0
clear
  • 20 БЛАГОСЛОВ Добра Девојка Коса Додатоци 4 Ginghams 2 Ѕвонење Двојно ABC Лак Клип
  • -20%
  • -20%
20 БЛАГОСЛОВ Добра Девојка Коса Додатоци 4 Ginghams 2 Ѕвонење Двојно ABC Лак Клип

20 БЛАГОСЛОВ Добра Девојка Коса Додатоци 4 Ginghams 2 Ѕвонење Двојно ABC Лак Клип

DEN 950.40
DEN 808.00

Достапност
Производот е достапен


~~~~ОПИС~~~~
Вие сте наддавање за поставување на 20 Компјутери убава Ginghams коса лакови. Овие Принцеза коса лакови се сопствени направени на купувачот спецификации, по аукцијата завршува.
Принцезата лакови се направени од 1" Ginghams панделки и 1.5" сребрена страна grosgrain панделки. Сите краеви се затворени за да се спречи од протриване.
Мерка за 4" долго. Таквите мила лакови може да се носи секојдневно.
Во прилог на 1.78 " single prong Алигатор Клип , ве Молиме видете на сликата.
Можете да изберете NO (не).1 за да НЕМА.103 покаже како на сликата.
Ве молиме дозволете ми да се знае вашиот избор на No. од оваа листа страница само при донесувањето на плаќање или во одделни е-пошта.
Според нашето искуство, недостаток на било кој дел на избор на информации може да предизвика многу денови' одложување на производство и испорака на лакови.
Сите објекти од пушите, пет-бесплатна работилница.
Ве молиме имајте во предвид : бои може да се разликува малку од фотографијата.
Trustful Бренд - Прекрасна Бренд
алигатор клип
Ние прифаќа paypal
ми се регистрирате адреса (поштенски код 60089 ,САД) тука во ebay.
~~~~~ПРЕВОЗОТ~~~~~
Вашето задоволство е 100% загарантирано! Сите на нашите аукции имаат 15-ден се врати привилегија. НИЕ САКАМЕ ДА БИДЕМЕ СРЕЌНИ СО КУПУВАЊЕТО! Може да се врати оваа ставка(и) за било каква причина да поштенски код 60089 ,САД(додека објектот не е материјално промени или измени). Ние ќе рефундирање на плаќање во целост (вклучувајќи и поштенски). Додека ние сме производител, секој лак што ги продаваат се рачно изработени и нашите вработени се гордееме со доведување ќе највисок квалитет на производи.На лакови ќе биде предаден од нашата канцеларија во Кина директно до вашата врата преку воздух mail пост (потребни се околу 7-15 дена).

Кон својствата

Тип На Објект:
Headwear
Стил:
Моден
Материјал:
Spandex,Најлон,Бамбус Влакна,Viscose
Тип:
Headbands
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Шаблон Тип:
Plaid

Производи во категоријата

кликнете тука за повеќе нови предмети : 1 Ако ви треба во комбинација превозот од Express (EMS, Fed Ex, UPSот) Ние ќе

Повратни информацииЗадоволството на клиентите е многу важно за нас.(Со исклучок на Викенд и одмор)Како

Име : цвет венецOccation : свадба, партијаМатеријал : вештачко цвеќеБои : како слика се прикажаниИспорака : 1 lo

~~ Треба да знаете овие важни работи : 1pack=10yd 3.3 cm Бран Форма Чипка Скриј Лента за Жените Clothig Еластична Пле

Спецификации : Пол : Бебе девојкиПовод : СекојдневниотМатеријал : Полиестер+БисерШаблон Тип : ФлоралниВо

1.Објектот спецификите 70pcs DHL Бесплатен превозот Фламинго Полиестер Grosgrain Коса Поклон Лето Коса Поклон Д

Објектот Количество 3pcs / многуТочка Бр.SYHC45Објектот МатеријалиПластичниГлавната БојацрнаОбјектот Окол

Вовед1)Боја : 7color алтернатива(како слика)2)материјал : крпа3)Тежина : 26g / еез4)ГОЛЕМИНА : 35*6cm5)пакување : 10pcs / o

Вовед1)Боја : 2color алтернатива(како слика)2)материјал : памук3)Тежина : 26g / еез4)ГОЛЕМИНА : 38*5cm5)пакување : 1pcs е

~~~~ОПИС~~~~Вие сте наддавање за поставување на 100 Компјутери убава Ginghams коса лакови Овие Принцеза коса лак

20 Pcs / Многу Бебе Девојки Двоен Лак Headband Bowknot Headbands Бебе Коса Додатоци за Деца венчиња Цвет Полиестер Headbands

Почитувани принцеза, Кинеската нова година е зад аголот,ве молиме да забележите дека Кина пост центар ќ

1.Објектот спецификитеЛента Тип : ПолиестерМатеријал : ПолиестерЛак Големина : 7cm(ОЕМ е прифатливо)Headband :

Повратни информацииНие го ценат секој повратни информации ќе го оставиме тоа е голема поддршка за нас,

Повеќе стилови на повеќе концесииСАД $ 79.99САД $ 34.99САД $ 74.99САД $ 3.99САД $ 1.1САД $ 7.99САД $ 1.99САД $ 2.79САД $ 23.99САД $

~~~~ОПИС~~~~Вие сте наддавање за поставување на 100 Компјутери убава мода headbands.На пациентот headbands се направе

Купувачот е одговорно за превозот на трошоците направени превозот производи назад.Тие беше шалче со Пе

Ако некои боја е надвор од акциите , ве молиме дозволете ни да се промени тоа за вас , но ние ќе ве контакт

modname=ckeditorДобредојдовте на Nishine Официјалната Продавница (*^__^*) Карактеристики : Предмет Тип : цвет коса&headwe

1 Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее.Затоа, вашите повратни информации е од и

Please wait...