0
clear
  • Alconstar - Ecu Plug Планината 6 Брзина 1-6 Ниво на Опрема Индикатор Опрема Метар Одговара За Suzuki Мотоцикл Plug Игра EFI Мотор
  • -20%
  • -20%
Alconstar - Ecu Plug Планината 6 Брзина 1-6 Ниво на Опрема Индикатор Опрема Метар Одговара За Suzuki Мотоцикл Plug Игра EFI Мотор

Alconstar - Ecu Plug Планината 6 Брзина 1-6 Ниво на Опрема Индикатор Опрема Метар Одговара За Suzuki Мотоцикл Plug Игра EFI Мотор

DEN 1914.72
DEN 1723.00

Достапност
Производот е достапен


Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет. За 1-6 Опрема. LED боја : црвена боја, Само се Вклопуваат EFI(Електрични fule Вбризгување) мотор мотор, Само се Вклопуваат за Suzuki EFI(Електрични fule Вбризгување) мотор мотор, ако вашиот motorcyle е ПРЕМНОГУ СТАРИ за да не EFI мотор, pls не место цел, ИЗВЕСТУВАЊЕ!!!! GSX(R600), GSX1400, GSF650, GSF1250, DL650 V, Булевар( C50, M50, C90, M90, C109 R/T,M109 R/R2), Натрапникот( C1500,M1500,C1800 R, M1800 R), RMX-450 Z, РМ-Z250, РМ-Z450, SFV400, SFV650, SV1000 итн Пакет се Вклучени : 1*опрема индикатор Верзија 1 доаѓа со thie еки конектор
За превозот
1.Ве молиме љубезно истакна : Предмети ќе бидат repackaged да го спаси вашиот превозот бесплатно & да се еколошки.Ние гарантирањето на објектот ќе се заштитени и во buble торби,Не мало кутија! 2.Ние ја испорача стоката со КИНА ПОСТ, ако клиентите треба други express, pls контактирате 3.Во светот превозот, освен области исклучени - кликнете на "Превозот и плаќања"за детали. 4.Повеќето цел ќе биде предаден во рок од 1-3 работен ден по уплатата примена. 5.Предмети се испраќаат од воздухопловната, 15-25 Работни дена да повеќето земји и области - ве молиме погледнете во табелата подолу за време на испорака. 6.Никакви дополнителни царинските давачки или увозни даноци не се вклучени. Комуникација 1.Комуникацијата е важна.Ве молиме контактирајте не за било какви проблеми и решенија.Ние и ветуваме да ви одговори во рок од 24 деловни часа.
Ние garantee квалитетот на нашите производи!

Кон својствата

Објектот Висина:
1.5cm
Објектот Дијаметар:
0cm
Објектот Должина:
2cm
Објектот Тежина:
0.06kg
Име На Модел:
Универзална
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
3cm
Бренд Име:
Alconstar
Специјални Функции:
дигитална опрема индикатор
Материјал Тип:
Пластични
боја:
Црвена
Објектот нема:
SCL-2017110021

Производи во категоријата

Брзинометар броило Мерачи Покритие За BMW F800 GS F800 ГШ на Мотоцикл Мерачи Покрие Случај Домување Брзиномет

Добредојдовте на Шангај DT Авто Резервни Делови Co.,Ltd.Производ : Гас Кабел ЛинијаПревозот Пакување : 1pcsСпе

100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Алуминиум Легура Боја : како што е прикажано на сл Карактер

Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот .Овие доп

Исто така се користи за Пумпи, Генератори, Mowesr, Модел Чамци, Моторни Циклуси, Скутери, средства за Чистењ

Дијаметар 60 mm Школка висина 55 mm Производ тежина 280 G Производ напон 12 V Производ школка материјал железо п

Нормално, тоа ќе потрае 722 работни дена пристигне(Саб Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку se

1.CE означени2.Брз, бесплатен земјата испорака на сите предмети3.Повеќето предмети се изведува во 17business де

Кога ќе го примите објект и задоволни со производот, ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 бодови

ние ги испратите преку различни воздух mail.Ако не примате одговори од нас, ве молиме проверете ја вашата

КАРАКТЕРИСТИКИ НА ПРОИЗВОДОТ : Супер тенок екран дизајниран со висока технологијаПокажува брзини од 1 д

Можете да додадете нашата продавница за Моите Омилени Продавници Предмети генерално се испраќаат надв

818 V Универзална LCD Дигитален Tachometer Брзинометар Броило за 2,4 ЦилиндриМотор 12000 RPM Мото ДодатоциДетални ин

Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.Ние ќе рефундирање на дека ако се в

Други батерија тип(како што ГЕЛ, AGM, Li Fe O4) треба да ги персонализирате тоновите,ве молиме љубезно ве моли

Совршена да се користи при пешачење, качување, коњи и други отворено actives Направи вашиот спортски живот

Црна Универзален Мотор LED Броило Брзинометар Мерач со Индикатор за Светло го Ресетирате Switch Состојба : 10

CE означени Брз, бесплатен земјата испорака на сите предмети, Повеќето предмети се изведува во 17business ден

КАРАКТЕРИСТИКИ на ПРОИЗВОДОТ : Супер тенок екран дизајниран со висока технологија Покажува брзини од 1

AC / DC Мотор Механичка Одржување на Час Метар За Бензин Мотор,Дизел Генератори,Електрични Мотори РЛHM009Неr

Runleader се горди да го претстави новиот РЛHM018 R Дигитални Resettable Tach / Час метар Тоа може да работи на повеќето

бидејќи некои воздух mail пристигне вашата земја ќе се побрзо за превозот Но, понекогаш меѓународни испор

Повторете го овој процес додека сите брзини се мисли Можете да моќ / исклучување на екранот со свртување

Please wait...