0
clear
  • Верски Исус злато / сино Свети Библијата Ѓердани & Приврзоци 316L не ' рѓосувачки челик Книга Шарм Христијански Моќ Ѓердан P2436G
  • -20%
  • -20%
Верски Исус злато / сино Свети Библијата Ѓердани & Приврзоци 316L не ' рѓосувачки челик Книга Шарм Христијански Моќ Ѓердан P2436G

Верски Исус злато / сино Свети Библијата Ѓердани & Приврзоци 316L не ' рѓосувачки челик Книга Шарм Христијански Моќ Ѓердан P2436G

DEN 670.56
DEN 336.00

Достапност
Производот е достапен


Предмети со цел ќе биде предаден во рок од 2 дена по уплатата е завршен. Превозот метод зависи од цел износ и дестинација. За било какви причини не сте задоволни со нарачки, ве молиме контактирајте со нас пред да ја напуштат повратни информации или отворен спор. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот за вас. Ние ќе се обезбеди целата наплата или замена откако ќе добиеме вратени производи. Голема количина цел може да трае повеќе денови за да го подготви.
*Време на испорака на DHL/Федекс/Aramex : 3-8 дена. Ние ќе направиме максимални напори да се реши тоа за вас.
Канада
$60-$200,Слободни e Packet
>$200, Слободни Fed Ex/DHL
Обединети Арапски Емирати
>$150, Слободни Aramex
Европски земји/
Азија/
Австралија / Нов Зеланд/
Африкански земји
>$200, Слободни DHL/Федекс/Aramex/EMS
*Испорака време на Пост Воздух Mail : 10-60 дена (строги царинска политика,зафатен сезона,лошите временски услови може да резултира со одложување).Ве молиме да соработува со царинските да плаќаат данок во таа ситуација. Ако треба подарок кутија,ве молиме контактирајте со нас и плати дополнителни трошоци ($1-$3/компјутери).Ние имаме повеќе од 10 години на дизајн и производство на искуства во мода областа, вклучувајќи ги и паричници, модни накит, облека и така натаму . Добредојдовте на скенирање и да се купи! За било какви прашања, проблеми, бара или сугерира за нашите производи, ве молиме контактирајте со нас преку е-Маил, Trade Manager или оставете порака на вашиот налог. Ви благодариме за разбирањето.
2, Било други причини : За било какви причини не ви се допаѓа производи, ве молиме контактирајте со нас во рок од 15 дена откако ќе го примиле нарачки, ве молиме бидете сигурни дека производите се во orginal состојба и се обврзуваат на превозот цена од себе. Но, тие можеби оштетен доколку се користи од страна на несоодветно облечен навики. Ви благодариме за вашата поддршка!
Почитувани купувачи, доколку постои било каков проблем во врска со нашите производи откако ги добиваат, ве молиме контактирајте со нас веднаш и да ни покаже слики од проблемот.
*Налози ќе бидат испорачани во 12-36 часа по уплатата завршен.
Стандарден пакет е како на следната слика.
*Меѓународната парцели нормално се земе 2-5 работни дена за unpdating следење на информации онлајн.
Gpunk е професионална моден бренд во Guangdong, Кина, како интегриран фабрика се концентрира на панк-рок стил мода .Ви благодариме!
1, проблеми со Квалитетот : Ако производите не се исти како нашите опис или скршени во транзит, ве молиме да ги јасно фотографии во 7 дена откако ќе се примени и испрати слики со цел порака.
*Изразат парцели може да имаат даночни прашање.
Дестинација
Бесплатен Превозот Политика
Сад
>$200, Слободни Fed Ex/DHL
Русија Федерација
>$200, Слободни EMS
Бразил
Бесплатни Пост Воздух Mail, ве молиме контактирајте со нас, ако треба express.

Кон својствата

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
P2436G
Бренд Име:
GPUNK
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Пол:
Унисекс
Обликотшема:
библијата книга
Метали Тип:
Црна Позлатен Пиштол
is_customized:
Yes

Производи во категоријата

【детали за производот】 Круг 8 микро циркон накит најде во облик на бакар е класичен стил на бисер pendant и

Здраво, Добредојдовте на нашата продавница!Материјал : Бакар, CZ циркониКоличина : 10 парчињаГолемината : 1

Здраво, Добредојдовте на нашата продавница!Материјал : Бакар, CZ циркониКоличина : 10 парчињаГолемината : 1

Објектот во слики е точно оној што ќе ја добие Сите слики биле направени во дневна светлина.Опис : Матери

Трговија на големо 50pcs Зелена Aventurine Камен Приврзоци Природни Хексагонална легура столб Приврзоци & ѓерд

Можеби како Тип : Овален Облик на Жица Завиткан скапоцен камен Pendant Исцелување Накит Големина Детали(При

Teeny Заби 2 ПАРЧИЊА Цртан филм Силикони Желка Teether Привезоци,Желка силикони teething играчки,Слатки Желка chomp

) Пакет Големина : 20cm x 20cm x 20cm (7 Ако ви треба добра итно, ве молиме, изберете ја DHL, или ЕМС превозот метод и

10pcs магнет 25мм Silve Ратан Ароматерапијата Етерично Масло од не ' Рѓосувачки Челик Парфем Diffuser Locket Ѓердан ,

метал : стаклоDIY треба лепакголемина на топка : 20mm*15mm20sets / многу можете да добиете не заврши производи diy с

Teeny Заби 5 КОМПЈУТЕРИ Шупливи Срце Облик на Силиконски Teether Pendant Бебе Teether BPA Free Силикони Монистра За Ѓерда

Материјал : Бел Бисер ШколкаГолемина на(Приближно) : 64x36 MMТежина(Приближно) : 10 gКоличина : 1 buc

Ние ќе ви обезбедиме најдобро решение.Повратни Информации & По Продажба На Услуги : 1.Ние се професионалн

Teeny Заби 5 компјутери буковата Нови Торта Приврзоци Teether Бебе Креветчето Играчка Teething Додатоци DIY Дрво Teet

Добредојдовте на нашата продавница!Сребро Пеперутки Етерично Масло Diffuser За Ароматерапијата Pendant316 L не '

BONISKISS Неговата & Нејзиниот Неколку Кралската Круна Прстен Pendant Љубов Ѓердан Вљубените Циркон Кристал Ак

Сребро магнет 25мм 30мм обичен Ароматерапијата Етерично Масло хируршки Нерѓосувачки Челик Парфем Diffuser Loc

Лесно reshaped и оштетена па поради тоа најчесто се комбинираат со други метали за да се произведе повеќе из

Добредојдовте На Нашата ПродавницаНајдобар Избор За вас да се избере подарок за вашите пријатели или с

Ако имате посебни барања, ве молиме оставете ја вашата порака, ние ќе се потрудиме да ги задоволат вашит

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА ! Doreen Монистра Легура Snap Копчето База Слајд Snap Butoon 18mm База Одговара 18

Материјал : Сина ПесочникГолемина на(Приближно) : 40x28x5 MMТежина(Приближно) : 7 gКоличина : 1 buc

Здраво, Добредојдовте на нашата продавница!Материјал : Бакар, CZ циркониКоличина : 10 парчињаГолемина : 12x18

Добредојдовте на ya xuan продавница !Топло совети различни луѓе "естетски, културни, економски услови" разл

Материјал : Жолта CarnelianГолемина на(Приближно) : 40x28x5 MMТежина(Приближно) : 7 gКоличина : 1 buc

DIY треба лепакметал : стаклоголемина на топка : 38mm*25mm3sets / многу можете да добиете не заврши производи diy с

Please wait...