0
clear
  • 3 Прст Алуминиум Ослободување Помош Автоматско Стрелаштво Caliper Пуштање во Соединение Лак и Стрела Ослободување 360 степени Ротирачки и Месинг
  • -20%
  • -20%
3 Прст Алуминиум Ослободување Помош Автоматско Стрелаштво Caliper Пуштање во Соединение Лак и Стрела Ослободување 360 степени Ротирачки и Месинг

3 Прст Алуминиум Ослободување Помош Автоматско Стрелаштво Caliper Пуштање во Соединение Лак и Стрела Ослободување 360 степени

DEN 5100.00
DEN 4335.00

Достапност
Производот е достапен

Функција : 360 степени Ротирачки Автоматска , Прилагодлива Палецот Месинг +7075 легура на алуминиум Таписерии изработка Полирање третман за бесење група, Висока чувствителност и стабилност Оваа верзија е широко се користи за голем број на соединенија лак игра прилики Опис :
Боја : Црвена, Sliver, Црна
Нето Тежина : 139g
Рачка : 3 Fingles
Пакет : 1pc
Ако руски клиентите сакаат да купат, ве молиме контактирајте со нас!
-добредојдовте на нашата продавница

Кон својствата

Употреба:
Лов
Бренд Име:
AMEYXGS
Број На Модел На:
Стрелаштво Ciompound Лак Ослободување
Тип:
Лак & Стрелка Сет
боја:
Црвена,Sliver, Црна
Материјал:
Дувачкиот +7075 легура на алуминиум
се справи со:
3 прсти
Макс Нерешено Тежина:
200lbs
Нето тежина:
139.5 g
Количина:
1 Компјутер

Производи во категоријата

Еден пневматик жица & најлон стрелаштво лов лак string 48 инчи притискање на дрвени извивам лак или да ги сим

комбо комбо комбо комбо комбо бренд Killzone должина 7cm 2.7 инчен боја црвена материјал од не ' рѓосувачки чел

12pcs ' Рбет 340 / 400 / 500 Чист Јаглерод Стрелка Вратило OD7.6mm ID6.2mm За Лов на Снимање Лак СтрелаштвоОпис : 1)Правос

Опис : Точка име : Целна иглички Должина : 5.5 cm Употреба на : Фиксен Целна Хартија Количина : 4pcs

Бесплатен превозот 3 Pcs / Многу Поглед Ѕиркаат 3 / 16" црвено / сино / black за соединение лак ловГолемина : 3 / 16"б

Бесплатен превозот 3 Pcs / Многу Поглед Ѕиркаат 1 / 4" црвено / сино / black за соединение лак ловГолемина : 1 / 4"бо

Стрелаштво Лак String Восок за Самострел Соединение Извивам Лак Лов Снимање Додатоци Заштита & Зголемувањ

100 м Стрелки Стрелаштво Дрво И Бамбус Стрели, Снимање Лов Дрво стрелка Стаклени влакна стрелки Стрелашт

На 48" Blowgun обезбедува точни, високопридвижуван снимки додека се практикуваат во областа...

Имајте на ум дека транзит пати може да се разликуваат, особено во шпицот периоди (како што се празници)...

Ако имате било каков проблем со предмети сте го купиле, ве молиме контактирајте со клиент сервер пред да

5 Бои Стрелаштво Четка Заложник Стрелка Одмор За Комплексоти Извивам Лак Отворено Спортски Лов / Стрела

Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас ИЛИ, можете

6pcs 31inch Стрелаштво Fiberglass Стрели Дијаметар 7mm За Извивам Лак Долг Лак Лов Цел Пукање ИгриОпис На Производо

Стрелаштво Лак и Стрела Прст Ракавица за Заштита на Левата Рака за Надворешна Лов Снимање Додатоци Кожа

Please wait...