0
clear
  • Axk Висок Квалитет 10pcs/многу Mr85 Длабоко Ритам Топката Имајќи 5 * 8 * 2mm Mr85 Отвори Лежишта
  • -20%
  • -20%
Axk Висок Квалитет 10pcs/многу Mr85 Длабоко Ритам Топката Имајќи 5 * 8 * 2mm Mr85 Отвори Лежишта

Axk Висок Квалитет 10pcs/многу Mr85 Длабоко Ритам Топката Имајќи 5 * 8 * 2mm Mr85 Отвори Лежишта

DEN 415.68
DEN 383.00

Достапност
Производот е достапен


започнете
крајот
AXK Висок Квалитет 10pcs/многу MR85 Длабоко Ритам Топката Имајќи 5 * 8 * 2 MM MR85 Отвори Лежишта
Модел
MR85
Димензии
Создаден (d)
5
мм
Дијаметар (D)
8
мм
Ширина (Б)
2
мм
Печати Тип
ОТВОРЕТЕ
Квалитет
P0.Z2 / ABCE-1.Z2
Материјал
Имајќи челик (Gcr15)
Испорака датум
По барање испорака

Кон својствата

Бренд Име:
AXK
Број На Модел На:
MR85 ОТВОРИ
Материјал:
Хром Челик
Премази:
Масло
Структура:
прикажана
Тип На Единица:
многу (10 парчиња/многу)
Тежина На Пакет:
0.1kg (0.22lb.)
Пакет Големина:
20cm x 10cm x 10cm (7.87in x 3.94in x 3.94in)

Производи во категоријата

Име на производ Длабоко Ритам Топката Имајќи Пакет Содржина 10pcs x Длабоко Ритам Топката Имајќи Модел ZZMR72

започнетекрајотМоделMR1282 RSДимензииСоздаден (d)8ммДијаметар (D)12ммШирина (Б)3.5ммПечати Тип2 RS(Две страни гу

Име на производ од не 'Рѓосувачки Челик Оски Големината од 200 x 2mm / 8" x 0.08"(L*D) Материјал од не ' Рѓосувачки

Предмет : Челик Топка со Дијаметар од 14mm Мазна ПовршинаДијаметар : 12.7 mm / 0.5(инчи)Материјал : Хром челикКа

започнетекрајотМоделMR1172 RSДимензииСоздаден (d)7ммДијаметар (D)11ммШирина (Б)3ммПечати Тип2 RS(Сина гума печа

MOCHU Запечатени Аголна Контакт Лежишта7205 C2 RZP4DBB25мм X 52mm X 15*2mm1 пар DB КонфигуриратеАголна контакт топката л

Профил на компанијата Нашата компанија е основана во 2012 година, кој се инвестирани од страна на три фабр

Профил на компанијата Нашата компанија е основана во 2012 година, кој се инвестирани од страна на три фабр

Добредојдовте на нашата продавница4pcs LMF10 LUU 10мм Долго Тип Линеарна Топката ИмајќиМодел : LMF10 LUUВратило ID :

1) ќе се тестираат секој имајќи ја пред испраќање на prodcut 2) prodcuts ние продаваме се оригинални prodcut , немојт

Тип : Внатрешна Прстени За Игли Валчести Имајќи Материјал : 52100 Хром Челик Модел Големина Количина IR9010535 9

Производот се Покаже И Детали Слики Предмет : Подготвени Куп Игли Валчести Имајќи Тип : Игли Валчести Им

Име на производ Длабоко Ритам Топката Имајќи Пакет Содржина 2 парчиња x Длабоко Ритам Топката Имајќи Мод

6001ZZ метал штитови имајќи 6001 2 Z лежишта 6001 ZZ 12x28x8 mm 12*28*8ммМодел6001zzГОЛЕМИНА(mm)d12D28Б8Нето Тежина : 0.05 килограм

Профил на компанијата Нашата компанија е основана во 2012 година, кој се инвестирани од страна на три фабр

Тип : линеарен вратило поддршка на ситеБрој на модел : SK12, SH12 AВнатре дијаметар : 12mmПакет содржина : 50pcs SK12Д

Опис : F6000 ZZ F6000 ZZ 10x26x8mm Метал Заштитените Страната Длабоко Ритам Топката ИмајќиМодел : F6000 ZZКоличина : 15pcs (

Производот Се Покаже И Детали СликиИмајќи Тип : Разговор Затворени ЕДНИОТ Крај Meteic Серија Модел : BK5525 Вр

Добредојдовте на нашата продавница2 парчиња LMF12 LUU 12mm Долго Тип Линеарна Топката ИмајќиМодел : LMF12 LUUВрат

Име на производ Длабоко Ритам Топката Имајќи Пакет Содржина 10pcs x Длабоко Ритам Топката Имајќи Модел ZZMR52

HW0000223Спецификација : Сосема нов и висок квалитетМатеријал : Цинк ЛегураТип : Перница Блок Имајќи Странат

започнетекрајотAXK 10pcs R8 ОТВОРИ 1 / 2" X 11 / 8" X 1 / 4" инчи 12.7*28.575*6.35 мм отвори метрички минијатурни длабоко рита

Please wait...