0
clear
  • Вечна љубов Среќен Божиќ (4) Еколошката памук Кинески крстот бод колекции смета печат 14-КАРАТНО и 11 КТ промоција на продажба
  • -20%
  • -20%
Вечна љубов Среќен Божиќ (4) Еколошката памук Кинески крстот бод колекции смета печат 14-КАРАТНО и 11 КТ промоција на продажба

Вечна љубов Среќен Божиќ (4) Еколошката памук Кинески крстот бод колекции смета печат 14-КАРАТНО и 11 КТ промоција на продажба

DEN 234.24
DEN 143.00

Достапност
Производот е достапен


Големината е Вез Крпа Големина. Големина е прирачник за мерење, не може да биде околу 1-3 см мерење грешка, тоа му припаѓа на нормални ситуација. Ви благодариме за вашето разбирање. Предност : Ние имаме свои фабрика,Ние квалификувани за вашиот најголемиот Дел наредби. 100% Сосема нов. 100% еколошки памук. Ние ќе обезбедат 30% повеќе на теми за секој проект. Добар сјај,не-бледнее,не е лесно да се пробие и pilling. Користете растворливи заштита на животната средина материјал. Ултра јасно професионални embroidering дијаграм. Тоа, исто така, може да биде прекрасен подарок за вашето семејство и пријателите. Акции : Во Парк Пакет Содржина : Везови платно , Везови теми , Везови игла , шема. [Забелешка : (не надвор рамка)] Забелешка : (14 CT)ве молиме да не го користите 2 насоки теми за целосна бод,1 насоки теми за назад бод. (11 CT)ве молиме да користите 3 насоки теми за целосна бод,2 насоки теми за назад бод. Моделот е отпечатена на платно(11 CT печатени и 14 CT печатени), па пред завршувањето крои, на платно не може да го допре водата, инаку печатени дел ќе исчезне. По завршувањето на крои, да се стави на платно во вода за половина час, а потоа го направи тоа сува, а потоа ќе може да направи рамка за тоа.

Кон својствата

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT смета производ, 14CT печат производ, 11CT смета производ, 11CT печат производ
Стил:
Европа
Материјал:
100% Памук
Шаблон Тип:
Флорални
Тип:
Пакет
Бренд Име:
Вечна Љубов·Крстот Бод
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Надворешното Пакување:
PVC кеса
Производи:
крстот бод колекции
14CT:
19*26
Ткаенини:
премногу квалитет thichen ткаенина
11CT:
24*33
Теми :
Доволно теми
Игла:
Златна tapestry
Шема:
Јасна шема
Настава:
Лесно настава
Aftersales:
Фабриката aftersales
Точка Бр.:
C247

Производи во категоријата

Ве молиме Скенирање СТАН7 За оние другите, ве молиме контактирајте со нас пред исплата Ако имате било ка

Романтична Приказна Везана Крстот Бод Колекции Везови Дома Декорација Есен Жетвата Maple Leaf Слики КрстКр

По завршувањето на крои, да се стави на платно во вода за половина час, се направи тоа се исуши, а потоа мо

6081811130100137 топла продажба Крстот Бод Малку снешко слики смета отпечатена на платно 14 CT 11 CT Везана Пост

Доволно Embroider теми x1 сетЗлатна опашка Embroider игла x2 ВИП ПОПУСТ ЗА ВАСA За оние другите, ве молиме контактир

Афион Смета Крстот Бод Цвеќиња Везана Поставува Везови Колекции Рачно Изработени Занаетчиски Dmc Теми К

Вез ИглиСолиден и издржливУпотреба на оригиналната корејски професионални везови игли,Солиден, тешко

Т тој Големина е Вез Крпа Големина Големина е прирачник за мерење, не може да биде околу 13 см мерење греш

Bluebell Шума Кинески Смета Крстот Бод Обрасци за Полнење DMC Крстот Бод Ткаенина Везана Дома Декор 11 CT Отпеч

Големината е Вез Крпа Големина Големина е прирачник за мерење, не може да биде околу 13 см мерење грешка,

Answer : ___________________________ Note : Т тој Големина е Вез Крпа Големина Големина е прирачник за мерење, не може да бид

Крстот бод комплет, треба вез со себеВе молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за било кој

Големината е Вез Крпа Големина Големина е прирачник за мерење, не може да биде околу 13 см мерење грешка,

Големината е Вез Крпа Големина Големина е прирачник за мерење, не може да биде околу 13 см мерење грешка,

По завршувањето на крои, да се стави на платно во вода за половина час, а потоа го направи тоа сува, а пото

Добредојдени да ги споделат нашите производи во Facebook, Twitter, Вкусни Боја блок во blue print не е вистинската бо

Денот На Благодарноста Дома Декорација Додатоци Dmc Теми Крстот Бод Памук Колекции За Везови Везана Обра

Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови Во

Топ Одделение,Со Висок КвалитетКвалитетот е ист како и DMC.На сите им се допаѓа.14КАРАТНО14ct е празно платн

Број На ПроизводCrazy513Број на мрежа42*98)*4 мрежаEmbroider линија боја±34 видовиВез област±70%Извезена ткаенина б

Големината е Вез Крпа Големина Големина е прирачник за мерење, не може да биде околу 13 см мерење грешка,

Крстот бод комплет, треба шиење со себе Моделот големина : 64x47cm (14ct) (Nessuna cornice esterna) 14 CT Unprinted Крстот Бод бел

Посетете ја нашата продавница е Тоа Штоб (11 CT) ве молиме да користите 3 насоки теми за целосна бод, 2 насок

Топ Одделение,Со Висок КвалитетКвалитетот е ист како и DMC.На сите им се допаѓа.14КАРАТНО и 11ct14ct е празно п

Answer : ___________________________ Note : 1 (14 CT) ве молиме да не го користите 2 насоки теми за целосна бод, 1 насоки тема за н

Please wait...