет од страна на својата земја.
>> ВНИМАНИЕ ВЕ МОЛИМЕ :
1.Купувачот се одговорни за било каква осигурување ,проблеми и оштетувања кои се предизвикани од превозот услуга за таквите несреќи, одложувања или други прашања. Сите добра се проверени, пред пратката, па ако не сте задоволни со купите, можете да разменувате предмети во една недела и ќе мора да контактирате со нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување
2. Ве молиме да се разбере дали големината на предмети не се погодни за вас во купување, така што нема да предизвика непотребни недоразбирања, по приемот на стоката. Превозот и ракувањето со полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите трошоци за враќање и reshipping. Ако сакате други услови за плаќање ве молиме дозволете ни да konw пред и кога ќе ги нарачате. Ние гарантираме за стилот е иста како што е Прикажано на слики, но не се исти перформанси на различни тела, како на модел. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.39 инчи)
>> НАЧИН НА ПЛАЌАЊЕ
1. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена по поставување на својата цел, или цел ќе се невалидни или укинат од страна на системот.

Кон својствата

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Целосна Должина
Спорт Тип:
Велосипедизам
Затворање Тип:
Патент Летаат
Ткаенина Тип:
Руно
Бренд Име:
Santic
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
M7C04093
Материјал:
Полиестер
Големина:
Азија големина pls проверете ја големината табела прва
боја:
Црна
Големина:
Asian( please check the size table)

Производи во категоријата

2017 Ткаенина Мажите Велосипед Велосипед возење Велосипед Долг Поместена Облека велосипед велосипед воз

Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни

Сублимација печатење направени со италијански прецизни високотехнологија е траен и не се штетни за ваш

5 инчи во мерењето.Боја На НесовпаѓањеРазлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причин

КарактеристикиЕ применливо : Повеќе дише, брзо се исуши,и еластична.Погодна за долги и кратки јава, ноќн

Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или

Име На Производ : Запад Велосипедизам Велосипедизам Панталони Велосипед Панталони Јава Планина Долги П

Добредојдовте цел да се провери големината табела bofore ќе нарачате ве молиме!Со почитS антиќ Официјалнат

Ве молиме да контактирате со услуга за ако имате било какви прашања пред да нарачате.Стандард на превоз

Повратни информации причината каде што се добива погрешна за нас Ние ја проверите нашите производи, еде

Кина Пост Се Регистрирате Воздух Mail, Али Expressстандард на светот.Глуждови со NUCKILY микро силикони gripper И ре

Адвокатско Велосипедизам Спортски Панталони Писмо За Печатење Машки Панталони НеврзанПамук мешавина

Please wait...