0
clear
  • Wholesales Висококвалитетни Природни Кафеава Црна Вистински Бивол Рог Копчето Одговараат Јакна Палто Грб Го Поставите Нарачана Го Замени Трим Копчиња
  • -20%
  • -20%
Wholesales Висококвалитетни Природни Кафеава Црна Вистински Бивол Рог Копчето Одговараат Јакна Палто Грб Го Поставите Нарачана Го Замени Трим Копчиња

Wholesales Висококвалитетни Природни Кафеава Црна Вистински Бивол Рог Копчето Одговараат Јакна Палто Грб Го Поставите Нарачана

DEN 719.52

Достапност
Производот е достапен


Име : Висок Квалитет На Природен Кафена Црна Вистински Бивол Рог Копчето Одговараат Јакна Палто Грб Го Поставите Часовникот
Големина : 15mm 18mm 20mm 25mm
Бои : Кафеава и Црна
Answer : ___________________________ Note : Ова е природен производ, секој копчето со сопствена шема и боја
Количина : 11 сет

Ве молиме прочитајте го пред да го купите
ВАЖНО
а). Објектот ќе биде прогласен на ниска вредност да им помогне на купувачите се избегне увозни давачки. Во повеќето случаи, купувачите нема да се оданочува од страна на царината. Но, ве молам да се напомене дека купувачот е одговорен за било увозни давачки и локални даночни доколку постои каква било.
б). Ние работиме напорно и паметни да ги исполни вашите барања. Но, ако имате било каков проблем при примање на пратката, ве молиме контактирајте не преку порака или Трговија со Датот. Ние ќе се вратам на вас во 24 часа и да работат со вас, додека не се задоволни. Ве молиме НЕ се отвори спор пред да комуницира со нас.

Кон својствата

боја:
Кафеава, Црна
Големина:
15mm, 18mm, 20mm, 23mm, 25mm
Тип На Производ:
Копчиња
Копчето Тип:
4-Дупки Копчето
Функција:
Мие,Еко-Пријателски,Без Никел,Хемиско Чистење
Стил:
Flatback
Техника:
Природна Боја
Материјал:
рог
Обликот:
Круг
Декорација:
Никој
Број На Модел На:
43455
Големина:
18mm-25mm
боја:
кафеава и црна

Производи во категоријата

Доколку Нарачката до Ние Брод од Страна на EPACKET Бесплатен Превозот Начин 17 MM 24 PCS / многу рачно изработени

1000pcs 10мм Дрво Цвет Копчиња Многу добро се користи за scrapbooking,шиење и други DIY проекти Големина : Прибл за 10

* ОПИС НА ПРОИЗВОДОТ[[[+++ Облека Блуза Додаток За Шиење Чадор Дрвени Копчиња Природна Боја Суспензија Дек

Доколку Нарачката до Ние Брод од Страна на EPACKET Бесплатен Превозот Начин за 30 MM 12 Pcs / многу Новороденче Fla

Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем и да ги задоволи вашата потреба.Контакт со нас на :

* ОПИС НА ПРОИЗВОДОТ[[[+++ Облека Блуза Додаток За Шиење Чадор Дрвени Копчиња Природна Боја Суспензија Дек

50pcs Аква Флорални Печатени Стара Шик Копчиња Многу добро се користи за scrapbooking,шиење,украси и други DIY про

Опис : DIY 100sets / многу 19mm метал месинг 2 делови се шие на копчето snap сврзувачки елементи сребрена / црна бес

* ОПИС НА ПРОИЗВОДОТ[[[+++ Облека Блуза Додаток За Шиење Чадор Дрвени Копчиња Природна Боја Суспензија Дек

Опис : парична Казна изработка,убава и во деликатес Одлично за Граничи и Ивица, погоден за облека, торба,

Објектот Информации *Состојба : 100% Нов Висок Квалитет *Материјал : Смола *Големина : Години : 6mm*Конверзија

бесплатен превозот преку Кина Пост Воздух Mail Дијаметар : 8 / 10 / 12 / 14 / 16 / 18 / 20mm Боја : исто како на сликата п

Оваа листа е за 200 компјутери / многу 25мм Смола Јасно Копчиња Многу добро се користи за scrapbooking,шиење и дру

Име : Жените кошула со копчиња Материјал : Смола Боја : Бела Количина : 48pcs / кеса Димензии : 11.5 мм, 18 L, 7 / 16"Ма

Оваа листа е за 1000 компјутери / многу Црно Бела Сива Мешани Круг Мини Смола Копчиња За Кукла Облека Многу

10 Pcs / Многу 18 MM Круг AB Боја Diy Додатоци Фестивал Оркестарот Дијаметар DIY Одговара Накит Додатоци Материја

Доколку Нарачката до Ние Брод од Страна на EPACKET Бесплатен Превозот Начин 15*20 ММ 12 Pcs / многу Гроздобер рач

******************** Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! ***********************Производ функцијаМатеријал : Zine мета

200pcs Розова Сјај Искра Смола Круг Копчиња Многу добро се користи за scrapbooking,шиење,украси и други DIY проект

20sets Круг 18mm Сребрен тон Тенок Магнетен Прилепува Торба Чанта Затворач Метални Копчиња Fastenerscrapbooking Декор

Материјал : СмолаГолемина на : Appro : 14mmконверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченБоја : Како СликаКоличина : Ќ

Карактеристики : Сосема Нов и добар квалитет креативни копчиња.Спецификации : Големина : 13mmPls забелешка :

* ОПИС НА ПРОИЗВОДОТ[[[+++ Облека Блуза Додаток За Шиење Чадор Дрвени Копчиња Природна Боја Суспензија Дек

300pcs Круг 2 Дупки Копчињаслонова коска боја Многу добро се користи за scrapbooking,шиење и други DIY проекти Голе

Главната Вовед@ Објектот е продаден од страна на мешани бои со случајно,некои бои можеби промени,некои б

ПлаќањеЗачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние ви препорачуваме да изберете Зачувам, таа го под

Материјал : АкриликГолемина : Како На СликатаБоја : Како На СликатаКоличина : 1000 PCSТочка Бр.Сите производ

Превозот : Повеќето наредби ќе биде предаден во рок од 23 дена по исплата потврда "Бесплатен Превозот" пре

Please wait...