0
clear
  • Сребро За BMW 5 Серијата G30 2017 2018 Автомобил Стил Почнете да го Запре Моторот убивам Копчето за Повикување на Вратите Налепница Покрие Додатоци
  • -20%
  • -20%
Сребро За BMW 5 Серијата G30 2017 2018 Автомобил Стил Почнете да го Запре Моторот убивам Копчето за Повикување на Вратите Налепница Покрие Додатоци

Сребро За BMW 5 Серијата G30 2017 2018 Автомобил Стил Почнете да го Запре Моторот убивам Копчето за Повикување на Вратите Налепница

DEN 1487.04
DEN 1323.00

Достапност
Производот е достапен


За BMW 5 Серијата G30 2017 2018 Автомобил Стил Почнете да го Запре Моторот убивам Копчето за Повикување на Вратите Налепница Покрие Додатоци Ставка Опис : -100% сосема нов и висок квалитет
-Материјал : ABS Хром
-Боја : како на сликата шоу
-лента лепило ,лесно да го инсталирате
-Одговара За BMW 5 Серијата G30 2017 2018 Пакет вклучува : 2 парчиња/set Инсталација совети :
1)се Најде на excact локација каде да се постави пред да ја отстраните лента покритие;
2)Чиста инсталација области;
3)Отстранување на 3 M лента капак и се стави производот во excact позиција,притиснете го за да се направи добар лепило;
4)Нема перење во рок од 24 часа.
5)Подобро да се користи полесни или фен за коса да се обезбеди мало топлина за 3 M лента откако ќе го отстраните капакот,тоа ќе се подобри неговата stickness. Ние и ветуваме на : -Африка и Јужна Америка : не ја прими стоката во рок од 90 дена, целосна наплата или повторно да ја прати. -Други земји : не ја прими стоката во рок од 60 работни дена, целосна наплата или повторно да ја прати. Ве молиме don 't спор се поднесува во рок од време нашето ветување.
(Можете да контактирате со нас за да го продолжи времето на Купување Заштита за да се гарантира парцела) -Покрај тоа, Нашите цената не вклучува даноци, ДДВ, или други скриени трошоци. -Ние не сме одговорни за Царина и такса, тоа е купувачот е должност ако вашата локална царинска побара царина.
Pls не го купите, ако предвид тоа, ви благодариме.

Кон својствата

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Година:
За BMW 5 серијата G30 2017 2018
Објектот Висина:
0inch
Име На Модел:
трим
Објектот Тежина:
0kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Бренд Име:
JOGON
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Материјал Тип:
abs хром

Производи во категоријата

Не се враќа ќе бидат прифатени ако оригинално пакување е оштетена и / или исчезнати додатоци Ние внимате

Peacekey Вистинска кожа автомобил копче налепници поставите јакна покрие случај За Киа Рио Sportage QL Ceed sorento cera

Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас...

Производ компатибилност : За Ауди П5 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 Левата рака d rive автомобилиОпис : Состојба : 100%

ABS Внатрешни работи Пред Читањето на Светлината Трим Покрие 1pcs За Алфа Ромео Stelvio 2017Одговара За Алфа Ром

Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката Сите објекти што доаѓаат со 30ден се вра

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ Вашата цел адресата МОРА да ОДГО

Производ компатибилност : За Toyota Land Cruiser LC200 20082016Опис : Состојба : 100% нов состојбаГлавната Meterial : висок ква

Автомобил стил Врата се справи складирање кутија организатор stowing tidying додатоци сад За Мерцедес Бенц E Cla

Нашата цел е задоволството на клиентите!6.Посебни услови : За замена, стока, мора да се врати во рок од при

Нашата цел е задоволството на клиентите!6.Сите продажни се конечни, освен ако не се најде да бидат оштете

Нашата цел е задоволството на клиентите!6 Правни основи исчистите површината пред инсталацијата.Answer : ___

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Пред купувањето, ве молиме да се

Автомобил стил вратата потпирач панел покрие скриј прозорец стакло лифт копчиња рамка decal лента налепн

Се врати превозот цена и сите поврзани трошоци се платени од страна на вас, ќе се направи целосна реконс

Нашиот магацин кадар ќе имаат викенд и празник.Ве молиме користете влажни хартиена крпа за чистење отка

Објектот Fitment : Одговара за Toyota PriПремиер PHV 2017 2018 ве Молиме имајте во предвид дека оваа точка не одговара

Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор Ние само брод да се потвр

Сите неисправни производи ќе бидат заменети во рамките на соодветна гаранција период...

Внатре Задниот Браник Заштитник Sill Плоча 2 парчиња За Алфа Ромео Џулија 2017 Одговара За Алфа Ромео Џулија

Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.Стока, треба внимателно

Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.Краткопрат

Please wait...