0
clear
  • Светла Пред Велосипед Светлина 3x XML У2 LED Велосипедизам Главата Светилка 4 Режими на Велосипед Headlamp со 6400mAh Батеријата Пакет +Задни светла
  • -20%
  • -20%
Светла Пред Велосипед Светлина 3x XML У2 LED Велосипедизам Главата Светилка 4 Режими на Велосипед Headlamp со 6400mAh Батеријата Пакет +Задни светла

Светла Пред Велосипед Светлина 3x XML У2 LED Велосипедизам Главата Светилка 4 Режими на Велосипед Headlamp со 6400mAh Батеријата

DEN 1213.92
DEN 983.00

Достапност
Производот е достапен

Светла Пред Велосипед Светлина 3x XML У2 LED Велосипедизам Главата Светилка 4 Режими на Велосипед Headlamp со 6400m Ah Батеријата Пакет +Задни светла
Карактеристики :
- Излез светла може да дојде до max 15000lumens
- Внатрешна жици се однесува на висока ефикасност бустер коло, работен напон е широк и може да се користат батерии во најголем степен.
- Ленти дизајн
- Алуминиумска легура школка
- Switch 4 режими на Боја : Црна LED Type : 3x XML У2 LED Извор на Енергија : 1 x 8.4 V 6400m Ah Батеријата Пакување (Вклучени) Траење : Околу 2,5 часа, Напон : 100 V ~ 240 V Max Излез : 15000lumens Извор на Светлина Боја : Кул Бело, 6500 K Зрак : Огледало Рефлектор за фокусирана зрак Леќа : Анти-кршејќи ултра јасно леќа, анти-гребење и против пролизгување Водоотпорен : IPX7 Начини : Висока Средна Ниска Флеш Видлива Далечина : 50-100 LED Живот : 50.000 часови Пакет Тежина : 450(g) / 15.87(оз) Пакет Димензии(Должина*Ширина*Висок) : 100(mm)*80(mm)*50(mm) / 3.94(во)*3.15(во)*1.97(во) Мало Пакување : Да, Општо Кутија
Задни светла : - Количина : 1 - Материјал : Пластика - 5 црвени LED, широк зрак,IC контрола - 7 функција на владата : Стабилна, 2 видови на трепка и 4 видови на работи светлина - едно копче операција ,тоа контроли мултифункционален трепка - Брзо ослободување заграда, преносни прикачите на вашиот велосипед - Удобен и лесен за користење, само отворен само на површината случај и потоа ги инсталирате батериите, има on/off копчето зад себе на осветлување - Долго траење на Батеријата : најмалку 200 часа - Компатибилен Батеријата : 2 x AAA батерии (не се вклучени) Пакет : 1 x LED Светло единица 2 x Гумени прстен за инсталација 1 x 8.4 v 6400m Ah Батеријата Pack 1 x AC полнач (100-240 V) Адаптер за да одговараат на вашата Земја

Кон својствата

Монтажа Сместување:
Handlebar
Напојување:
Батеријата
сертификација:
CCC
Број На Модел На:
Се Прилагоди Агол Велосипед Светлата
Бренд Име:
VASTFIRE
Објектот:
Пред Велосипед Светлата
боја:
Црна
Материјал:
Алуминиум легура
сијалица:
3x XML У2 LED
Лумен:
10000 lumens
4 режими:
Висока Средна НИСКА Флеш
Моќта Од Страна На:
8.4 V 6400mAh батеријата пакет

Производи во категоријата

Име : Велосипед За Безбедност СветлинаНашите кооперативни логистички компании вклучуваат : Ali Express Saver П

Велосипедот Taillight Име : ЗАПАД ВЕЛОСИПЕД Велосипед Taillight 64 LED Водоотпорен USB Полнење Интелигентен Автомат

Супер Brigh Зум 5 Режим XML2 T6 LED USB Полнење Светло Факел СветилкаКарактеристики : Нетермички зрачење, безбеде

НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина 12 месеци Производител

Добиете На Вашиот Сопствен Купони Пред Да Го Купат!Забелешка За производот, ние треба секогаш да ги почи

Преносни Велосипед LED Велосипед Велосипед Светлина Пред Велосипедизам Светлината Главата Светилка За

Супер пеколот Wasserdichte КОЧАН ПРЕДВОДЕНИ од 3 Modi Scheinwerfer ААА Taschenlampe ОтвореноКарактеристики : 100% Сосема НовА

Карактеристики : • Во согласност со германски Безбедноста на Патот Regu STVZO; • 220 степен хоризонтална и 20 с

12 V 6 W Велосипед Моторните Велосипед Триење генераторДинамото Светлата Опашка Светлина Комплет B2ОПИС : 1

Велосипед Фарови 3 XMLT6 3600 Lumens Smart Sensor Предупредување Велосипед Светла LED Водоотпорен USB Полнење Велосипед

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитетЛесно да се инсталира и да ги отстраните од вашиот велоси

Водоотпорен 9 LED Велосипед Велосипед Безбедност Пред Опашка Светлина Светилка за Грб на Задното СветлоФ

Ние брод понеделник до сабота со исклучок на празници Во таков случај, ние бараме да контактирате со нас

Топла 3.7 V 8800m Ah TR26650 Liion Батерија за LED Светилка LOКарактеристики : Сосема нов и висок квалитет3.7 V 8800m Ah TR26650 L

Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состо

Опис : Овој велосипед светлина, може да се полнат со преносни Микро USB порта,многу погодно.Висок капаците

8 см Должина,Светилка горниот дијаметар : 3cm,Светилка дното дијаметар : 2.5 V Onoff Стил : touchtone Светла степен :

Опис на производот Производот материјал : Метал(Алуминиум)+Електронски компоненти Производ големина : 9.

Вовед : Овој Велосипед 7 LED Пак Сигнал Кочница Светлина Светилка 8 Песни Рог Велосипед Светилка е идеален

Име на производ ЗАПАД ВЕЛОСИПЕД Велосипед Светлина Extender се Справи со Бар Алуминиум Екстензии Планината

ОБЈЕКТОТ ВЕЛОСИПЕД TAILLIGHTS БОЈА ЦРВЕНА БЕЛА РЕЖИМ 6 ТЕЗГИ МОЌНОСТ 3.7 V 500 MAH ПОЛНЕЊЕ USB ГОЛЕМИНА 10*3*1.8 CM ВРЕМЕ

32000 LM 24x XML T6 LED Светилка 5 Режими на Факелот 26650 / 18650 Кампување Светилка СветлинаОпис : 100% Сосема Нови & Неис

LED Риболов, Велосипедизам Headlamp Светло Главата Светлина Светилка Факелот со Црвена Strobe Црна Опис : Сосема

Нашата цел е на клиентите задоволство!7.2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачка

ПлаќањеНие прифаќаме овие плаќање : со Кредитна Картичка, Зачувам(Alipay), Beloto, Money Bookers, Запад Унија, T / T, итн.

Име : Ноќно возење велосипед рог светлаМатеријал : ABS пластика, материјалСветилка монистра : нагласи све

Please wait...