0
clear
  • Оригинални 67XR 1K 2К 5K 10K 20K 50К 100K 200K 500K 1M 100R 200R 500R Сива Средување на Potentiometer го замени 3296X x 100PCS
  • -20%
  • -20%
Оригинални 67XR 1K 2К 5K 10K 20K 50К 100K 200K 500K 1M 100R 200R 500R Сива Средување на Potentiometer го замени 3296X x 100PCS

Оригинални 67XR 1K 2К 5K 10K 20K 50К 100K 200K 500K 1M 100R 200R 500R Сива Средување на Potentiometer го замени 3296X x

DEN 2160.00
DEN 2052.00

Достапност
Производот е достапен

100% Оригинални 67 XR 1 K 2К 5 K 10 K 20 K 50К 100 K 200 K 500 K 1 M 100 R 200 R 500 R Сива Potentiometer го замени 3296 X x 100 PCS

Кон својствата

Отпорот:
10K Ohm, 100K Ohm, 1M Ohm, 2К Ohm, 5K Ohm, 20K Ohm, 50К Ohm, 200K Ohm, 500K Ohm, 200 Ohm, 500 Ohm, 100 Ohm, 1K Ohm
Бренд Име:
K
Состојба:
Нови
Технологија:
Метал Филм
Тип:
Средување На Potentiometer

Производи во категоријата

Да се Вреднува clientsТука ние recommed некои избрани колекции можеби сте заинтересирани Ве молиме clicke нив да с

H62102048 VL Нови Јужна Кореја Технологија Енкодеризлез ABZ Грофот пулсот на ветер признание од страна на рот

(5pcs / многу) LXN12x11 Mini Алуминиумски Легури Копчиња Капа 12x11mm Монтажа 6mm Црна За Ротари potentiometer Енкодер Ротар

3296 W Potentiometers КОМПЛЕТ(3296 W 500ohm 1k 2к 5k 10k 20k 50к 100k 200k 500k)(3296 W 50 100 200 500 ohm 1k 2 5 к к 10 K 20 K 50К 100 K 200 K 500 K 1 M 2 M ohm)Ако ви тр

Оригиналниот АЛПИТЕ Такт се Префрлите 100 почетнаОригиналната кутија 2000 / кутија кутија цена 800 јуани

Променлива Отпорник RM065 Хоризонтална RM063 Вертикална 3296 W 3362 P Отпорник Комплет Избрани за Полнење0603 Отпо

TS521 3 N 530 OIH482 048 СТР 8 L65 V Јапонија TAMAGAWA Серво мотор енкодер комплетна заменаизлез ABZ и UVW Шест...

Да се Вреднува clientsТука ние recommed некои избрани колекции можеби сте заинтересирани Ве молиме clicke нив да с

Да се Вреднува clientsТука ние recommed некои избрани колекции можеби сте заинтересирани Ве молиме clicke нив да с

•Да го заштитите вашиот интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress, и нема да

Електронски дистрибутер специјализираат во продажбата на различни увезени електронски компоненти, ка

Производ Атрибути Категорија Potentiometers, Променливи Отпорници Семејство Тример Potentiometers Производителот Bou

Опис : Влезен напон : 12 VКоличина : 1pcГолемина : 68mm X21mm X18mmБоја : како се покаже сликаМодул врз основа на : NE555

HPKG ПРОДАВНИЦА ЌЕ ОБЕЗБЕДИ НАЈДОБРА УСЛУГА ЗА ВАС*10pcs 5 K ohm 6mm Сплит Knurled Вратило Една Линеарна Ротари Potentiom

Променлива Отпорник RM065 Хоризонтална RM063 Вертикална 3296 W 3362 Pбесплатен превозот ! Забелешка : новиот след

Следниве се Слични производи купи навигација3296 W1500 LF (50 ohm) 3296 W1101 LF (100 ohm) 3296 W1201 LF (200 ohm) 3296 W1501 LF (500 ohm) 3296 W1102 L

Please wait...