0
clear
  • 19.5 V 2.31 ac адаптер за лаптоп полнач за Dell XPS 12 L221x XPS12D 9Q23 9Q33 Конвертибилна Ultrabook PA-1M10 RFRWK X9RG3
  • -20%
  • -20%
19.5 V 2.31 ac адаптер за лаптоп полнач за Dell XPS 12 L221x XPS12D 9Q23 9Q33 Конвертибилна Ultrabook PA-1M10 RFRWK X9RG3

19.5 V 2.31 ac адаптер за лаптоп полнач за Dell XPS 12 L221x XPS12D 9Q23 9Q33 Конвертибилна Ultrabook PA-1M10 RFRWK X9RG3

DEN 1391.52

Достапност
Производот е достапен

19.5 V 2.31 ac адаптер за лаптоп полнач за Dell XPS 12 L221x XPS12 D 9 Q23 9 Q33 Конвертибилна Ultrabook PA-1 M10 RFRWK X9 RG3
Ако не сте сигурни дали тоа одговара за вашиот лаптоп компјутер, ве молиме оставете цел порака на вашиот лаптоп модел или побарате од нас пред цел, ви благодариме ! Ние сме фабриката на лаптоп адаптер, ако ви треба повеќе квантитет,pls контактирајте со нас слободно. Спецификација : Боја : Црна Компатибилен Бренд : за Dell Влезен Напон : AC 100~240 V Текст Фреквенција : 50~60 Hz Моќ : 45 W Излезен Напон : 19.5 V Излез Тековната : 2.31 На Карактеристики :
Висок квалитет со 100% сосема нов над задолжен, во текот на струја, во текот на напон, кратки-коло, и со текот на топлина заштита Високо прецизни излезниот напон, мал бран и ниските пречки Направени од квалитетни компоненти и коло Безбедно и издржливи Пакет : се Вклучени : 1 x лаптоп адаптер (без кабелот за напојување) Забелешка : кабелот за напојување е во голема превозот цена, бидејќи на нејзината тежина. Ако ви треба кабелот за напојување, ве молиме да ги купите на линкот подолу, ние ќе брод надвор со адаптер цел заедно. Ви благодариме за разбирањето! За кабелот за напојување со НАС/Евра приклучокот,Pls додадете pc За кабелот за напојување со велика БРИТАНИЈА/AU приклучокот,Pls додадете pc Слики :

Кон својствата

Излезниот Напон:
19.5 V
Компатибилен Бренд:
за Dell
Бренд Име:
Firstmax
Број На Модел На:
L221x
Пакет:
No
Приклучок Тип:
за сите
Излезна Струја:
2.31

Производи во категоријата

15 V 4А60 W лаптоп ac адаптер за полнач за PA3282 U1 ACA PA3292 U1 ACA за Toshiba Portege R150 R200 R500 R501 R502 R505 R600Ако не сте сигурни дал

Сите полначи се брендирани со нашето лого Ако сте трговија на големо клиент, ве молиме да покаже дека не

19 V 4.74 НА 90 W лаптоп ac адаптер за полнење PA190005 за Acer Стремат 7740 ZG 8230 8530 8530 G 8540 8730 8730 G 8730 Z 8730 ZGАко не сте сигур

8 КОМПЈУТЕРИ Моќ Адаптери Интерфејси : М1 : 19 V, 90 W, 4 Ве молиме двојно ја проверите вашата адреса на aliexpress,

19 V 4.74 лаптоп ac адаптер PA190008 H2 PPP012 HS PP014 HS полнач за Pro Book HP 6550b 6555bАко не сте сигурни дали тоа одговара за ва

Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни

18.5 V 3.5 ЕДЕН 65 W ac адаптер за лаптоп, полнач 384019002 за HP Elite Book 2170p 2530p 2540p 2560p 2570p 2710p 2730p 2740p 8310 B 8310 PАко не сте сиг

Q2 : Ќе 65w адаптери можат да работат на 90w лаптоп?А2 : Ние не препорачуваме користење на 65w адаптери за полне

Жица тип : 4.8 мм*1.7 мм (круг уста )Жица должина : 1.2 MИзлез (излез) : напон : 18.5 V струја : 3.5 ЕденБоја : црнаИнтер

15 V 6 A 90 W лаптоп ac адаптер за полнач PA2521 U1 ACA PA2521 U2 AC3 ADP90 NB Б за Toshiba Qosmio E10 E15 F10 F15 F20 F25Ако не сте сигурни дали

По продажбата на услугата : 1 прими стоката во рок од 7 дена поради проблеми со квалитетот ние сме одговор

18.5 V 3.5 ЕДЕН 65 W ac адаптер за лаптоп, полнач ED494 AA#ABA F1004 B F1024 F1044 B за HP Павилјон V4 Z1200 DV43000 DV43100 DV43200Ако не сте си

Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располаг

12 V 3А AC адаптер 90OA00 PW9100 AD820 M2 EXA0801 XA полнач за лаптоп AsEee PC 1002 H 1003 HAG S121 E Ако не сте сигурни дали овој адаптер

15 V 5 A 75 W лаптоп AC адаптер за полнач за NEC ADP80 PA175007 PCVPBP48 / ОП52076415 SADP75 TB А Ако не сте сигурни дали овој адаптер

Производ СликаПроизвод ДеталиDC plug димензија : 4.5 мм*3.0 mmInput (внесување) : 100240 V (world wide)Излез (излез) : напон : 1

Карактеристики : 1.Продолжи должината на твојот За Apple адаптер или полначот 2.Компатибилен со : За Mac книга

19 V 4.74 лаптоп ac адаптер 310744002 DC895 A#ABB 319860001 полнач за HP Compaq Бизнис Лаптоп NC6100 NC6105 NC6110 NC6115Ако не сте сигурни д

Please wait...