0
clear
  • Жешка нов стил 925 sterling silver хривнија креативни Кинески стил украси Хороскопски серија коњ pendant хривнија бесплатен превозот
  • -20%
  • -20%
Жешка нов стил 925 sterling silver хривнија креативни Кинески стил украси Хороскопски серија коњ pendant хривнија бесплатен превозот

Жешка нов стил 925 sterling silver хривнија креативни Кинески стил украси Хороскопски серија коњ pendant хривнија бесплатен превозот

DEN 250.56
DEN 238.00

Достапност
Производот е достапен


Кон својствата

Метална боја:
сребро позлатен
Должина:
17cm
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Бренд Име:
dower мене
Број На Модел На:
LKNSPCH630
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Затворач Тип:
Hummer-ноктот-clasps
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Метал
Стил:
Чешка

Производи во категоријата

12pcs / Многу Симпатична Мачка Шема Стакло Шарм 18mm Snap Копчето Накит За 18mm Прилепува ХривнијаSnap НакитМодело

10 PCS / Многу Големо Око Snap Копчето 18mm Избрани Бои Гроздобер турски уроци Стакло Сребро Позлатен Дното Суп

Производ Стил : БАКНИ МЕ Злато & Зголеми Златна Боја Кристал Риба Шарм Хривнија Женската Мода Нараквици

За Нашата продавницаСите jewelries може да се меша било која боја и количество на пратката.Цел износот е над

1.Трговија на големо Нов Дизајн Микро Отвори ААА Циркон Hamsa Рака Конектор Бакар Фауима уроци Шарм Жените

Точка Име Сребро Змија Синџир Нараквици Големина 20.5 cm Тежина 14g Пакет внатрешна Polybag, меур торба средина,

ATTYIRENA Црна 6 MM Хематит Камен Еластична Мушка Пол Машки Череп Шарм Хривнија & Алка За Женска Мажите Панк Хи

Обрнете внимание на : Сите Плетење и гума јаже нараквици во продавницата може да се прилагоди,ако не го и

Име : Anil Arjandas Нараквица,Ресни ХривнијаКоличина : 1 PCДолжина : 19.522.5 cm(Прилагодливи)Материјал : 24 K Бакар Леж

12pcs / Многу ноќта на Вештерките Тиква Фенер Стакло Шарм 18mm Snap Копчето Накит За 18mm Прилепува ХривнијаSnap На

Име : Anil Arjandas Нараквица,Ресни ХривнијаКоличина : 1 PCДолжина : 19.522.5 cm(Прилагодливи)Материјал : 24 K Бакар Леж

Ракување со времето : Ние ќе испраќање на производи во рок од 3 работни дена по систем ја потврдува вашат

Скапоцен камен тип : Изјава ЃерданГлавен материјал : акриликМатеријал Тип : акриликЃердан Тежина : 80gЗа И

Легура НараквициВисок Квалитет Во ЕУ & О & САДСостојба : 100% Сосема НовМатеријал : Бакар со КожаГолемина : 2

1.2017 Нови Пристигнување Микро Отвори Кубни Циркон Змеј Шарм Конектор Со Прилагодливи Кутија Нараквици И

Please wait...