0
clear
  • DWZ 5pcs Нови T144D Сложувалка Ножеви Дрво Машина За Bosch Dewalt Hitachi Makita Festool
  • -20%
  • -20%
DWZ 5pcs Нови T144D Сложувалка Ножеви Дрво Машина За Bosch Dewalt Hitachi Makita Festool

DWZ 5pcs Нови T144D Сложувалка Ножеви Дрво Машина За Bosch Dewalt Hitachi Makita Festool

DEN 96.00
DEN 91.00

Достапност
Производот е достапен


Спецификација :
Бренд нови
Модел : T144 D
Материјал : висок јаглероден челик
Должина : околу. 100mm
Функција :
Директно, парична казна намалувања.
Земјата заби и коси земјата назад.
Остри, високо сечење брзина и перформанси.
Лесен за употреба.
Долг животен век.
Чисти се сече за иглолистен, иверица, дрво core иверица, влакна одбори (3-30мм), ламинат одбори, чиста површина надолу тревите.
Одговара за Бош, Dewalt, Hitachi, Makita, Festool итн.
Пакет се вклучени :
5 x Сложувалка Сечилото
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 0-1cm грешки поради прирачник за мерење.
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.
Плаќање
Ние ги поддржува следниве методи на плаќање. Сите исплати на Ali Express се обработуваат преку Alipay.
Превозот
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне ! Наплата
Ние прифаќаме e-mail барања за враќа во рок од 7 работни дена од добивањето на својата цел. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена.
Ако не сте задоволни кога ќе примите објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте со нас за враќање водич пред да го вратите.
Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без доплата, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект.
Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Но треба плати дополнителни превозот надомест.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Повратни информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет 5 ЅВЕЗДИ, и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.

Кон својствата

Сечилото Материјал:
ХСС
Бренд Име:
DWZ
Број На Модел На:
D65541554
Сечилото Тип:
Убодни Видов Ножеви
Големина:
T144D Jigsaw Blades
is_customized:
Yes
По завршувањето:
Други
Број на Компјутери:
5 компјутери

Производи во категоријата

3 еез Висок Квалитет Мини Дрвени Кружни Виде Ножот за Сечење Нож 54.8 mm спецификации : Дијаметар опсег : 54.8 m

ПРЕДМЕТ : 1pc 125mm Вакуум Brazed Дијамант Ножот за Сите НаменаСпецификација : Дијаметар 125mm / 5"Дебелина од 2,5 mmР

СОДРЖИНА : 1 компјутер 75mm Топла притисне мини турбо дијамант ножеви со отстранлив M14 прирабница и 1pc 75mm се

Опис На ПроизводотКарактеристики 100% сосема нов 80mm Триаголен пескарење подлога Материјал : SS+ЕВА...

Материјал : Алуминиум Боја : како што е прикажано на сл Карактеристики : Димензии и Број На Заби 1" 36 Заби 1

Опис на производот Предмет тип : видов сечење нож Материјал : алуминиум Боја : како на сликата покажува Д

Спецификација На Производот : 180*25.4*2.2*12mm топла притиснете тенка турбо сегментирано дијамант видов ножев

Фабрика цена 6pcs хсс ротари алатки кружни пили ножеви1.Идеален за precisions намалувања во алуминиум, месинг,

50pcs Fiberglass Засилен Отсечени Тркала со 1 / 8 " Chucks Идеален за сечење, grooving и сечење на сите видови на метални и

ZЛАВ 5 Инчен 125mm Дијамант Сечење Тркала Турбо бигорни Конкретни Метал Сечење Saw Сува Влажни Дијамант Виде

7" 2двострано Electroplated Дијамант круг виде ножот БЕСПЛАТЕН превозот | 180mm намали диск за сечење мелење камен

6 во 1 сет High speed челик сечење нож метал дрво виде ножот умре електрична мелница вежба додатоци 1 целУпотр

Но јас ќе песна најновите информации за вашата цел и да ви помогне на сите на пат Ве молиме ни email пред да

Спецификација На Производот : 1pc на висок квалитет 350*25.4*3.4*12mm сребро заварени сегментирано дијамант виде

EMS превозот обично трае 715days работни дена во зависност од земјата доставени доПОС Малезија и Кина Пост О

Предмет : Топла притисне sintered Мрежа турбо дијамант сечилотоКоличина : 2 парчињаСпецификација : 115 MM 22.23 Ди

Видов Ножеви Осцилирачки Мулти Алатка Додатоци КомплетЗа FEIN БОШ 6 PCS / SET D29Се користи за вашиот осцилирач

Фабрика цена 6 Парчиња ХСС мини сиера кружни madera1.Идеален за precisions намалувања во алуминиум, месинг, бакар

Ние не сме одговорни за било одложување на налози по испраќаат надвор.Ви благодариме за вашата поддршка

ПРЕДМЕТ : 1pc 350mm Вакуум Brazed Дијамант Ножот за Сите НаменаСпецификација : Дијаметар 350mm / 14"Дебелина на сегм

Спецификации : Материјал : HCSПроизвод тежина : 183gСпецификација : 1 парче HCS : 10 * 40 MM (за дрво, пластика)1 парч

Опис На ПроизводотКарактеристики 100% сосема нов 32милиметри(11 / 4") HCS Eнамалување на стандардот виде ножот.

Спецификација На Производот : Целосно обложени нови еколошки technolgoy направени brazed сад мелење&сечење дво

Ако не го добиете вашиот парцела но на рокот за испорака е доаѓање,ве молиме да побара од мене да се прош

9inch 10 TPI Reciprocating Виде Ножот1.Големина : 9" ( 230*19*0.92 мм)2 Заби : 10 TPI4 Погоден машина бренд : За Бош,Dewalt,ЦрноДекер,M

Фабрика цена 6 Парчиња хсс видов ножеви dremel1.Идеален за precisions намалувања во алуминиум, месинг, бакар, дрв

Превозот начини : Ние, главно, се користи Кина Пост Економија Воздух Mail да го произведеме вашиот парцела.

Please wait...