0
clear
  • 5pcs 21902-408 Креативни Голема Виножито Монистра Кафез Pendant Накит Правење на Резерви Бисер Кафез Етерично Масло Diffuser Трендовски Locket
  • -20%
  • -20%
5pcs 21902-408 Креативни Голема Виножито Монистра Кафез Pendant Накит Правење на Резерви Бисер Кафез Етерично Масло Diffuser Трендовски Locket

5pcs 21902-408 Креативни Голема Виножито Монистра Кафез Pendant Накит Правење на Резерви Бисер Кафез Етерично Масло Diffuser

DEN 460.32
DEN 428.00

Достапност
Производот е достапен


Точка Законик 21902
1 Количество=
Мешани 5pcs во пакет
Материјали Алуминиум,Пластика
Вклучуваат
1pc Виножито Кафез на Секој Бои,вкупно 5pcs
Главно, Боја на Злато/Сребрена Позлатен/Светла/Гроздобер Сребро Позлатен/Пиштол Црна(како фото)
L*W*Дебелина
& Забелешка Треба locket големина-побара услуга на клиентите Без мирис/ етерични масла
~_~
5pcs locket+25-35pcs Мешани Бои, Монистра +некои случајни боја топки pompon
Ако ви се допаѓа подолу предмети,може да кликнете на сликите цел нив,повеќе стилови, како што е подолу.
Ако не ви се допаѓа горенаведените предмети,ние имаме повеќе стилови линк можете да изберете,како што следи.
Слатка Забелешка :
Единствена цел над НАС$120, Бесплатен превозот од EXPRESS( : .EMS/DHL/Другите. : )
Ве молиме да се комбинираат 1 фактура за плаќање, со цел повеќе од $6 од побрзо брод
Заштита Време
( 100% Осигура) Ако САМО 5days не сте добие, E-mail мене ,јас се прошири
~_~ Сад, Epacket/USPS, обично 8-19 дена на начин,со следење на број.
~_~ Меѓународна шпедиција, Кина Пост/Стандард Mail, обично со 25-35 дена,без следење на број.
~_~ Сите под $5 цел, брод од страна на Економијата на превозот, САМО може да се бара во Кина,без следење на број.

Кон својствата

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
locket накит
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Цинк Легура,Од Не ' Рѓосувачки Челик
Бренд Име:
GLOWCAT
Материјал:
Пластични
Шарм Тип:
виножито
4colors:
Злато/Сребрена Позлатен/Светла/Гроздобер Сребро Позлатен/Пиштол Црна
подарок:
25-35pcs Мешани Бои, Монистра +некои случајни боја топки pompon
без:
Ароматерапијата /Етерични Масла/Парфем
Pendant:
лебдечки locket шарм
Пол:
Жените,Девојка,Деца,Унисекс
Повод:
Ангажирање,Канцеларија,Забава,Обично,Подарок
Locket Кафез Внатрешниот Амбиент Одговара:
Еднаква или помала од 8мм Монистра/Бисер/Камен ...
шарм големина:
36*43mm=1.42*1.69
Вклучуваат:
5pcs,1pc Виножито Кафез на Секој Бои

Производи во категоријата

ГОЛЕМИНА на(Приближно) : 28x15mm,дупка : 1mmМатеријал : цинк легура метали (олово бесплатно)Ве молиме не понуда

DIY треба лепакметал : стаклоголемина на топка : 20mm*15mmОтворање : За 12mm50sets / многу можете да добиете не заврш

Шарм Големина : 7mm*15mmШарм Тежина : околу 1g по парчеМатеријал : 316 L не ' Рѓосувачки Челик & КристалПредности

Повод : Подарок / свадбена / партија / годишнина / Роденден / ДругиСтил : Европски и Американски СтилМатери

Точка Законик 218985x1 Количество=Мешани 5pcs во пакетМатеријали Алуминиум,ПластикаВклучуваат1pc Виножито Ка

сад $ 1.63 / Парчесад $ 0.09 / Парчесад $ 1.8 / Парчесад $ 0.27 / Парчесад $ 0.27 / Парчесад $ 0.27 / Парчесад $ 0.27 / Парчес

Опис : Количина : 10 PCSБоја : Мешана БојаМатеријал : BirthstoneИспорака Метод : 1) Точки ќе бидат објавени во рок о

Американските Купувачи, ние ќе се користи e Packet Можете да ги комбинирате вашите предмети автоматски со к

Повод : Подарок / свадбена / партија / годишнина / Роденден / ДругиСтил : Европски и Американски СтилМатери

Welcom до нашата продавница.Спецификации : Големина : 22*32милиметри(за)Материјал : Алуминиум.Количина : 30pcs / м

Начин на плаќање : прифаќаме само Зачувам .Од безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака ад

Почитувани Клиенти : Ние ги испратите овие камења по случаен избор на купувачот 1.Име>> : Pendant Монистра 2.Го

Материјал : Алуминиум Големина : 1.7*0.7 cm Забелешка : производ на сликата можеби поголеми од реалните еден..

На сликата прикажана е застапеноста на објектот ќе добијат слични еден(а) од достапните многу.Име : DIY penda

RONGQING 60pcs / многу 20 MM 2 боја Birdie антички легура шарм pendant Шарм одговара Нараквици & Ѓердани DIY НакитОбрнете В

ОписМатеријал : Цинк легураКоличина : 20, 50pcs за choiseСостојба : НоваГолемина На : Внатрешни Кол : 8mm(може прек

Опис : Количина : 20 PCSБоја : СинаМатеријал : Цинк ЛегураИспорака Метод : 1) Точки ќе бидат објавени во рок од

ГОЛЕМИНА на(Приближно) : 13.2x10.6mmМатеријал : цинк легура метали (олово бесплатно)Ве молиме не понуда, ако не

​DC 10pcs / многу 11x28mm Нерѓосувачки Челик Метал Печат Ќорци Шарм Приврзоци за Капка & Dangle Обетки Накит Наоди

Совршен сјајна Одличен квалитет ОЕМ е добредојден Парична казна изработка

Please wait...