0
clear
  • Црна и бела вода растворлив везови чипка ѓердан 1,5 см широк чипка завеса G360
  • -20%
  • -20%
Црна и бела вода растворлив везови чипка ѓердан 1,5 см широк чипка завеса G360

Црна и бела вода растворлив везови чипка ѓердан 1,5 см широк чипка завеса G360

DEN 143.04
DEN 108.00

Достапност
Производот е достапен


започнете
крајот
Кликнете подолу за повеќе изберете :
Бебето во [име] : вода растворлив везови чипка
[] широк : 1.5 cm (прирачник за мерење на грешка од + - 2 до 3 мм)
[боја] : црно и бело
[дрво] : полиестер
Акција | home DIY прирачник крпа уметност, облека, прибор за облека, здолниште работ и украс, рачно изработени кукли облека, итн..Тоа е добар материјал на DIY И така натаму..
Игра на вашата имагинација да (* ^ __ ^ *)
Слики покажуваат
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Големина - ве Молиме да се погледне за различни големини, се препорачува да се користи владетел на нејзиното чувство за големината, со цел да се избегнат непотребни проблеми.
Сликата ~ Продавница сите бебето како слика, затоа што на екранот и светлина причина, не може да биде малку боја грешка, ве молиме за разбирање.
Странски трговски стоки крајот ~ истекува доволно, како и потребата да се започне рано.Посебна забелешка : некои инвентар ќе биде нечистотија, нишка малку.(може вода исклучите) ум ве молиме да не се пука.
Кликнете подолу за повеќе изберете :
Драги пријатели, наредби се полни 5$ слободни поштенски ! Ве молиме оставете порака за нас откако ќе цел, и ние ќе го промени тоа во време

Кон својствата

боја:
Црна, Бела
Тип На Производ:
Чипка
Број На Модел На:
1
Декорација:
Rhinestones
is_customized:
Yes
Ширина:
1.5
Материјал:
Најлон / Памук
Ткаенина Тип:
organza
Техника:
Извезена
Функција:
Еко-Пријателски
Бренд Име:
YAYA КУЌА
Статија број:
G360

Производи во категоријата

Повеќе стилови на повеќе концесииСАД $ 9.89САД $ 4.49САД $ 7.39САД $ 23.9САД $ 18.99САД $ 7.79САД $ 6.19САД $ 5.09САД $ 7.49САД $ 2

2017 Најновите Африкански Чипка Висок Квалитет француска Чипка Ткаенина Со Камења Африкански Чипка Ткае

3220469557765002 Нови Пристигнување дворот дворот дворот дворот дворот дворот дворот дворот дворот дворот дво

големина : pls се погледне сликаКупувачот информации : 1,Било прашања или email одговор во рок од 24 часа2,Голе

Добредојдовте на њу џерси СРЕЌЕН ШОПИНГ БАЗАВовед : На Tulle Чипка Ткаенина Е голема класа на везови чипка,

Имаме и други слични производи, ве молиме посетете ја првата категорија "" во мојата продавница, ви благо

дворИме : L аце Водат3.5 СМ широкМин цел : 10yards / бојаВкупно 14 боиЗабелешка вашите бои кога ќе го поставите ц

Добредојдовте на kalume продавницаДОБРА ВЕСТ За нашите почитувани клиентиКонечно,kalume01 сега може исто так

Добредојдовте на Nanxuan Уживајќи во Мода!Вовед : Guipure Чипка така е наречен како Венецијански Чипка, Bobbin Чип

дворИме : L аце Водат3.5 СМ широкМин цел : 10yards / бојаВкупно 14 боиЗабелешка вашите бои кога ќе го поставите ц

Добредојдовте : Ви благодарам мн u за шопинг на нашата продавница се надеваме дека ќе се ужива купувањет

дворИме : L аце Водат3.5 СМ широкМин цел : 10yards / бојаВкупно 14 боиЗабелешка вашите бои кога ќе го поставите ц

За да се избегне доцнење, ве молиме бидете сигурни да ни дадете точни, прецизни и детални превозот адрес

започнетекрајоткрајот започнетеen Производ шоуПред нарачување на ткаенина што треба да знаете за следн

Опис : парична Казна изработка,убава и во деликатес Одлично за Граничи и Ивица, погоден за облека, торба,

Најновите Африкански Кабелот Чипка Висок Квалитет на Нигериската Guipure Чипка Ткаенина 2017 Вода Растворли

Ако не можете да најдете начинот на плаќање што го сакате, само да не контактирате преку Trade Manager.Ние само

Должина : 5 метриШирина : 51 52 инчи ( околу 130 cm )Карактеристики : На Кореја Камења се супер сјајСе користи з

Please wait...