0
clear
  • (KINDGEMS) Суровини Аква Тебе Рампата Исцелување Кварцен Кристал Монистра Врвот Drilled Точка Pendant, Рок Кварцен Кристал Жените парична Казна Накит
  • -20%
  • -20%
(KINDGEMS) Суровини Аква Тебе Рампата Исцелување Кварцен Кристал Монистра Врвот Drilled Точка Pendant, Рок Кварцен Кристал Жените парична Казна Накит

(KINDGEMS) Суровини Аква Тебе Рампата Исцелување Кварцен Кристал Монистра Врвот Drilled Точка Pendant, Рок Кварцен Кристал Жените

DEN 758.40
DEN 698.00

Достапност
Производот е достапен


Објектот во слики е точно оној што ќе ја добие. Сите слики биле направени во дневна светлина.
Опис :
Материјал : Кристално
Бренд : KINDGEMS
Шарм Облик : се Држиме / природни слобода форма
Квалитетот Одделение : АА
Големина : 10-15 X15-35mm
Должина : Околу 15.5 инчи/влакно
Количина : 1strand, тежината е проценет како форма на секој еден од нив не е фиксна
Стил : украс, ги красат
Пакување :
Завиткани воздух балон лист и потоа се пакува во меур mailer. Најголемиот дел товар ќе биде ставен во тетрапак.
Превозот :
1. Сите iterms ќе биде транспортирана со 3 дена по плаќање во готово, Кина пост пакет за слободни,и ако ви треба било други express,ве молиме да ни кажете во времето.но, можеби плати Други Транспортни Трошоци,ти благодарам!
2. За бесплатен превозот предмети, ние ќе го користи хонг конг или Кина Пост Воздух Mail до вас : во точка(а)
3. Објектите обично трае 10-30 ден е да се пристигне во повеќето земји. За некои земји или руралните области, и тоа може да потрае и подолго време, поради помала авиокомпанија и инспекција од страна на царината. Ако ви треба брз начин, ве молиме изберете EMS, DHL, UPS-от или ТНТ, тоа ќе потрае 3-5days на пристигнување, addtional товарни цена е 20 ДОЛАРИ.
Плаќање :
ЗАЧУВАМ, T/T, Western Union, Paypal, VISA.. Враќање & Размена На Полицијата :
Ние сме многу убедени дека нашите објект ќе ги задоволи и надмине вашите очекувања. Сепак, ако поради некоја причина не сте целосно задоволни, како што објектот има проблеми со квалитетот или оштетени во транзит и така натаму., може да се врати вашата нарачка во рок од 30 дена од датумот на купување. Објектот мора да се врати во неговата оригинална состојба, unworn и непроменета во било кој начин. Ние не опфаќаат враќање поштарина и само продавница кредит е издаден за враќање. Како враќање на омраза предмети во добра состојба, купувачот треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени за испраќање надвор. За НАС :
Ние специјализирани во Полу Скапоцен Камен/скапоцен камен монистра повеќе од 10 години и имаат богато искуство за дизајн и монистра. Сите производи ги нудиме се целосно рачно изработени и ние сме секогаш на mession да го води тренд на накит пазарот. Ве молиме оди со нас !
Јас сум среќен да одговори на секое прашање може да имате, па ве молиме не двоумете се да ме контактирате. Јас ќе се обидам моето најдобро да ви одговори не подоцна од 24 часа во било дена.

Кон својствата

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
CY2301
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бренд Име:
Cingesto
Обликотшема:
Кристал Столб
Пол:
Жените
Метали Тип:
Никој
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Функција:
Моден
is_customized:
Yes
Надворешниот Дијаметар:
10-15X15-35mm

Производи во категоријата

Материјал : Зелена AventurineГолемина на(Приближно) : 65x12 MMТежина(Приближно) : 14 gКоличина : 1 bucСликите се земен

Добредојдовте на ya xuan продавница !Топло совети различни луѓе "естетски, културни, економски услови" разл

) Пакет Големина : 20cm x 20cm x 20cm (7 Ако ви треба добра итно, ве молиме, изберете ја DHL, или ЕМС превозот метод и

Здраво, Добредојдовте на нашата продавница!Материјал : Бакар, CZ циркониКоличина : 10 парчињаГолемината...

Материјал : Стакло и алуминиумГолемина на : стаклена купола 30 x 20mm(ние, исто така, може да се направи на с

Материјал : Бел Бисер ШколкаГолемина на(Приближно) : 64x36 MMТежина(Приближно) : 10 gКоличина : 1 buc

Сребро магнет 25мм 30мм обичен Ароматерапијата Етерично Масло хируршки Нерѓосувачки Челик Парфем Diffuser Loc

Точка ИМЕ : Bo Yu Te (40 Парчиња / Многу) 30ММ Гроздобер Стил Антички Сребро Бронза Позлатен Сонцето Pendant Шарм з

Лесно reshaped и оштетена па поради тоа најчесто се комбинираат со други метали за да се произведе повеќе из

Добредојдовте На Нашата ПродавницаНајдобар Избор За вас да се избере подарок за вашите пријатели или с

Ако имате посебни барања, ве молиме оставете ја вашата порака, ние ќе се потрудиме да ги задоволат вашит

Ако не доби својата цел за време на испорака датум,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас,ние ќе

DIY треба лепакметал : стаклоголемина на топка : 38mm*25mm3sets / многу можете да добиете не заврши производи diy с

Ние ќе ви обезбедиме најдобро решение.Повратни Информации & По Продажба На Услуги : 1.Ние се професионалн

Здраво, Добредојдовте на нашата продавница!Материјал : Бакар, CZ циркониКоличина : 10 парчињаГолемината...

Стакло Европската Dangle Монистра, Голема Дупка се Откажат Зрнца, со Антички Сребрен Тон Легура Закачалка

2 Нашиот накит е направен со најголема прецизност и силните контрола на квалитетот : DBK062 Земја на Произв

Please wait...