0
clear
  • Ресторан Pendant Светла модерна едноставна трпезариска маса ресторан светла LED креативна личност мода еден главата LU811237
  • -20%
  • -20%
Ресторан Pendant Светла модерна едноставна трпезариска маса ресторан светла LED креативна личност мода еден главата LU811237

Ресторан Pendant Светла модерна едноставна трпезариска маса ресторан светла LED креативна личност мода еден главата LU811237

DEN 2640.00

Достапност
Производот е достапен

Добредојдовте на осветлување продавница
Ние ќе го провериме секој објект внимателно пред пратката
Почитувани купувачи
Информации за производот преглед
[боја] : како што е прикажано
Главното тело материјал : Железо
Главен материјал : стакло
Извор на светлина тип : E27
Извор на светлина : без извор на светлина
[напон] 90v-260v (ние'll бродот според вашата земја)
Големина : види подолу

Кон својствата

Тип На Објект:
Pendant Светла
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Стакло,Железо
Инсталација Тип:
кабелот pendant
База Тип:
E27
Место:
Студија,Салон,Хотел, Сала,Хотел Соба,Господар Спална соба,други спални соби
Осветлување Област:
10-15square метри
Материјал:
Стакло Камен
Број На Модел На:
52536.3
Е Светилки Вклучени:
No
Гаранција:
k8
Бренд Име:
WINZSC
Напон:
90-260V
Примена:
Foyer
Техника:
Перфориран
Е dimmable:
No
Стил:
Арт Деко
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
сертификација:
CCC
Број на извори на светлина:
1
Тип На Прекинувач:
00
Заврши:
000
Тип На Објект:
Pendant Светла
Тип На Прекинувач:
00

Производи во категоријата

Добредојдовте на осветлување продавницаНие ќе го провериме секој објект внимателно пред пратката.На м

Превозот УсловиНашиот Објект се бесплатен превозот во САД,ЕУ, Азија, и секоја земја.Обичај, даноци и дан

Вклучувајќи Еден Компјутери светилки,може да се купи повеќе во мојата продавница Стакло Сенка LED Модерн

[име на производ ] : Европската луксузни класичен антички Лустерот[size] : дијаметар 500mm висина 400mm (со исклу

За Превозот : 1.Враќање & Наплата : 1 Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот itwas

Северна Црна Кристалните Лустери Класичен LED Класичен Лустерот Дом за Живеење Осветлување Lustres Де Sala,Сј

Ние внимателно ќе ги тестираат секој објект пред пратката.Квалитетот е загарантирана!Да сите мои најми

Ретро Индустриски Црна Цевка Pendant Светлина Ковано Железо Виси Светилка Сенка Steampunk Тапа водовод осветлу

Данска Простор Копенхаген Дизајн Модерно Едноставна Алуминиум / Стакло Pendant СветлинаЦената е Средна г

ГОЛЕМИНА : Кол 20cm / Кол 30cmИзвор на светлина : E27*1 (сијалица не е вклучена)Тежина : 2 KG / 3 KG

Светилка : D35*H20 CMБ Светилка : D24*H26 CMТркалезна Плоча : Dia30 CMПравоаголна Плоча : L50*H4.8 CMИзвор на светлина : E27*1 (

* Голема трговија на големо цел е прифатливо и цената е да се преговара, ве молиме контактирајте со нас з

Вие се согласувате да ги сите горенаведени политики по нарачување на aliexpress!Повратни информации : Поврат

Ние внимателно ќе ги тестираат секој објект пред пратката.Квалитетот е загарантирана!Да сите мои најми

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пр

(Освен некои земји и APO / FPO) .Сите производи што се продаваат се со добар квалитет и под испитување пред ти

, специфични причини и др Товарни ќе се носат од страна на двете страни во половина; Ние ќе ги искористим

Плаќање1) Weaccept Alipay, Запад Унија, TT Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, тоа е consideredused

Нордиските Гроздобер Модерна Алуминиум Синџир Метеор Туш LED Pendant Светлина Ресторан трпезарија Сребро К

Ние само брод да се потврди цел адреси Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона...

​Вклучувајќи Еден Компјутери светилки,може да се купи повеќе во мојата продавница Модерната LED Pendant Све

Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на б

1 Објектот цена не ги вклучува и увозните давачки, треба купувачи плати Ние може да прогласи дека произв

Нашата цел е задоволството на клиентите!7 Ние само брод да се потврди цел адреси Ние ќе ги сноси сите пре

Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно possiblewith одговор Вие мора да му кажете ни што d

Земјата droplightМатеријал : Ковано железоБоја : (КАКО што е прикажано)Напон : 90265 VИзвор на светлина : E14 X8 (не в

Please wait...