0
clear
  • Топла Продажба Топла SaleGenuine USB Датум Полнење Клупа Flex Кабел За Asus Zenfone 4 A450CG 4.5 USB Конектор за PCB Со Џек Порта Одбор
  • -20%
  • -20%
Топла Продажба Топла SaleGenuine USB Датум Полнење Клупа Flex Кабел За Asus Zenfone 4 A450CG 4.5 USB Конектор за PCB Со Џек Порта Одбор

Топла Продажба Топла SaleGenuine USB Датум Полнење Клупа Flex Кабел За Asus Zenfone 4 A450CG 4.5 USB Конектор за PCB Со Џек Порта

DEN 242.40
DEN 201.00

Достапност
Производот е достапен

ние прифаќаме : Виза-картичка.Ние се наоѓа во GUANG ZHOU НА КИНА.
Ве молиме да испраќате слики и контактирајте со нас
2.Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 12 часа(освен одмор)
ве молиме да остави порака во Трговијата Менаџер.
Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!
Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи,
инаку најверојатно нема да добиете пакет конечно .Ние имаме единствена географска предности и просперитет на надворешната трговија.Ве молиме одете на веб-сајтот, а потоа се најде сметка ,Тоа е толку лесно.Тоа е зошто нашите цени се многу конкурентни.
ние нуди голем број на електронски бизнис форма целиот свет
2.
QCC ВО ТАИ WAN
Вистински USB датум полнење клупа flex кабел За Asus zenfone 4 A450 CG 4.Пари е објавен за нас откако ќе
потврдете deliever.5" USB конектор порта PCB flex кабел со џек порта одбор
Продажба На Поени :
1 бои за да го изберете
Аргентина Пријател Известување!!!
Аргентина граѓаните се ограничени годишен онлајн шопинг во странство до 2 пати годишно. Ако тоа се нашите производи квантитетот не е во ред, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе ја и ќе ја прикачите на подарок
надомест на штета.Ние guaranteen да брод од рок од 48 часа по уплатата comfirmation(освен одмор)
2. Ние сме откриен производ се добро , а потоа се испраќа до post office
Нашата компанија е основана во 2000 година, e-commerce има 14 години искуство,
деловната филозофија : сериозно, внимателно услуга, своја фабрика и r&d тим.
За да се одржи контролата на Квалитетот не ние лично се врши увид за секој објект пред да shippment.
Во потрага напред за заеднички развој и напредок со едни со други. Ако сакате да ја смените производ, ве молиме контактирајте со нас, но на товар мора да се плати од страна на купувачот.
Ако не добивате нашиот производ во рок од 60 дена, се надевам дека ќе може да почека неколку дена повеќе,
ние, исто така, ќе се прошири вашето примање на време, во 70 дена, доколку не се примени,
ние ќе се организираме за да ја испратите вашата нарачка, се надевам да ја добиете вашата разбирање!
Ви благодарам многу!
Attentio n :
1).
Добредојдовте било клиент соработка, без разлика колку е голема вашата компанија, сите ние сме сакале да ви послужи.
ЗАЧУВАМ СМЕТКА ПРИФАТИ КРЕДИТНА КАРТИЧКА И WEBMONEY И QIWI ПАРИЧНИК.Ние ќе ги остават на следење на број на вашата нарачка линкови кога ние веќе предаден на пакетот. Хонгконг пост или кина пост : 7-30days. Ако ние испрати на погрешен производ, ве молиме контактирајте со нас веднаш, ние ќе испрати и ќе прикачите некој подарок на надомест на штета.Ти плаќаат на ФАБРИКА ЦЕНА СЕКОЈДНЕВНИОТ
ние продаваме нови објекти директно форма фабрика во Guang zhou на кина .

Кон својствата

Бренд Име:
weeten
Број На Модел На:
За Asus zenfone 4 A450CG 4.5
дизајн:
Бар
Компатибилен Бренд:
За Asus zenfone 4 A450CG 4.5
мини цел:
1pcs
користат за:
Asus zenfone 4 A450CG 4.5
Место на Потекло:
Кина (Копно)
квалитетот одделение:
А+ ORG квалитет
Мало Пакет:
Безбедност На Пакет

Производи во категоријата

20 Pcs / Многу Копчето Switch Внатрешниот За Исклучување Копче Копче За IPhone 5 5 G 5 S 5 CПотсетување : 1 Информации з

ако имате anyquestion ,ве молиме контактирајте со нас на почетокот.Тоа е зошто нашите цени се многу конкурент

B) преговара за враќање на средствата Ве молиме да испраќате слики и контактирајте со нас3.4) Тестирани пр

Нова За Nokia Lumia 830 Микрофон PCB Одбор Flex Кабел Лента Замена на Делови1) Контрола на квалитет : Секој делови т

Ние се посвети за да се обезбедипрофесионална и висок квалитет на телефонот делови за вас.Детали за про

Нова За Xiaomi 5 S Mi5 S M5 S Сензор на Допир со Прст FPC Flex Лента Кабел Замена на Делови1) Контрола на квалитет : Сек

1pcs Оригинални тестирани Големата Задна камера Назад & малите пред се Соочуваат со Камера Flex Кабел Модул

За Nokia Lumia 640 XL На Моќ / Исклучување Копче за Јачина на звук Копче за Исклучување на Прекинувачот Flex Кабел

Ако овој објект е неисправен по приемот, клиентот има до 7days од денот на приемот за размена на нова (Купув

Ако не добивате нашиот производ во рок од 60 дена, се надевам дека ќе може да почека неколку дена повеќе,н

Повратни информации1 Потпирањето ќе се одржи на такви информации е затоа строго на ваш сопствен ризик...

Оригиналниот Користи Вибрации Мото За Bluboo Маја Max MTK6750 6.0" FHD 1280*720 Бесплатен ПревозотЗа Драги КупувачотСи

Оригиналниот јачина на глас нагоре / надолу + моќ / на копчето flex кабел FPC за bluboo myay max паметен мобилен теле

Ако не добивате нашиот производ во рок од 60 дена, се надевам дека ќе може да почека неколку дена повеќе,н

20 PCS За Nokia 1800 2720 3710 C3 C300 C2 X201 X2 5250Микрофон Внатрешна МИКРОФОН Замена Дел Бесплатен ПревозотОпис : A100% Ориг

Плаќањето мора да се изврши во рок од три дена од денот на нарачката.Сите предмети се 100% нови и прегледан

Оригиналниот Микро USB Полнач за Полнење Конектор Порта Моќ Џек За Samsung Галакси А5 2016 Година О7 2016 Година A9

100% Оригинални За Sony Xperia Z1 Компактен Мини D5503 Полнење преку USB Порт Прашина Plug Маска + Micro SD Port + SIM Картичка

Ве молиме да испраќате слики и контактирајте со нас4 Ние сме откриен производ се добро , а потоа се испра

Ве молиме да испраќате слики и контактирајте со нас3.ние прифаќаме : Визакартичка ве молимепочекајте не

Оригиналната За Леново S850 Моќ На Исклучување На Јачината На Копчето Нагоре Надолу Flex Кабел Лента Замена

20 парчиња / Многу, Полнење преку USB Порт Flex Кабел за полнење За Motorola Мото G4 игра USB Flex Кабел ЗаменаПроизвод

Потпирањето ќе се одржи на такви информации е затоа строго на ваш сопствен ризик Но, ние ќе рефундирање

Во потрага напред за заеднички развој и напредок со едни со други.Ако е Кина Пост Воздух Mail , нормално тр

100% Сосема Нов СлучајНаправени Од Топ Квалитетни МатеријалиСовршено Се Вклопуваат За Вашиот Паметен Те

Cheng Hao Ran 1 прилагодете го Микрофонот Внатрешна МИКРОФОН За Samsung Галакси S5 G900 F G900 H G900 A G900 V G900 P G900 T Со Алатк

10 Pcs / Многу Прекинувач Копчето Пролет Парче Моќ Спиење Копче За IPhone 5 5 G 5 S 5 CПотсетување : 1 Информации за

MI3 4 5 7 9 1018 20 Добредојдовте на нашата продавница Пред да нарачате : ве Молиме проверете слики внимателно п

Please wait...