0
clear
  • Среќен Божиќ На Силиконски Торта Мувла Елка Силиконски Калап Elk Icicle Снегулка Чоколадни Бонбони Калапи Фондан Gumpaste Мувла
  • -20%
  • -20%
Среќен Божиќ На Силиконски Торта Мувла Елка Силиконски Калап Elk Icicle Снегулка Чоколадни Бонбони Калапи Фондан Gumpaste Мувла

Среќен Божиќ На Силиконски Торта Мувла Елка Силиконски Калап Elk Icicle Снегулка Чоколадни Бонбони Калапи Фондан Gumpaste Мувла

DEN 237.12
DEN 178.00

Достапност
Производот е достапен


Главната Опис :
Среќен Божиќ На Силиконски Торта Мувла Елка Силиконски Калап Elk Icicle Снегулка Чоколадни Бонбони Калапи Фондан Gumpaste Мувла
Големина : само 11,6*7.2 CM
Боја : бела
Облик : среќен божиќ сет,дрвја,снегулка,icicle,elk итн.
Материјал : 100% foodgrade силикони
Мека,флексибилни и издржливи
Лесен за употреба и чистење
Температура : -40 до +230 степен
Микробранова печка сеф,фрижидер безбедно и машина за миење садови безбедно

Кон својствата

Тип:
Торта Алатки
Бренд Име:
sunglory
сертификација:
CE / ЕУ,SGS
Материјал:
Силикони
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
AM1238
Торта Алатки Тип:
Габи,
Материјал:
Силиконски 3D Мувла
Големина:
11.6*7.2cm
боја:
Бела
is_customized:
Yes
Тип:
среќен божиќ на силиконски калап
Функција:
божиќ силикони торта мувла
Стил:
божиќ elk силиконски калап
Име:
Божиќ Шеќер Паста Фондан Мувла
Опис:
елката Gumpaste Мувла
Карактеристика 2:
снегулка фондан мувла

Производи во категоријата

Мин Нарачката е 5 ДОЛАРИ! Може Да Се Меша Цел.Ако вашата цел е помалку од $7, Ние ќе биде предаден, Кина Пост

Име на производ : черепот се зголеми силиконски калап сапун Бренд : PRZY / прилагодите според купувачот Ма

Нови Нерѓосувачки Челик Торта Тави За Печење Саќе Стил Пита Со Чинија Колачи Печење Алатки Фондан Торта

Детали За Производот : Забелешка : следните информации за повикување само Ве молиме контактирајте со пр

Опис на Силиконски калапи Боја : Случајни Направени во Кина машина за миење Садови безбедно,Лесен за кор

10 Компјутери / set Алуминиум Јајце Курва Овошје Курва Мувла Cookie Мувла на Парен Cupcake Пита од Ориз Колачи Tartl

материјал : силиконбоја ќе ја испрати по случаен избор, ве молиме овозможи за 0.31cm разлика.големина 27x16x2.2c

Служба : Ние обезбеди консултантски услуги за силиконска гума дел технички информации, како и ефикасна

Нови 5pcs ЉУБОВ Срце Облик Cookie Торта Бисквит Декорација Мувла Sugarcraft Машина Мувла Кујнски Алатки D790Каракт

Нов стил големи трговија на големо топла продажба чоколадо со силиконски калап фондан Торта декорација

Школка Hippocampморска ѕвезда 3pcs / постави Нови Океанот Тема Нерѓосувачки Челик Колаче Машина 3 D Бисквит Тор

Опис на производот Име : силиконски калап Материјал : храна одделение силиконски Случаен Боја Сапун мув

Опис на Силиконски калапи Боја : Случајни Направени во Кина машина за миење Садови безбедно,Лесен за кор

Опис : ♥ Материјал : Храна Одделение Силиконски♥ Мувла Големина : За 6*3.6*0.7 CM заврши големина за 4.8*2.3 см♥

DIY рачно изработени Леб Алатка за Правење на СапунИнформации за производот Бренд : Никол Материјал : Хра

Материјал : храна одделение силиконски калапГолемина на : 6.6*5.9*2.2 cmТежина : 71g

1 Сет на 4pcs Силикони Cupcake Чаши + 4pcs Чинии Кифла Печење Торта Чај Teacup Мувла D783Карактеристики на производот

Swan Фондан Силиконски Калап 3 D Торта Декорирање Алатки Moldes Де Silicona За Торта Декорација Силиконски Калап

Тип : торта алаткаТорта алатка тип : мувлаМатеријал : пластикаЕкориснички : даФункција : Екопријателски ,

Please wait...