0
clear
  • EZ Револуција Тетоважа Игла Касети #10 Круг Лагер Медиум Коси 3-3.5 mm RC1009RLB 20 парчиња /кутија за машини и костец
  • -20%
  • -20%
EZ Револуција Тетоважа Игла Касети #10 Круг Лагер Медиум Коси 3-3.5 mm RC1009RLB 20 парчиња /кутија за машини и костец

EZ Револуција Тетоважа Игла Касети 10 Круг Лагер Медиум Коси 3-3.5 mm RC1009RLB 20 парчиња /кутија за машини и костец

DEN 1008.00
DEN 907.00

Достапност
Производот е достапен


EZ Револуција Тетоважа Игла Касети #10 Круг Лагер Медиум Коси 3-3.5 mm за машини и костец RC1009 RLB 20 парчиња /кутија
Опис : Спецификација : EZ Тетоважа Нова Револуција Тетоважа Игла Касети Компатибилен со СИТЕ видови кертриџ систем машини и костец. 100% Д О Гас Sterilized и поединечно пакувани. Мазни рабови се елиминира дополнителни трауми. Игли направени од 316 медицински одделение од нерѓосувачки челик. Медицински степен на пластични совети. 20 Игли по кутија. Карактеристики : Безбедност мембрана внатре во системот. Светлината јасни бои совет тело - подобра видливост. Низок профил, домување & подобро мастило проток & облик на внатрешноста. Маг криви совет на крајот за полесно кривина. Точно одговара за игла групи во секое време и Мазни рабови се елиминира дополнителни трауми.

Кон својствата

Тип:
Тетоважа Игла
Број На Модел На:
EZ Револуција Круг лагер
Бренд Име:
EZ
Материјал:
метал и пластика
квалитет:
20pcs/кутија
Број На Модел На:
#10
Среден-Коси:
3-3.5 mm
игла тип:
Круг Лагер

Производи во категоријата

Бела 12 Игли сечилото Трајна Шминка Веѓа Tatoo Сечилото Microblading Игли x 50pcsИгла тема : (1) Супериорен квалитет и

Ви благодариме за повлекува Buy4now Телото Уметност ПродавницаRC1007 RLB EZ Револуција кертриџ тетоважа игли #10

Ви благодариме за повлекува од нашата продавница50 PCS / Многу PCD Зелена 14 Pin Трајна Шминка Веѓа Tatoo Сечилот

Во Парк! Брза Испорака!10pcs / многу Трајна Шминка Игли JM600 DE 3 RLФункција : Материјал : 316 медицински нерѓосув

Microblading Материјали Кертриџ 10piece по многу 4 Рамни Расположливиот Sterilized Тетоважа Трајна Шминка Игли Совети

50 компјутери 9 Pin Ножеви за Microblading Веѓа Везови Feathering Полу Перм ВеѓатаФункција : Microblading ИглаЗа Веѓа Microblading

Нови 0.18 мм дијаметар од 18 pin microblading игли ножеви Lamina Agulha Sobrancelha Tebori Microblading 18 Pontas Flex веѓата tatooF eature : Нови Microb

Ви благодариме за повлекува од Добро да се Купи Продавница!RC1003 RLB EZ Револуција Тетоважа Кертриџ Игли Мед

500 Парчиња / Кутија 0.3x60mm 1 R Игли За Трајна Шминка Веѓа и Усна 3 D Везови Тетоважа Машина Бесплатен Превозот

50 Pcs 3 F игли и 50pcs 3 F совети За Трајна Шминка Добар Квалитет Традиционалните Тетоважа Игли Независни Паке

Кертриџ Игла Висок Квалитет 10piece 3 RS за Еднократна употреба Sterilized Тетоважа Трајна Шминка Пенкало Машинс

Опис на производот Карактеристики : Количина : 50 PCS Добро спакувани и со поединечни ќеси...

Бесплатен Превозот 100pcs / многу Висока Квалитетна Бела 14 Игли Трајна Шминка Ножеви Прирачник Веѓа Тетова

500pcs Жолта 21 Иглички Трајна Шминка Веѓа Тетоважа Сечилото Microblading Игли За 3 D Везови Прирачник Тетоважа Пе

20piece 3 RL Кертриџ Игли Висока Qualtity за Еднократна употреба Sterilized Тетоважа Трајна Шминка Пенкало Машински И

10pcs Најновите deisgn трајна шминка microblading ножеви магла веѓа игла 4 X3 RL прирачник игли за магла веѓаНајновит

Карактеристики : Количина : 50 PCS.Добро спакувани и со поединечни ќеси.Безбедно и издржливи.Игли се остри

Microblading Tatto Игла Tatt New Пристигнувања 10piece 1 RL Кертриџ Игли за Еднократна употреба Sterilized Тетоважа Трајна Шм

Тетоважа Ножеви 50pcs У Тетоважа Игли Microblading Ножеви за Еднократна употреба Sterilized Професионални Веѓа Усна

Опис На ПроизводотКарактеристики : Количина : 50 КОМПЈУТЕРИ.Добро спакувани и со поединечни ќеси.Безбедн

50 Компјутери ВИСТИНСКА ЅВЕЗДА 18 RL Професионални Круг Игли 0.30 mm Премиум Тетоважа Игли 316 од не ' Рѓосувачк

Професионални 20 компјутери РЛ Стерилни за Еднократна употреба Тетоважа Игли Круг Лагер За Ротари Пенка

Расположливиот Sterilized 1 R *50pcs Стерилизација пакување Трајна шминка игли100pcs Лагер Тетоважа Машина Игла 1 RL

Please wait...