0
clear
  • Новите 7 инчен За QUMO Altair 71 Таблета Екран на Допир Digitizer екран на Допир Панел Стакло Сензор Замена Бесплатен Превозот
  • -20%
  • -20%
Новите 7 инчен За QUMO Altair 71 Таблета Екран на Допир Digitizer екран на Допир Панел Стакло Сензор Замена Бесплатен Превозот

Новите 7 инчен За QUMO Altair 71 Таблета Екран на Допир Digitizer екран на Допир Панел Стакло Сензор Замена Бесплатен Превозот

DEN 211.20

Достапност
Производот е достапен


Новите 7" инчен За QUMO Altair 71 Таблета Екран на Допир Digitizer екран на Допир Панел Стакло Сензор Замена Бесплатен Превозот

Кон својствата

боја:
Бела, Црна
Бренд Име:
Perciron
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Компатибилен Бренд:
Универзална
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Број На Модел На:
За QUMO Altair 71

Производи во категоријата

Да се купи овој екран на допир,ве молиме отворете го таблета да се провери екранот на допир конектор каб

Она што вие треба да направите е само да ни покаже во евиденција Со цел да се поттикне вас ние ќе ви ги по

Нови 8" инчен SL008 PN18 Y0779A00 lcd екран за Onda V820 W таблета Замена Бесплатен Превозот

230*100 8.8инчен отпор екран на допир за надградба со екран на допир, бесплатна испорака

Ако не е , ве молиме контактирајте со нас одеднаш пред да замине на feedabck, ние ќе се обидеме потрудиме да в

Компании кои работат голем број на големи и мали големината на екранот, добредојдовте на клиентите сове

Нови 10.1" инчен Digitizer Екран на Допир Панел стакло За Selecline MID11 Q9 L Таблет КОМПЈУТЕР Пакетот вклучува : 1 x екр

Да се купи овој екран,ве молиме отворете го вашиот уред за да ја проверите екран приклучок за кабелска и

Ние guaranteen да брод од рок од 48 часа по уплатата comfirmation(освен одмор)2 Овие трошоци се на купувачот одговорн

Новите 7" инчен Екран на Допир Irbis TZ737,Irbis TZ737b,Irbis TZ737w Таблета екран на Допир Панел digitizer стакло Сензор Бесп

Да се купи овој екран,ве молиме отворете го вашиот уред за да ја проверите екран приклучок за кабелска и

Ако сакате да ја размена на неисправни или неточни превезува стоката ве молиме контактирајте со нас во

Resending надоместок ќе бидат платени од страна на купувачот : Ние не сме професионален фотограф, па слики не

Како екранот на допир може да има различни конектори за кабелот за истиот модел.Постојат различни табле

Како екранот на допир може да има различни екран на допир верзија за истиот модел.Ве молиме отворете го

Нови 8" Инчен Екран на Допир Digitizer Стакло Сензор Панел За Woxter DX 80 DX80 Бесплатен превозот Пакетот вклучува :

228*148 10 инчен 10.1 инчен екран на допир HSD101 PWW1 B101 EW05 V0 V1 V3 ракописниот екран, бесплатна испорака

Please wait...