0
clear
  • Три Фаза Керамички Нож Острилка Дијамант Острило Острат Камен Кујна Алатка Waterstone Усовршувајќи Камен 2 Боја
  • -20%
  • -20%
Три Фаза Керамички Нож Острилка Дијамант Острило Острат Камен Кујна Алатка Waterstone Усовршувајќи Камен 2 Боја

Три Фаза Керамички Нож Острилка Дијамант Острило Острат Камен Кујна Алатка Waterstone Усовршувајќи Камен 2 Боја

DEN 307.20
DEN 209.00

Достапност
Производот е достапен

Стави нож во дијамант мелење устата, соодветно се применуваат подеднакво интензитет и назад и да се провери за сечилото околности, да го повтори тоа 3-5 пати;
4.
Како да го Користите :
1. Тоа е брзо, трае само неколку минути за да се добие еден сосема нов нож. Seletable 3 мелење фаза ги опфаќа сите видови на ножеви и користи.
Пакетот Вклучува :
1 x Нож Острат Камен
Нашите предности
. По користење, ве молиме избришете ја со влажна крпа или исплакнете ја со вода, а потоа ги суви. Ние препорачува еднаш неделно или секојдневна употреба за да се задржи вашиот остар нож. Итни потреби, корисна употреба.Прво, место на острилка на платформа и да се одржи и да се справи;
2. За крупни мелење која се користи за да се поправи лошо оштетени нож, погоден за тап инструмент. Без оглед на тоа на кујнски нож, готви е нож или овошје нож, и слично, можете да ги добиете остра повторно сите, па дури и може да се изостри вашата режа, длето, жилет, итн.
Три Фаза Керамички Нож Острилка Дијамант Острило Острат Камен Кујна Алатка Waterstone Усовршувајќи Камен 2 Боја
Опис
Нула Слајд, Цврста и Стабилна како Камен
Без разлика колку е тешко на сила ќе се применуваат за тоа, нож waterstone секогаш ќе остане во стабилна место за своите анти-лизга справи и база. Стави нож во дијамант мелење устата, соодветно се применуваат подеднакво интензитет и назад и да се провери за сечилото околности, да го повтори тоа 3-5 пати;
5. По употребата, вие само треба да се мијат под вода за едноставни за чистење. Може да се земе тоа отворено за одмор пикник, готвење, кампови, риболов и така натаму. За фино мелен, кој е неопходен чекор за да се елиминира burrs на нож-раб. Зошто да не купат еден, и план за прекрасен семеен излет? Ќе ви се љубовта!
Спецификација За Производ :
Сертификација : CIQ, ЕЕЗ, ФДУ, LFGB, CE / ЕУ, SGS
Материјал : ABS + Нерѓосувачки челик
Големина : 21 x 6.
Не Само Надворешно, Туку Исто Така И На Отворено
Покрај се користи дома, хотел, партии, фестивал, хотел, кафе, итн, нож усовршувајќи камен е доволно компактен за да биде преполна.
Изостри Сите Knifes, Избришете Ги Сите Тапоста
Тоа е остар, за да се елиминира секој burrs и тапоста на ножеви. Тоа обезбедува најголем безбедност за тоа не е лесно да се падне или slide.76""
Боја : црвена, зелена
Мелење Фаза : керамика, дијамантски слој
Нож Тип : за сите видови на ножеви, дома ножеви, готви е ножеви, овошје ножеви, итн
Функција : анти-пропадна; дијамант обвивка; лесно грчевито држејќи; лесно миење; еко-пријателски
Апликацијата Повод : хотели, куќи, кафулиња, барови, партии, фестивали, пикник, излет, Божиќ, ноќта на Вештерките, итн.Се одлучи да го користи кој мелење фаза според степенот на алатка тапоста;
3. Нема рѓа, нема боја исчезнува, тоа ќе биде вашата најдобра кујна алатка.

Кон својствата

Бренд Име:
feiqiong
Број На Модел На:
JJ9082-01B
Функција:
Еко-Пријателски
сертификација:
CIQ
Тип:
Sharpeners
Метал Тип:
ABS + нерѓосувачки челик

Производи во категоријата

Стоковните вовед loading..Печати, печати време и издание, со цел да преовладуваат во вид.1 : за Германија клие

Професионален Рачен Острат Прачка Со ABS Справи со Овална нерѓосувачки челик Готвач нож острилка острил

Име : Усовршувајќи Водич за Острење дрво chisels & авион железо рендисалки ножеви Материјал : метал Вкупна Д

2016 година Нови Пристигнување Нож Острилка Камен Џеб Дијамант Острат Камен Домаќинство Abrader Две Мелење К

Информации За Производот100% сосема нов и висок квалитет.Камења се Лесни, преносливи, и Антитриење.Лесно

Sanying компанијата се произведуваат острило острилка .Нож за ект Отворено и кујна производи Под sanying комп

Опис На Производот : SHARPENS НОЖЕВИ ВО САМО СЕКУНДА Дали треба кујнски нож острилка? Оваа неверојатна 3 фаза

ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на вике

Информации За Производот100% сосема нов и висок квалитет.Камења се Лесни, преносливи, и Антитриење.Лесно

Карактеристики : Изработени од нерѓосувачки челик сечилото, опашка knob и ПП се справи соЕргономски мека

Кујна 2 Фази Дијамант Керамички Нож Острилка Острат Камен за Професионални Нож Острилка Машина Кујнски

Ако сакате да го користите EMS,DHL,UPSот,Fedex,ТНТ или други ние ќе ги провери превозот цената за вас.

започнетеSy алаткиРонки : 8000 ронкиВе молиме да се купи еден ,ќе знаете квалитет е навистина добар .кутија

Овој нов дизајн острилка е нашата компанија е lastest напредни еден.Агол е : форма 5 степени до 50 степени.Мак

Дијамант Острило Edge 200 500 800 Ронки 150*20*5mm За Апекс острилка h3КарактеристикиНа високоодделение острило ов

Двојноеднострани острило со 2 видови на керамички чакал300 чакал и 1000 ронкиSharpens ножеви, а потоа hones рабови

Please wait...