0
clear
  • Diy слушалка кабел ЈП сребро позлатен 6N еден кристално бакар треска линија (19 core OD: 0.8 mm)
  • -20%
  • -20%
Diy слушалка кабел ЈП сребро позлатен 6N еден кристално бакар треска линија (19 core OD: 0.8 mm)

Diy слушалка кабел ЈП сребро позлатен 6N еден кристално бакар треска линија (19 core OD: 0.8 mm)

DEN 1728.00
DEN 1624.00

Достапност
Производот е достапен


Diy слушалка кабел TPU кожа 7 N еден кристално бакар треска DIY слушалки линија база (60 core OD : 1.0 mm)
Не ткаење линија, е една линија


Кон својствата

боја:
ЦРВЕНА, СИНА, БАКАР
Должина:
6m
Конектор A:
Џек
Тип:
Коаксијален Кабли
Број На Модел На:
Коаксијален Кабли
Конектор Б:
Џек
Пол:
Машко-Женски
Примена:
Микрофон
Бренд Име:
QIGOM
Пакување:
Polybag
Пакет:
Пакет 1
Функција:
Никој
оклопна:
Не-Заштитени
Надворешниот Дијаметар:
1
Пакет:
No

Производи во категоријата

Стандардниот приклучок : Ако ви т друг приклучок,ве молиме контактирајте со нас и ве молам оставете пора

Ви обезбеди најчистите можно сигнал, дури и во екстремни нивоата на јачината на звукот.Користи нискозаг

Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важн

Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни

Информации за производот Код : ББ5605Спецификација на производот : OD13mm * 1 После 2 години датум, може да се о

Карактеристики : Еден оптички влакна сигнал се дели на три SPDIF / Tos Link сигнали истовремено Поддршка за Dolby

Информации за производот Име : ентузијаст 3,5 мм заварување главата Модел : YX833 Боја : Црна Материјал : позл

Бесплатен превозот еден пар Аудио Кабел Висок Крајот HIFI РКА Аудио Кабли Со WBT Приклучок Аудио КабелОпис

HiEnd аудио Valhalla говорникот кабел 2.5 M hifi звучник кабел audiophile говорникот жицаСпецификација : Бренд : аудио Va

Користете го овој кабел за да уживате во најдобрите РКА стерео аудио има да понуди Се поврземе на вашата

Двојно Лактите Надолу & Up Аглеста 90 степени cat5e 8 P8 C FTP STP UTP Мачка 5e Ethernet Мрежен Кабел RJ45 Lan Печ Кабелот 50cm 0.5

Цената е за 6meters!цената не содржат приклучокот.

Diy слушалка кабел TPU сребро позлатен 6 N еден кристално бакар треска линија (23 core OD : 1.0 mm) ве молиме внимани

Please wait...