0
clear
  • 1 Buc Пчела Hive Рамка Носителот Lifter Фати Зафат Алатка Гнездо Кутија Убодни Beehive Опрема Пчела Фидер За Пиење Мобилната Основа
  • -20%
  • -20%
1 Buc Пчела Hive Рамка Носителот Lifter Фати Зафат Алатка Гнездо Кутија Убодни Beehive Опрема Пчела Фидер За Пиење Мобилната Основа

1 Buc Пчела Hive Рамка Носителот Lifter Фати Зафат Алатка Гнездо Кутија Убодни Beehive Опрема Пчела Фидер За Пиење Мобилната

DEN 458.40
DEN 367.00

Достапност
Производот е достапен


1 Buc Пчела Hive Рамка Носителот Lifter Фати Зафат Алатка Гнездо Кутија Убодни Beehive Опрема Пчела Фидер За Пиење Мобилната Основа
Материјал : не ' Рѓосувачки Челик+дрво должината на рамка зафат е приближно 11.7 cm Кревање рамките од hive станува лесна работа Нерѓосувачки челик се справи со, повеќе прецизни фаќање на рамковниот многу корисна пчеларството опрема алатка за да се заштити од тоа да биде убод од пчела рамката зафат се користи за да се стега врвот бар на рамката за да се отстрани рамките од hive. Пакет се Вклучени : 1 x Пчела Hive Рамка Носителот Lifter Фати Зафат Алатка Повратни информации : 1) задоволителен е нашата единствена извршување. Вашата повратна информација е од исклучително значење за нас. 2) ве Молиме љубезно ни остави позитивен фидбек(5 ѕвезди) откако ќе бидете задоволни со вашата нарачка. 3) ве Молиме не двоумете се да не контактирате доколку сте задоволни со вашиот купи, ние ќе ги реши сите проблеми со вас. За Производите : 1) Сите производи се внимателно разгледани пред складирање,и спакувани и за пратката. 2) Pls се избере вистинската големина или боја за она што го сакате, ние ќе ја испрати на парцела, како што се избере во ред. За Боја и Големина на : 1) Прирачник мерења се подложни на грешки, pls се определи вистинската големина. 2) Поради разликата помеѓу различни монитори, бојата е различно,сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. 3) Pls бидете сигурни дека ќе не предвид за големината и бојата пред да конкурираат. За Испорака : 1) ќе испрати предмети во рок од 2-7days откако вашата уплата. 2) Ние не се гаранција за време на испорака за сите меѓународни пратката. Поради разликите во царинската clearting пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашите производи е прегледан. 3) Pls имајте на ум дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја. За Враќање/Поврат : Ние ќе рефундирање на вас ако вашиот парцела е назад во Кина.

Кон својствата

Големина:
S
Тип:
Фарма На Животните
Број На Модел На:
Пчела Hive Рамка Носителот Lifter Фати Зафат Алатка
Материјал:
Дрво+Нерѓосувачки челик
Тип:
Пчела алатка
Примена:
пчела
Име:
Пчеларството опрема

Производи во категоријата

Нови Lтип зајакот пиење фонтани Материјал : пластични + нерѓосувачки челик се Применуваат за : Зајакот ма

​5pcs Цевка Тип Кралицата Кралот Catcher Кралот Кафез Затворениците Ванг Фаќање Уред Нов Тип на Пластика Пче

Пчела опрема трговија на големо Пчеларството Кралицата кафез Apis mellifera Ligustica Spinola Нови Пчела Алаткиматер

Ние ќе се прогласи парцела како подарок на ниска вредност за да се избегнат проблеми на царина Кога ќе п

Пчеларството Кралицата Мобилен Чаши млеч Чаши Кралицата Одгледувањето на Опрема за Пчеларството Земјо

20 Компјутери Пчела Пиење Гнездо Вратата Фидер Hive Пчеларството Гнездо Кутија Пчеларството Алатки Живот

96 / парче Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ И

Ве молиме изберете еден лесен начин за вас.2) Пред да се направи нарачката, ве молиме контактирајте со на

Модел : 26 * 13.5 * 11cm Боја : зелена бела транспарентна Продажба спецификации : 1 buc Користи : довод на вода лажи

600 Компјутери Висок Квалитет на Пролет Тип Пилешко Црвено Брадавиците Пиење Пилешко Со Автоматско Вода

20pc Автоматско Quail Работам Пилешко Waterer Сад Со Жолта Брадавица Фарма за живина на вода за пиење систем Пил

Зајакот Hutch Пиење Сад За Зајаци Вода Преку Фидер Зајакот Брадавица Работам За Зајакот Земјоделство Живо

НЕМА.001~100 Пилешко Кога Гулаб 1.6 см Нога Прстени Нога Живина Dove Птици Пилиња Патка Папагал Опрема за Живин

Име : Свиња Брадавица Пиење Фонтани Материјал : не 'Рѓосувачки челик Должина : 69 mm Надворешен навој : 20 mm (1

Зајакот Hutch Пиење Сад За rabblts Хранење Преку Фидер Rrbbit Nlpple Работам За Rrbbit Земјоделство Животинско Опрема

Кокошка, Патка Quail Птици Пиење Innerspring Брадавица Пролет Пиење Живина И Одгледување На Домашни Миленичиња

Бесплатен Превозот Прасиња Свињи Вода Сад За Пиење Фонтана Чешми Свиња Пиење СадПовратни информации : 1)

HAILIAN ПАКУВАЊЕ EUUIPMENT CO Имаме извоз во повеќе од 30 земји, како што се Индија,Иран,Америка,Costa Rican,Австралија,

Име : Картичка топката вентил брадавица пилешко пиење фонтани Материјал : не ' Рѓосувачки челик + пластич

метарМатеријал : висок квалитет на ниско јаглероден челик + цинк позлатенИме : Мнокти (група посветен ка

Please wait...