0
clear
  • TNUKK Природни Темно Зелена HETIAN Nephrite Pendant Рачно Резбани PIXIU Pendant Круг Ѓердан Мода за Мажи Мода Jades Накит.
  • -20%
  • -20%
TNUKK Природни Темно Зелена HETIAN Nephrite Pendant Рачно Резбани PIXIU Pendant Круг Ѓердан Мода за Мажи Мода Jades Накит.

TNUKK Природни Темно Зелена HETIAN Nephrite Pendant Рачно Резбани PIXIU Pendant Круг Ѓердан Мода за Мажи Мода Jades Накит.

DEN 959.52
DEN 748.00

Достапност
Производот е достапен


добредојдовте на нашата продавница
Име : 100% Природни Темно Зелена HETIAN Jade КИНГ Jade Pendant Рачно Резбани PIXIU Pendant Ѓердан Мода за Мажи Jade Накит.
Услови : 100% Нови и на Слободни Јаже
Материјал : Природни HETIAN Jade
Големина на(Приближно) : Дијаметар 40mm*23mm*15mm ( 1mm=0.039 Инчи)

Кон својствата

Материјал:
Скапоцен камен
Тема:
Животните
Бренд Име:
Tnukk
Регионален Функција:
Кина

Производи во категоријата

Продавница со занаети основа Вклучува : метал занаети Керамички занаети Скапоцен камен занаети ....

Напомена : Јас сум бизнисмени во Пекинг кина,Како што знаете,културата на Кинески 5,000 години историја со

Напомена : Јас сум бизнисмени во Пекинг кина,Како што знаете,културата на Кинески 5,000 години историја со

Напомена : Јас сум бизнисмени во Пекинг кина,Како што знаете,културата на Кинески 5,000 години историја со

Буда направени за Тајван, таписерии изработка, се соочуваат со свечена, е редок свечена Буда производи н

Поштенски : Ние ги испратите стока од Кина Пост Воздух или Хонгконг Пост за 1525 дена да пристигне,ние може

добредојдовте во мојата продавница Опис големина Висина : 22.5 cm * / 8.86 инчи Должина : 15.5 cm * / 6.1 инчи Внима

Јас ќе се обидам моето најдобро да им се понуди еден по еден и да се добредојдени да се приклучат на конк

Производ DescriptioДраг пријател, ако имате поглед на оваа точка, јас сум сигурен дека ќе ви се допадне...

Напомена : Јас сум бизнисмени во Пекинг кина,Како што знаете,културата на Кинески 5,000 години историја со

добредојдовте во мојата продавница Опис големина Висина : 22.5 cm * / 8.86 инчи Должина : 15.5 cm * / 6.1 инчи Внима

Продавница со занаети основа Вклучува : метал занаети Керамички занаети Скапоцен камен занаети ....

Please wait...