0
clear
  • Steampunk Жените Памук Т Кошула Оклоп Рамо Направи Стариот Секојдневен Tee Блузи Каки Црна Завој Тенок T-Shirt
  • -20%
  • -20%
Steampunk Жените Памук Т Кошула Оклоп Рамо Направи Стариот Секојдневен Tee Блузи Каки Црна Завој Тенок T-Shirt

Steampunk Жените Памук Т Кошула Оклоп Рамо Направи Стариот Секојдневен Tee Блузи Каки Црна Завој Тенок T-Shirt

DEN 2159.52
DEN 2052.00

Достапност
Производот е достапен


Топла Продажба :
Детали за производот Стил : панк,мода,готик
Ракавот : краток ракав
Боја : црна
Материјал : cotton95% Spandex5%
Пол : жените
Повод : неврзан
Верзија : тенок-фитинг
Мека индекс : мека
Еластична индекс : добро еластичен
Дебелина, индекс : потенки
Големина : S,L,XXL
Производот Се Покаже :
Плаќање : не прифаќаме сите методи за плаќање поддржани од aliexpress,како на пример кредитна картичка,western union,банкарски трансфер, зачувам и така натаму.
Превозот Термини :
Стандардна Услуга е E-пакет и Кина пост воздух mail.
Ние обично брод објект во рок од 3-5 дена по плаќање 24 часа потврда. Ве молиме да ни испратите е-маил ПРЕД вашата исплата ако сакате да го промените превозот адреса. Стандардна Услуга трае околу 18-25 работни дена. Ве молиме имајте во предвид дека оваа услуга не е trackable. Превозот време за време на Сезона (Божиќ, Кинеската Нова Година итн.) може да биде подолго од вообичаеното време. Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување. Се враќа :
ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Купувачот ќе биде одговорен за сите такси превозот да се врати на објектот.
Повратни информации : Вашата шопинг искуство е многу важен за нас и за нашите бизнис. Ние би сакале да ве поканиме да се остави позитивни повратни информации за нашите производи и услуги. Тоа трае само момент, и тоа е одличен начин да helpothers купат како твое! Ако сте незадоволни со кој било аспект на ourservice, ве молиме контактирајте со нас првиот, па ние може да се обидете да го решите вашиот проблем.

Кон својствата

Големина:
S, L, XXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Бренд Име:
oulu
Декорација:
Занитвам
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
О Деколте
Стил:
Повик
Број На Модел На:
Т-433
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни

Производи во категоријата

Додека секој чекор е донесена за да се осигура дека ние брод надвор точен објект, ќе има прилика кога ќе

2018 топла продажба Пролет, есен 100% Памук мажите Долги ракави маици тенок pullover Солидна боја со кит Цртан ф

Ние ќе се обидеме да се преземат мерки за да се реши вашиот проблем во рок од 2 дена, додека не се задоволн

Почитувани купувачи,Нашите Т маици се Азиските големина Големината на Азија е Малку помал од големинат

Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас.Ние ќе ве информира веднаш откако вашиот парцела бил

Пред да поставите цел, ве молиме бидете сигурни дека големината е погодна за вас.Answer : ___________________________ Note :

Почитувани купувачи,Нашите Т маици се Азиските големина Големината на Азија е Малку помал од големинат

Ние сме Азија големина на маичкаИнформации За ПроизводотСостојба : 100% Сосема новБоја : Како што е прикаж

JYConline 2017 Чипка Секси Жени Т Кошули на Кратки Ракави Лето Блузи Tee Кошула Femme Сите натпревар маици За Женит

Внимание Ве Молиме : BGtomato маици се Азиските големина Тие се помали од Европска големина.Ве молиме избере

За Да Ги Прилагодите 1 Можете да изберете сопствена слика во нашите производи.ве молиме контактирајте с

Ние Seiko секој детал, Секоја игла, На прва линија ....Забелешка : овие податоци е прирачник за грешка при мер

Answer : ___________________________ Note : Ние продаваме АЗИЈА ГОЛЕМИНА.Тоа е околу 12 големина ПОМАЛА од САД,велика БРИТАН

Почитувани купувачи,Нашите Т маици се Азиските големина Големината на Азија е Малку помал од големинат

Вистински фото : Превозот и Предавање на Превозот Метод на Испорака Датум на Испорака Задолжен Кина Воз

Сите наши слики може да се печати на мажи / жени, Долги / Кратки Ракави, ако имате било какви прашања, ве Мо

OLGITUM 2018 Лето Жешка Жени Мода Назад Шлиц Сомот Култури Блузи Кратко Sleeve Тмаица Дами Круг Вратот Velour Крато

Please wait...