0
clear
  • Единствен Природен Labradorite Черепот На Главата Врежан Широк Алки За Мода Жените Партија Накит
  • -20%
  • -20%
Единствен Природен Labradorite Черепот На Главата Врежан Широк Алки За Мода Жените Партија Накит

Единствен Природен Labradorite Черепот На Главата Врежан Широк Алки За Мода Жените Партија Накит

DEN 692.64
DEN 644.00

Достапност
Производот е достапен


Опис
Моден Отвори Алки
Големина
Отвори Големина
Materiasl
Бакар , Природен Камен
Количина
1pc по многу

Кон својствата

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
позлата:
Злато-боја
Обликотшема:
Ѕвезда
Стил:
Тренди
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Бренд Име:
AINICIN НАКИТ
Материјал:
Камен
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар

Производи во категоријата

Dongguan Импресивен НакитДетали За Производот* Free Гравирање,Cutome Дизајн*Трговија на големо 1 / 5pcs или повеќе,

Нова Мода Пресврт Јазол Помине Алка Срцето Јазол Хривнија Оџакот Алка Манжетната За Жените ДизајнПредм

Опис : Точка Име : Нараквица Мажите Хривнија Должина : 160mm185mm,манжетната Хривнија Материјал : 100% Титаниум

Опис : Точка Име : Нараквица Мажите Хривнија Должина : 170mm200mm , Нараквица Материјал : 100% Титаниум Челик,со В

Повеќе ИнформацииБесплатен Превозот за секој производи ~ Добредојдовте вашата нарачка~Ако сакате да на

5243021197067781COUYA 3 Бои Срцето Pendant Нараквици&Алки на Тенка Арматурна Едноставен Накит Мода Сребрена / Gold / Розо

Име На Производот : Не ' Рѓосувачки Челик ЗакачамБренд : Fair Lady HoodПроизвод Стил : ЕдноставнаПроизвод Матер

другите земји обично трае околу 3045 дена да се вашата рака Преку Кина пост Воздух парцела , но Русија, Јуж

Жените АлкиMNWT 2018 Мажите Црна Wristband СТП Кожа Мода Панк Гума Нерѓосувачки Челик Човек Хривнија Додатоци Н

Супериорен Квалитет и Разумни Цени се нашите главни предности, со што нашите производи поконкурентни н

CWWZircons Мода Познатиот Бренд за Накит Прилагодлива Големина Прекрасни Suqare ААА Кубни Циркони Ткаенината А

361 L Нерѓосувачки Челик топката Круг Отворање АлкиГолемина : 5.5 cm*6.5 смМатеријал : 361 L Нерѓосувачки ЧеликБ

Прилично Подарок За Партија Hermosa Накит Blue Sapphire & White Топаз 925 Sterling Silver Хривнија

Кога плаќањата се расчисти, повеќето предмети се испраќаат во рок од 13 работни дена(со исклучок на држав

Се опише Состојбата : 100% Сосема Нов КОЛИЧИНИ 1 BUC МАТЕРИЈАЛ алуминиум + Бакарна змија синџир Страна : 20cm Ти

Големина : 60mmМатеријал : Премиум 316 L не ' Рѓосувачки ЧеликТежина : 30gВклучува : Нараквица+ Парфем Locket+12 Сло

Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Ние се обиду

НЕМА КУТИЈА ЗА НАКИТКако различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се

Please wait...