0
clear
  • Capputine Нови Пристигнување Дизајн италијански Чевли со Појавување на Кеси Постави Африкански Модни Пумпи Чевлите И Чантата Постави За Партиски BL755C
  • -20%
  • -20%
Capputine Нови Пристигнување Дизајн италијански Чевли со Појавување на Кеси Постави Африкански Модни Пумпи Чевлите И Чантата Постави За Партиски BL755C

Capputine Нови Пристигнување Дизајн италијански Чевли со Појавување на Кеси Постави Африкански Модни Пумпи Чевлите И Чантата

DEN 3264.00
DEN 2383.00

Достапност
Производот е достапен


Ве Молиме Обрнете Повеќе Внимание :
Производи вклучуваат : Чевли + Чанта : 1 Set
Материјал : СТП+Кристал+Гума
Високи Потпетици : 8.5 CM
Европа Големина : 37-42
Боја : Зелена. Сина. Црвена. Сребро. Портокал. Вино.
1.Обработка на време : само 1-3 работни дена.
2. Бесплатен Превозот : DHL. ТНТ. UPS-от
3.Се врати Стоката : ако не се задоволи со стоката (Модели. Големина. Бои) можеме да го размена на стоки или рефундирање на пари. Купувачот мора да ги плати се врати назад испорака такса. Јас f cleanrace клиент бара од Увозни давачки и даноци за плаќање .Оние кои се купувачите responsility. Beause дека е за купувачот земјата треба. ние не сме одговорни за тоа. Ако цел одлагање, или други причини кои се одговорни за превозот услуга.
4.Ве молиме контактирајте со нас ако сакате трговија на големо цена. Ние би сакале да испратите quatation до вас по е-пошта.
5.Сите слики вистински снимањето, Како снимањето светлина ,агол и бои прикажува. физички и фотографии можеби некои разлика.големината исто така, постои 1cm грешка за прирачник measurment. ве молиме да бидат сигурни да се купи! благодарение~
Ако вашата нарачка имате било какви probelm. Ве молиме контактирајте со нас пред да повратни информации.

Кон својствата

Чевли Големина:
6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5, 10
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Бренд Име:
Capputine
Пета Тип:
Скок Потпетици
is_handmade:
Yes
Стил:
Моден
Пети Форма:
Ѕиркаат Пети
Затворање Тип:
Тока Рака
Моден Елемент:
Кристално
Пумпа Тип:
Основни
Платформа Висина:
0-3cm
Горниот Материјал:
PU
Обвивка Материјал:
ПВЦ
Повод:
Партија
Insole Материјал:
ПВЦ
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Сезоната:
Лето
Број На Модел На:
BL755C-140
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Со Платформи:
Yes
Outsole Материјал:
Гума
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Декорација:
Кристал
Кожа Стил:
Мека Кожа
Италијански/Африканска Жена Чевли:
партијата и на свадба
Чевли Опис:
Италијански/Африкански СТП кожени Чевли И Торба Сет
боја:
Зелена. Сина. Црвена. Сребро. Портокал. Вино.
Европа големина:
37-38-39-40-41-42
Високи Потпетици:
8cm
Употреба:
Мода Се Облекуваат/Партија Се Облекуваат/Свадба Облечи
чевли стил:
Италијански Чевли И Торба Set/Африка Чевлите И Чантата Сет

Производи во категоријата

Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : не ми се допаѓа бојата и моделот и големината не се вклопуваат ,може да

Добредојдовте на Нашиот магазин, Уживајте во вашата шопингЗадоволството На Клиентите : Ако имате било к

добредојдовте на нашата продавницаМожете да се меша било брендови , бои и големини .Трговија на големо &

Во исто време ,можете да проверите " Точка спецификите ".АКО не ми се допаѓа ?Ако не ви се допаѓа нашиот пр

modname=ckeditorОригиналната Намера Висок квалитет на Жените Пумпи Мода Посочи Пети Тенки Високи Потпетици Ел

..Ако добијам чевли,нема квалитет проблем ,но не ми се допаѓа тоа?Ве молиме Контактирајте со нас прво.ние

Оваа чевли големина(8cm потпетици) се помали од стандардните, ве молиме изберете една големина поголемаГ

Ве Молиме Обрнете Повеќе Внимание : Производи вклучуваат : Чевли + Чанта : 1 SetМатеријал : СТП+Кристал+Гума

Во исто време ,можете да проверите " Точка спецификите ".Некои чизми имаат крзно поставата или кожа обвив

Ќе бидат насочени на работа и преку Али плати Ние би сакале да работиме заедно со вас за решавање на како

ако сакате мали димензии, ве молиме, напишете марка да ми на цел, како што ни 3 големина, како во големина

Големина На ТабелатаКога ќе нарачате ,ве молиме да обрнете внимание на следниве точки !1.За практичноста

Lasyarrow Stiletto Висока Пета Свадба Чевли Гладијатор Чевли Жена се Лизга На Фустан Пумпи Намали Испис Секси По

Оригиналната Намера 2017 Висок квалитет на Жените Пумпи Секси Посочи Пети Тенки Потпетици Пумпи Леопард

Ве молиме имајте во предвид.00 / парПочитувани Пријатели,ве молиме прочитајте ги информациите пред да ре

ИМАМЕ НАПРАВИ 2854 ГОЛЕМИНА НА ЧЕВЛИ, НО ВО ТОА МЕСТО, ЈАС НЕ ГО МЕСТОТО НА ТОЛКУ МНОГУ ГОЛЕМИНА, ПА АКО САК

..Ако добијам чевли,нема квалитет проблем ,но не ми се допаѓа тоа?Ве молиме Контактирајте со нас прво.ние

SKU : LF30476 Цветни Печатење е, мора да ја имаат оваа сезона и со овие симпатична висока пета пумпи...

Плаќање : 1 Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ.Ако имате било какви прашања во донесувањето на плаќањето, ве молиме ко

НИ 3.5 = ЕВРА 33 = Нога Должина 21.5 cm НАС 4 = ЕВРА 34 = Нога Должина 22.0 cmНИ 5 = ЕУР 35 = Нога Должина 22.5 cm НИ 6 = ЕВРА 36 =

modname=ckeditorПета висина : 11cmплатформа висина : 1cmКупувачот туш и вистински фотографии :

Сите чевли се направениза ред,па ние треба 57 работни обработка дена да се направи чевли за вас.Ако сте ит

Please wait...