0
clear
  • 2017 Нови Жените Plaid Долг Ракав Јакни Одговараат Дами Работа Носат Секојдневен Outerwear Носат на Работа
  • -20%
  • -20%
2017 Нови Жените Plaid Долг Ракав Јакни Одговараат Дами Работа Носат Секојдневен Outerwear Носат на Работа

2017 Нови Жените Plaid Долг Ракав Јакни Одговараат Дами Работа Носат Секојдневен Outerwear Носат на Работа

DEN 938.88
DEN 723.00

Достапност
Производот е достапен

Јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
>>Враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Моден дизајн,100% Сосема Нов и висок квалитет!
Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме да го додадете во вашите "Продавница Листа".
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.54 см
(Забелешка : Азија Големина обично е помала од НАС/велика БРИТАНИЈА/ЕУ Големина)
Големина Биста Рамо Должина На Ракав
S 80см/31. Е производ исто како и фотографии?
Да, сите фотографии се реални.
Купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.3"
XL 92cm/36.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки.Ви благодарам многу!!! ^-^
Било каков проблем, само слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми одеднаш.
>>ЧПП :
1. ако имате посебна слика, ве молиме контактирајте со нас ( ни кажете вашата висина и тежина, биста, половината, колковите големина ).
Пред да купувате,ќе треба да се провери големината на табелата внимателно
Големина Детали : 1 инч = 2.6" 65cm/беа 25,5"
М 84cm/33" 36cm/14.Врз основа на досегашното искуство. Земавме овие фотографии од самите себе.Дали постои следење на Број за мојот објект?
Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт. Можете да ја прогласи пониска вредност?
Да, обично ние ќе прогласи $10-$20 за мали парцели (1-5 компјутери).
Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење. ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.7"
2 XL 96cm/37.Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен.1" 56cm/22" 66cm/25. Јас разбирам дека сте загрижени за било какви дополнителни трошоци за објекти.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.1"
3 XL 100cm/39. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Ако имате посебни барање, ве молиме контактирајте со нас.5"
Пакет содржи : 1 x Женска Блузи
Ве молиме Имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.

Кон својствата

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Блејзери
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Бренд Име:
Liva девојка
Број На Модел На:
YN0704
Декорација:
Џебови
Материјал:
Акрилик,Памук,Полиестер
Затворање Тип:
Едно Копче
Јака:
Notched
Маскирани:
No
Облека Должина:
Редовни
Стил:
Канцеларијата Дама
Шаблон Тип:
Plaid

Производи во категоријата

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Ние ги користиме Азија Големина,за две или три големина помала од НАС / Евра големина ве мо

Големина на Рамо Биста Ракав Долго S 47 112 22 70 M 48 116 23 72 L 50 120 23 74 XL 51 124 24 76 2 XL 53 128 25 78 3 XL 54 132 26 80 (CM)Постојат разл

Услови & СостојбаСепак,за да се избегнат било какви потенцијални oversights,ние respectfully барање вашата поддршк

Ние ги користиме Азија Големина,за две или три големина помала од НАС / Евра големина ве молиме, напишете

вклучуваатЈакна * 1 парче ,а грешка на готовиот производ во рамките на( 1 3 )cmб Готовиот производ големина

Добредојдовте да ја посетите нашата продавница и Сакате имате многу убаво искуство тука!Ве молиме пров

Answer : ___________________________ NOTE : 1 Ве молиме споредете ги следниве детали големини со твое пред да купите.2 Објект

Голема Големина Жените Тенок Палто Одговараат Јакна 3 XL Нови Жените Тенок Едно Копче Кратко Палто Одгов

Големина на Рамо Биста Ракав Долго L 47 114 60 73 XL 48 116 61 75 2 XL 49 120 62 77 3 XL 50 124 63 79 4 XL 51 127 64 81 (CM) Постојат разлики по

Почитувани Клиенти : Добредојдовте на нашата продавница Посакуваме да имате пријатен шопинг време ! ! ! П

Големина на Рамо Биста Ракав Долго S 42 96 59 67 M 43 100 60 69 L 45 104 61 71 XL 46 108 62 73 2 XL 48 112 63 75 3 XL 50 116 64 77 (CM)Мојот драг пр

Големина на Рамо Биста Ракав Долго S 42 96 59 67 M 43 100 60 69 L 45 104 61 71 XL 46 108 62 73 2 XL 48 112 63 75 3 XL 50 116 64 77 (CM)Мојот драг пр

јакна + вест + панталони добредојдовте на нашата продавница ! ние сме навистина фабрика , ако имаат голем

Answer : ___________________________ NOTE : 1 Ве молиме споредете ги следниве детали големини со твое пред да купите.2...

Кејп Палто 2016 Година Есен Жените Флорални Печатени Блејзери и Јакна Мода Долг Ракав СИТЕ ОЧИ НА МЕНЕ Зла

Please wait...