0
clear
  • ЗА DELL ЗА PowerEdge R710 Мини САС Кабел Собранието C31YC ДП/N 0C31YC
  • -20%
  • -20%
ЗА DELL ЗА PowerEdge R710 Мини САС Кабел Собранието C31YC ДП/N 0C31YC

ЗА DELL ЗА PowerEdge R710 Мини САС Кабел Собранието C31YC ДП/N 0C31YC

DEN 1609.44

Достапност
Производот е достапен


Ве молиме пополнете ја RMA форма за секое враќање предмети.3 V COMS батеријата, дали Батеријата на полнење и празнење, Полн работи 3 D, Рестартирајте го системот за најмалку два пати.Ве молиме увид во квалитетот и состојбата на стока, особено LCD LED стакло екранот, пред да се направи потпис на дишните патишта Сметка.
ГАРАНЦИЈА
1.Пост Превозот : транспорт време е долга,ако ви треба добра итна ,ве молиме да не изберете го ова. И ,овие Пост испорака не може да се следи и може да резултира со одложувања или изгубени парцели. Предмети може да биде вратена за размена во рамките на 7-14 дена.Ако сте од Русија,ве Молиме изберете EMS и Кина Пост Воздух Mail.Вашето задоволство е наша цел. Купувачите ги сноси сите одговорности за сите дополнителни трошоци настанати (ако ги има). Ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас преку Али - Пораката пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации ,Ние веруваме дека секој проблем може да се реши со отворен и пријателски разговор. Проверете внатрешниот и надворешниот приклучок на LCD екранот , Две меморија, DVD возачот, Мрежна конекција, Гласовни, Глувче, Тастатура, Dial, USB, SD-конектор, КОМПЈУТЕР, 3. Пред да се испрати , ние ќе се тестира повторно да се осигураме дека нашите купувачи ќе добијат работни совршен еден.Ние нудиме 30 дена гаранција за нашите производи .
ИЗВЕСТУВАЊЕ
1. Проверете дали недостатокот на електронски изолација gummed хартија. Ако стока е прекината за време на транспортот, ве молиме пријавете го тоа на локален курир за надомест на штета. Кога ќе платат за тоа, бидете сигурни да ни даде точни детали, како што се примачот име, адреса, post code, град име, телефонски број , ви благодариме!
3. Проверка на изгледот, како што се turps, прашина, метални лемење или други валкани белег на одборот.Превозот/Постапување/трошоци за Осигурување не се враќа.Неисправни предмети мора да бидат пријавени во рок од 7 дена по примањето на предметите. ние, исто така, прифаќа paypal за плаќање .Ако сте од Бразил,ве молиме да ми кажете на CPF или CNPJ,без тоа,стоката ќе се врати од страна на Царината.Не прифаќајте го пропушти цел да се вратите, и без наплата е дозволено.По приемот на стоката ве молиме тест одеднаш, ако има проблеми контактирајте со нас и да ни се врати во рок од 14 дена на ваш трошок, после 14 дена ние не нудиме целосна наплата . но ние можеме да брод на друг, еден по добиеме оној што го испрати назад . Затоа што други го Изразат веројатно се врати на Царината.
Сите производи тестирани и да работат совршено
Производ Слика
Плоча тест функција процедури :
1.
Пакет :
За да бидат спакувани во Писмото, анти-статички кеси, завиткани од меур торба, во тетрапак;
ПРЕВОЗОТ
1.

Кон својствата

Должина на кабел:
0.2 m
Тип:
Дада Трансфер На Кабел
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
R710
Производи Статус:
Акции
Бренд Име:
ASDFGHJK

Производи во категоријата

DC Моќност Џек Конектор со Кабел Штекерот за Лаптоп Lenovo Yoga 13 135934 135935 DC во кабелски приклучок порта DC во ка

Алуминиум легура се Зголеми злато USBC USB 3.1 Тип В Машки Да Micro USB 2.0 Женски Адаптер за Полнач МикроUSB ТипC Кон

Овој конектор е погоден за : 24 AWG, 23 AWG, 22 AWG (голи бакарна жица со дијаметар 0.500.64 mm) lan кабли!Ве молиме поглед

Ве молиме контактирајте со нас прво кога ќе сакаат да се вратат.ве Молиме љубезно им помогне да се остав

Проверете внатрешниот и надворешниот приклучок на LCD екранот , Две меморија, DVD возачот, Мрежна конекциј

Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет.Флексибилни, трајни amd пламен отпорни функција.Користете ј

​ULTНајдобри 5 PCS / торба SATA 3.0 III SATA3 7pin Податоци Кабли 6 Gb / s SSD Кабелот, Десен Агол HDD Хард Диск Кабелот линиј

USB 3.1 Тип C USBC до Двојна Машко Екстра Моќ Податоци YКабел за Мобилен Телефон & Хард ДискДва USB машки конекто

Бренд нови90 дена ГаранцијаОвој кабел се тестирани пред поштенски и Во добра состојба.Превозот : 1 Ние мо

Ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас преку Али Пораката пред да ја напушти неутрални ил

ние, исто така, прифаќа paypal за плаќање .Вратени предмети мора да биде иста состојба како што ја добиле...

SATA Женски IDE 44 Pin Конвертор Адаптер PCBA за Лаптоп & 2.5" Хард Диск2.5 инчен SATA SSD или HDD Дискот за да IDE 44pin конвер

50 Pin за 40 Pin ZIF 0.5 mm Конектор Адаптер Одбор За TTL LCD EJ070 EJ080 NA 2set / многуОпис : Сосема Нов ОбјектПроред : 0.5 mm Гол

Нашата цел е задоволството на клиентите!7 Плаќањето мора да се изврши within3 дена од денот на нарачката...

Микро SATA 1.8 Инчен да USB 2.0 Адаптер КабелОва е Микро SATA 1.8 Инчен вози адаптер кабел сите USB Моќ и ПОДАТОЦИ се

DHLor ЕМС бесплатен превозот 100 PCS РКА конектор машки WBT0144 сигнал линија plug WBT 0144 РКА plug lotглавата бакар plug зл

Порт Штедачи се совршено решение за разрешување и абење на вашиот опрема HDMI порти поради постојаните пр

Потсетување : 1.Информации за производот доаѓа од интернет,но нашите слики се реални ,ние брод вашата нар

EMS,UPSот,Fedex,DHL : Превозот ограничување на вебстраница објавени на време ќе преовладува Проверете внатрешн

Бренд нови90 дена ГаранцијаОвој кабел се тестирани пред поштенски и Во добра состојба.Превозот : 1 Ние мо

Please wait...