0
clear
  • ЗА DELL ЗА ALIENWARE ЗА ANDROMEDA X51 R2 СЕРИЈА МОЌ КАБЕЛ КАБЕЛОТ Y73N2 0Y73N2
  • -20%
  • -20%
ЗА DELL ЗА ALIENWARE ЗА ANDROMEDA X51 R2 СЕРИЈА МОЌ КАБЕЛ КАБЕЛОТ Y73N2 0Y73N2

ЗА DELL ЗА ALIENWARE ЗА ANDROMEDA X51 R2 СЕРИЈА МОЌ КАБЕЛ КАБЕЛОТ Y73N2 0Y73N2

DEN 1561.44

Достапност
Производот е достапен

Проверете внатрешниот и надворешниот приклучок на LCD екранот , Две меморија, DVD возачот, Мрежна конекција, Гласовни, Глувче, Тастатура, Dial, USB, SD-конектор, КОМПЈУТЕР, 3. ние, исто така, прифаќа paypal за плаќање . Ако ви треба брод товар назад и да побара наплата (стоки, работи, но сакате испрати назад), ние само може да ви вратат товар , нема да наплата на превозот цена, ве молиме да се разбере !
ПОВРАТНИ информации
1.EMS,UPS-от,Fedex,DHL : Превозот ограничување на веб-страница објавени на време ќе преовладува. Клучот е во тоа што треба да ми го кажете вашето име и презиме , Детални Адреса,ви благодариме .Ако сте од Русија,ве Молиме изберете EMS и Кина Пост Воздух Mail. Ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас преку Али - Пораката пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации ,Ние веруваме дека секој проблем може да се реши со отворен и пријателски разговор.Не прифаќајте го пропушти цел да се вратите, и без наплата е дозволено. Увозни давачки, даноци и други обичаи поврзани трошоци не се вклучени.ако треба , pls контакт со нас и јас ќе ви кажам нашите paypal сметка , или можете да го видите во продавница насловна страница . Ако сте задоволни нашите производи и услуги, ние искрено се надеваме дека може да ни остави позитивни повратни информации со сите 5 ѕвезди , кои се многу важни за раст на нашата мала компанија ,ви благодариме однапред !
2.Вашето задоволство е наша цел.Ние нудиме 30 дена гаранција за нашите производи .
Сите производи тестирани и да работат совршено
Производ Слика
Плоча тест функција процедури :
1. Проверка на изгледот, како што се turps, прашина, метални лемење или други валкани белег на одборот.
ИЗВЕСТУВАЊЕ
1. но ние можеме да брод на друг, еден по добиеме оној што го испрати назад .3 V COMS батеријата, дали Батеријата на полнење и празнење, Полн работи 3 D, Рестартирајте го системот за најмалку два пати. Проверете дали има недостиг на елементи, рѓа, гниење, топлина елиминација на шасија.Answer : ___________________________ Note : Превозот на трошоците прикажани вклучуваат гориво надоместоци.Превозот/Постапување/трошоци за Осигурување не се враќа.
Пакет :
За да бидат спакувани во Писмото, анти-статички кеси, завиткани од меур торба, во тетрапак;
ПРЕВОЗОТ
1.
Ве молиме пополнете ја RMA форма за секое враќање предмети. Проверете дали недостатокот на електронски изолација gummed хартија. Предмети може да биде вратена за размена во рамките на 7-14 дена. Пред да се испрати , ние ќе се тестира повторно да се осигураме дека нашите купувачи ќе добијат работни совршен еден. Ако стока е прекината за време на транспортот, ве молиме пријавете го тоа на локален курир за надомест на штета. Купувачите ги сноси сите одговорности за сите дополнителни трошоци настанати (ако ги има).

Кон својствата

Должина на кабел:
0.2 m
Тип:
Дада Трансфер На Кабел
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
X51 R2
Производи Статус:
Акции
Бренд Име:
ASDFGHJK

Производи во категоријата

FPC Конектор Приклучок за 0.3 Теренот 35pin Двојноpin Погрешнонога Флип Clamshell За Мобилен Телефонски КабелОпис

​ULTНајдобри 5 PCS / торба SATA 3.0 III SATA3 7pin Податоци Кабли 6 Gb / s SSD Кабелот, Десен Агол HDD Хард Диск Кабелот линиј

Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет.Флексибилни, трајни amd пламен отпорни функција.Користете ј

Опис име на Производ : DCIN Приклучок за Кабелот за Дел Број # : DC30100 SE00 DC30100 R100Состојба : Акции Гаранција : 60д

S Терминал DIN Конектор, Аудио Џек 5 дупки 5 основни MDC503 S Терминалопис на производот : Заштита на животната

Бренд нови90 дена ГаранцијаОвој кабел се тестирани пред поштенски и Во добра состојба.Превозот : 1 Ние мо

Опис : Состојба : КористеноИме : n Vidia Ge Force GTX 980 MVRAM : 8 GB GDDR5Слот : MXMКомпатибилен : Dell Alienware 18 M18 X R2 Р3 R4 18 Инчен

Вистински Нов лаптоп, ЛЦД LVDS Видео кабел За HP Павилјон 1515AC Flex Кабел P / N AHL50 DC020027 J00ПЛАЌАЊЕНие го прифатат

USRG781АУ Австралиската Верзија 4 G LTE Мобилните Модем Сериски 4 G DTUДетали USRG781 индустриски celluar сериски моде

EMS,UPSот,Fedex,DHL : Превозот ограничување на вебстраница објавени на време ќе преовладува Проверете внатрешн

100% Сосема Нов и Висок Квалитет Прилагодено дизајн за Microsoft surface RT Таблет КОМПЈУТЕР Интелигентни IC чип вн

15 pin Машки SATA Power 6 Pin Женски PCIeМногу моќ supplys во нови компјутери има само SATA power конектори за дискови...

Ова ќе конвертирате еден од вашиот Serial ATA (SATA) конектор за напојување на еден дека вашиот бела 4pin molex IDE ха

Нашата цел е задоволството на клиентите!7 Плаќањето мора да се изврши within3 дена од денот на нарачката Вие

Алуминиум легура се Зголеми злато USBC USB 3.1 Тип В Машки Да Micro USB 2.0 Женски Адаптер за Полнач МикроUSB ТипC Кон

DC Моќност Џек Конектор со Кабел Штекерот за Лаптоп Lenovo Yoga 13 135934 135935 DC во кабелски приклучок порта DC во ка

Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗА

ftdi ft232r rs232 сериски да rj45 конзола кабел rollover кабел за cisco рутер h3c huawei fortinet смрека рутер

USB 2.0 Тип Машки на Женски Продолжување Кабелот за Податоци Со Екстра DC 5.5*2.1 mm Моќ ПриклучокДали еден USB по

Опис име на Производ : LCD кабел за Дел Број # : 04 Y1256 Состојба : Акции Гаранција : 60дена Модел се Користи во : T

Високи перформанси врска помеѓу HDMI и MiniHDMI кабли.Злато позлатен контакти.статус : minihdmi Машки да HDMI Женски

Микро SATA 1.8 Инчен да USB 2.0 Адаптер КабелОва е Микро SATA 1.8 Инчен вози адаптер кабел сите USB...

USB 3.1 Тип C USBC до Двојна Машко Екстра Моќ Податоци YКабел за Мобилен Телефон & Хард ДискДва USB машки конекто

90 дена ГаранцијаСосема Нов и никогаш не се користат воПроизводот е тестиран пред превозот и 100% работи.Ц

Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.Тоа е невозможно да се третираат прашањ

DHLor ЕМС бесплатен превозот 100 PCS РКА конектор машки WBT0144 сигнал линија plug WBT 0144 РКА plug lotглавата бакар plug зл

50 Pin за 40 Pin ZIF 0.5 mm Конектор Адаптер Одбор За TTL LCD EJ070 EJ080 NA 2set / многуОпис : Сосема Нов ОбјектПроред : 0.5 mm Гол

Овој конектор е погоден за : 24 AWG, 23 AWG, 22 AWG (голи бакарна жица со дијаметар 0.500.64 mm) lan кабли!Ве молиме поглед

FH35 W Серија Приклучок Конектор 21 / 23 / 25 / 33 / 35 / 39 / 41 / 45 / 61 Pin 0.3 Теренот Задните Clamshell За Мобилни Компјутерск

Please wait...