0
clear
  • 10Pcs/многу 4.3 За Samsung Галакси Star Плус 2 СМ-G350E G350E LCD Екран со Висок Квалитет
  • -20%
  • -20%
10Pcs/многу 4.3 За Samsung Галакси Star Плус 2 СМ-G350E G350E LCD Екран со Висок Квалитет

10Pcs/многу 4.3 За Samsung Галакси Star Плус 2 СМ-G350E G350E LCD Екран со Висок Квалитет

DEN 4656.00
DEN 4423.00

Достапност
Производот е достапен


Кон својствата

боја:
Црна
Компатибилен Бренд:
Samsung
Резолуција На Екранот:
800x480
Екранот:
> 3
LCD Комплет:
Yes
Екран На Допир За Тип:
Капацитивни Екран
Бренд Име:
AQIOU
Број На Модел На:
Ѕвезда галакси 2 Плус СМ-G350E G350E
квалитет:
Највисок квалитет На+
Место на Потекло:
Guangdong,Кина(Копно)
Пакување:
Пакување Анти-статички пена кутија
Екранот:
4.3
Заменете:
Lcd Дисплеј + Екран На Допир

Производи во категоријата

ААА квалитет 1pcs lcd дисплеј За ZTE Nubia Z5 S Мини NX403 A NX404 H LCD Дисплеј digitizer Екран на допир Полн Собранието За ZTE Z5

Зошто место цел сега? 1.Тестот три пати пред пратката 2.Нов пакет ,посилна заштита 3.Истиот ден испорака 4.В

4.3" LQ043 T1 DH01 за garmin nuvi 200 W 250 W LCD екранот

Опис : Нова 5.0" За Huawei Уживаат 5 S GR3 TAGL01 TAGL03 TAGL13 TAGL22 TAGL23 Целосна LCD Дисплеј + Екран на Допир Digitizer Собранието

Банката може да одбие исплата во рок од 24 часа,па за бизнис безбедност,ние започнуваме да се организира

Зошто место цел сега? 1.Тестот три пати пред пратката 2.Нов пакет ,посилна заштита 3.Истиот ден испорака 4.В

Ние ќе се реши тоа добро за вас.Ние ќе не признаат.Ве молиме контактирајте ја нашата компанија на персон

Зошто место цел сега? 1.Тестот три пати пред пратката 2.Нов пакет ,посилна заштита 3.Истиот ден испорака 4.В

Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас.Ние нудиме различни Екра

тпроизвод .содржина {fontsize : 18px;lineheight : 28px;color : #999;маргина : 20px 10% 0 20%}@медиуми (maxширина : 750px) {.тпроизвод .слик

Please wait...